Смачні еноти?

Zabar Andrij

Мисливець
:oops: капець.... Білка вона ж гарненька, красива, як можна красоту їсти? ) лебедів ви також полюєте і смажите?
а зайчики, хіба не милота?
як на них можна полювати? а на фазанчиків?
а на цапиків? а качечка сіра шийка?
 

Altay1972

Снайпер
Там 10/90 єнот/олень. Маркетинговий хід.
Ви приходите до сільмагу (або величезного супермаркету) а там файний сервелат, та ще й зі знижкою, але є маленьке але, з добавкою 10-20% лисятини, або енятини...То зазвичай у них маркетинговий хід, вам же це не важливо, вам надо палку такого сервелату ;)
То чого б кума не пригостити такою ковбаскою...а то останнім часом часто став заходити...:D
 
Останнє редагування:

Altay1972

Снайпер
У нас на сході водиться байбак
Чисто моє розуміння, що байбак це найкраща позиція з кута використання жиру...він їсть тільки траву та зерно, а жир в нього кращій за барсучій, барсук всеядний, жир слабіший, у ведмедя ще менш...

Качественный состав жира зимоспящих животных исследовали многие авторы (Франк-Каменецкий, 1936; Капитонов, 1963; Калабухов, 1985, Машкин, Батурин, 1993 и др.). В различных работах дана физико-химическая характеристика жира (консистенция, удельный вес, вязкость, число рефракции, температура плавления и затвердевания, йодное число, кислотное число и др. показатели). В состав жира входит много жирных и летучих кислот. У разных таксономических групп животных качественный состав и количественное соотношение кислот в жире различается. Например, из жира сурка Мензбира нами было идентифицировано 23 высоко и низкомолекулярных жирных кислот с числом углеродных атомов от 2 до 24, а у байбака — 25 кислот. У бурых медведей с числом углеродных атомов от 14 до 20 обнаружено от 9 до 13 жирных кислот. Летучие кислоты не выявлены. У белогрудых медведей — 14жирных кислот (Калабухов, 1981, 1985).

Биологическую активность жиров обусловливает соотношение непредельных жирных кислот к предельным. Чем это соотношение выше (2 и более раз), тем более ценен жир. Биологически активными компонентами жира (витамин Е), обусловливающими его высокую лечебную и питательную ценность, являются олеиновая, линолевая и линоленовая жирные кислоты (Хомутов, Лобачев, 1972). Жирные кислоты с числом углеродных атомов 18 (линолевая, линоленовая и др.) в необходимых количествах не синтезируются организмом домашних и большинства плотоядных диких животных, ведущих зимой активный образ жизни (все волчьи, мелкие куньи, все кошачьи и др.). Например, у КРС в сумме они составляют примерно 10 %. Растительноядные дикие животные получают с пищей линолевую кислоту, из нее синтезируется линоленовая, и в сумме у грызунов эти кислоты составляют 50 — 66 %. У белогрудого медведя витамина Е почти в два раза больше, чем у бурого (Калабухов, 1985). Еще большие различия оказались при сравнении жира сурка и барсука. То есть у плотоядных зверей жир беднее по своему качественному составу и биологически менее активный, чем у растительноядных. Сравнивая использование жира при лечении трофических ран, остеомиелита и пролежней у людей, медики отметили существенно более высокий лечебный эффект жира сурка и суслика, чем барсука и бурого медведя. Лекари тибетской, китайской и корейской медицины при наличии выбора предпочитают жир и желчь растительноядных животных.



З точки зору м'яса та використання на кухні, приблизно однакові, головне правильно розібрати та вирізати мускусні залози...
Їв усе, но по м'ясу мені барсук більш до вподоби, м'яса більше, тазик з котлетами ширший виходить...;)
 
Останнє редагування:

Altay1972

Снайпер
лебедів ви також полюєте і смажите
Не смажимо, тушимо з корінням та приправами до готовності, шурпу варимо, а пупок у нього як літрова банка, лиска не вгадує... :)
Ще є журавель, чистий індик, теж файний трофей (кіл 6-8), та гарна жаровня...
Але це птахи, а ми починали тему про тих хто їсть мишей, у нас таких не мишоїдів не їдять :)
 

Beowulf

Мисливець
Дозвольте пииання , Читаю книгу, в якій описується побічні трофеї як то ( кисточка, иногда и крестообразная косточка, встречающаяся в сердце, так называемая губертка ) і ( безоаровые шарики ) хотілось би побачити ту кісточку ? а шаріки я так розумію жовчні камні ?
 

Altay1972

Снайпер
Дозвольте пииання , Читаю книгу, в якій описується побічні трофеї як то ( кисточка, иногда и крестообразная косточка, встречающаяся в сердце, так называемая губертка ) і ( безоаровые шарики ) хотілось би побачити ту кісточку ? а шаріки я так розумію жовчні камні ?
Якщо питання до мене, то я не знаю як вам за то відповісти...
На мою думку раз ви почали читати таку цікаву книжку і с перших сторінок там описуються такі моменти,
то обов'язково далі повинно бути значно цікавіше, а наприкінці можливо будуть і наукові тлумачення раніше описаних явищ...
 

Beowulf

Мисливець
Нє , з перших сторінок там про плани партії, пятирічки Словацької СР ))) цікавіше з середини ((( як зігнутою проволкою через анус видаляти кишечник у пернатої дичі !? Хтось про таке чув ?
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Нє , з перших сторінок там про плани партії, пятирічки Словацької СР ))) цікавіше з середини ((( як зігнутою проволкою через анус видаляти кишечник у пернатої дичі !? Хтось про таке чув ?
Цей прийом давно описаний в мисливській літературі. Правда там, для спрощення процесу, в польових умовах рекомендовано використовувати зрізану гілку по типу гачка. А проволока...Проволока - то вже розкіш!
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Флуд почистив, наступним флудерам видаємо по вінику і в БАНьку...
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Людина така тварюка що буде їсти будь що.... У мене сусід білку їв....живий на жаль....
В Канаді(Онтаріо)відкрито полювання на білку з 15 вересня і до 1 березня
Мої всі друзі,і я в тому числі,її відстрілюємо,готуємо і вживаємо у їжу
Дуже смачне і ніжне мʼясо-делікатес,одним словом
Ваш пост говорить про те, що або ви мало мисливської літератури читали(читаєте)або вибрали не той форум,для висловлення своєї неприязні до сусіда(тут більшість форумчан-мʼясоїдні)
 

Igor_pol

Мисливець
В Канаді(Онтаріо)відкрито полювання на білку з 15 вересня і до 1 березня
Мої всі друзі,і я в тому числі,її відстрілюємо,готуємо і вживаємо у їжу
Дуже смачне і ніжне мʼясо-делікатес,одним словом
Ваш пост говорить про те, що або ви мало мисливської літератури читали(читаєте)або вибрали не той форум,для висловлення своєї неприязні до сусіда(тут більшість форумчан-мʼясоїдні)
Я все розумію) сам вживаю м'ясо) але білка) не сперечаюсь, може і ніжна і смачна, але ну подобаються мені ці жваві тваринки) не піднімається рука її стрелити і з'їсти))
Але тема про єнотів)
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Я все розумію) сам вживаю м'ясо) але білка) не сперечаюсь, може і ніжна і смачна, але ну подобаються мені ці жваві тваринки) не піднімається рука її стрелити і з'їсти))
Але тема про єнотів)
В Україні, ще не так давно, відносно ( в 60-ті), білка офіційно добувалася нарівні з іншими мисливськими тваринами. І навіть без ліцензій, в окремих регіонах, під час сезону полювання! П.С. Можливо, хтось, з грамотних мисливство знавців,наприклад, підкаже, з якого саме року вона під забороною в Україні?
 
Останнє редагування:
Зверху