Снаряжение 16/70 для старых ружей круповской стали

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
http://rosomaha.com.ua/snaryazhenie...ki/konteynery/konteuner-stakan-16k-50sht.html
Контейнер-стаканчик 16 к (50 шт.)
http://rosomaha.com.ua/snaryazhenie...lastikovye/pyzh-obtyrator-16k-shashechka.html
Пыж-обтюратор пороховой 16 кал. (30 шт.) Для металлических гильз
аналогичные,но на "Заимке"
http://www.zaimka.net/products/detail/konteiner-stakanchik-16-k-50-sht-.html
Контейнер-стаканчик 16 к (50 шт.)

http://www.zaimka.net/products/detail/3106.html
Пыж-обтюратор пороховой 16 к для металлической гильзы (30 шт.)
брал когда-то у них такой-же,только в 16 калибре
http://www.zaimka.net/products/detail/3095.html
Контейнер дробовой 12 к под металлическую гильзу (30 шт.)
сейчас нет,видать закончились.
Это чтобы не извращаться с стандартным пыж-контейнером от пластиковой гильзы.
Спасибо у нас в Зброе есть все! Просто когда преобрел небыло на тот момент в продаже, пришлось извращатся т.к. оставалась только одна охота после приобретения 16-ки.
 

nikson-2

Мисливець
NORD сказав:
"думаю якщо стоїть клейма про відстріл нітропорохом то нічого не буде, там десь поряд буде проба подвійним зарядом - так що нічого страшного, головне щоб дефектів в стволах не було, німці є німці".
Optimum сказав:
"В том то и дело что клейма только SP, но год 47 там говорят разброд был и клейма N ставились по желанию".
На скільки Ви дали початкової інформації,на стільки я дав пораду.Причому конкретну-володію чеським штучником,правда 12-го калібру,стволи сталь Круппа SPECIAL GEWEHR LAUF STAHL 1926 року виготовлення,випробувальні клейма Праги, в тому числі випробування нітропорохом. Товщина стінок стволів на дульному зрізі 1,0 мм;вага 1348 гр;довжина 730мм;діаметр 17,4 мм;звуження-обидва чоки.Через загальний стан рушниці і те,що патронник 65 мм користуюсь виключно "самокрутом".
У довідковій літературі є багато інформації про такі характеристики ствольної сталі,як межа міцності та межа текучості.Усі крупповські ствольні сталі,за виключенням найдешевших, мають вищі ці показники за радянські аналоги.А якщо сталь SPECIAL, то однозначно можна використовувати сучасні сорти нітропороху.Слід враховувати при цьому загальний стан зброї.
 
я б порадив використовувати войлочні пижі, а не пижі-контейнери з пластику, так як у старих рушниць перехідний конус короткий.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

huntumy

Зброяр
владeю зауэром 47 S 16к ужe 16 лeт. канал ствола с раковинами и сыпью. нe смотря на всe это бой вeликолeпный.
на всe виды оxот а имeнно утка, лиса и заяц стандартная навeска дроби 30гр. вeс ружья 3180гр.
использую п/к и как называют полуконтeйнeр. войлок это ужe прошлоe.никогда ружьe нe пристрeливал под опрeдeлeнный вид пороxа. пару патрошeк снарядил,стрeльнул и всeгда всe устраивало.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
владeю зауэром 47 S 16к ужe 16 лeт. канал ствола с раковинами и сыпью. нe смотря на всe это бой вeликолeпный.
на всe виды оxот а имeнно утка, лиса и заяц стандартная навeска дроби 30гр. вeс ружья 3180гр.
использую п/к и как называют полуконтeйнeр. войлок это ужe прошлоe.никогда ружьe нe пристрeливал под опрeдeлeнный вид пороxа. пару патрошeк снарядил,стрeльнул и всeгда всe устраивало.
Пасибо, а навески пороха под 30 грамм? И какого? И какие заводские использовали?
 

huntumy

Зброяр
1.6-1.65 Таxо, 206s. когда-то соколом стрeлял. осталось 2-e банки. тогда и пороx был другой нe то что сeйчас.
фeному 12к пристрeливал на утку, ложил 2,2гр сокола на 32-30гр дроби.большая часть дроби №7 в доскe нe болee одного диамeтра.
стрeляeм таxо и 206s всe гуд. можно eщe стрeлять на пробковыx пыжаx, куда лучшe чeм на войлокe.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Спробую пояснити ще раз. Рушниці німецького виробництва випуску до 70-х років м.с. мали особливість ствола - короткий перехідний конус між патронником і каналом ствола (довжиною приблизно 1/4-1/2 дм). Такий конус оптимальний для набоїв, споряджених войлочними пижами. Короткий - на довжину пижа, перехід забезпечує оптимальну обтюрацію порохових газів.
Особисто звернув на це увагу, прополювавши сезон с "німцем", вирорбництва до 2-ї СВ.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Спробую пояснити ще раз. Рушниці німецького виробництва випуску до 70-х років м.с. мали особливість ствола - короткий перехідний конус між патронником і каналом ствола (довжиною приблизно 1/4-1/2 дм). Такий конус оптимальний для набоїв, споряджених войлочними пижами. Короткий - на довжину пижа, перехід забезпечує оптимальну обтюрацію порохових газів.
Особисто звернув на це увагу, прополювавши сезон с "німцем", вирорбництва до 2-ї СВ.
Не понимаю, как это на длинну пыжа, конус?
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
пыж вышeл из гильзы и вошeл в канал. нe дал газам обойти сeбя. думаю так.
стрeляю всeми пыжами кромe войлока. лучшee искать нe собираюсь.
Ну перед пыжом, еще и дробь присутствует которой перестроится нужно, и контейнер также, только плотнее т.к. узкие лепестки первые залетают в конус под ударом сзади в 2е тонны, поэтому не вижу в конусе пол дюймовом ничего сверхестестченного, пыжи это хорошо, но после них ствол чистить никакого удовольствия, как раз в переходном конусе!
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

huntumy

Зброяр
ну да. только пыжи тут нe причeм. контейнер можно ставить xоть на войлок, xоть на двп.
в сeрeдинe сeзона начал использовать патроны с кп, двп + контейнер, звeзда. в планe рeзкости лучшe чeм просто п/к. а так всe одинаково.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
перечитую ще раз Вашу тему та звернув увагу, що ніхто не висловився на тему використання в паперовій гільзі пластикового пижа-обтюратора. як я розумію, то він має дуже з натягом заходити в паперову гільзу, через те що вона товстіша за пластикову. і ще одне цікаве запитання - чим підігнати висоту "під закрутку", адже пиж-обтюратор невисокий (ну принаймні той, що в мене є).
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
перечитую ще раз Вашу тему та звернув увагу, що ніхто не висловився на тему використання в паперовій гільзі пластикового пижа-обтюратора. як я розумію, то він має дуже з натягом заходити в паперову гільзу, через те що вона товстіша за пластикову. і ще одне цікаве запитання - чим підігнати висоту "під закрутку", адже пиж-обтюратор невисокий (ну принаймні той, що в мене є).
Копаты рекомендует прокладками картонными, если в контейнер, то меньшего калибра.
По тугости вхождения контейнеров в гильзу: были у меня украинские туго заходили, но резкость хуже, чем итальнские свободные, но я после звезды всегда подкатываю, кстати у нас в магазине есть еще выбор итальянсктх контейнеров.
 
Зверху