Сезон охоты на пушного 2020-2022 ( + конкурс )

kef

Зброяр
Одне діло відстрілювати та випробовувати на заводі, а зовсім інше на полюванні з використанням різних номерів шроту :)
Лапухі вони ті всі ствольщики і їм подібні . Бо не знали про різні номера шроту та ще і приміняти їх на полюванні .
 

kef

Зброяр
А в когось і не ляже, або десь далеко,
так і по зайцю, когось влаштовує 2-3ка,
а іншим треба нолі.
Ляже....встане... близько... далеко...двойки... тройки...нулі... Полювання все ж таки . ;) . В більшості наказів та перед відкриттям полювання узгоджено які номера шроту приміняти.
А там хоть тройка. Хоть нулі. Аби лише живі усі були. Бо цей рік відходить з надто багатьма н.с. з летальними наслідками.
Удачі усім та здоров'я ! З прийдешнім новим роком !
 

Roman1310

Мисливець
Лапухі вони ті всі ствольщики і їм подібні . Бо не знали про різні номера шроту та ще і приміняти їх на полюванні .
Сарказм та іронія тут не доречні. Я висказав свою власну думку та зробив для себе свої висновки. Тому рахую, що ця суперечка немає ніякого смислу. Стріляйте чим завгодно, це ваше право. Читайте різні ресурси ,та експерементуйте з номерами та навісками як захочете. Особисто мене ви не переконаєте, так як власне для себе я віирішив чим та як мені стріляти на полюванні.
 

kef

Зброяр
Сарказм та іронія тут не доречні. Я висказав свою власну думку та зробив для себе свої висновки. Тому рахую, що ця суперечка немає ніякого смислу. Стріляйте чим завгодно, це ваше право. Читайте різні ресурси ,та експерементуйте з номерами та навісками як захочете. Особисто мене ви не переконаєте, так як власне для себе я віирішив чим та як мені стріляти на полюванні.
Я Вам не даю жодної поради і не переконую . Просто навів приклад по рекомендації щодо номерів шроту .
 

Roman1310

Мисливець
Я Вам не даю жодної поради і не переконую . Просто навів приклад по рекомендації щодо номерів шроту .
Я таких таблиць, та посилань знаєте скільки можу виставити? Можете також глянути, там також різні думки з приводу цього https://hunter.rv.ua/product/mislivska-drib-shrit-№10-175-mm-1kg-litij-svinecz/, https://sich.ru/what-fraction-on-whom-is-the-table-fractional-hunting-classification-dimensions.html
 

Gayman

Мисливець
Нужно всегда присматриваться к рекомендациям производителя, любого изделия, а то….
 

kef

Зброяр
Я таких таблиць, та посилань знаєте скільки можу виставити? Можете також глянути, там також різні думки з приводу цього https://hunter.rv.ua/product/mislivska-drib-shrit-№10-175-mm-1kg-litij-svinecz/, https://sich.ru/what-fraction-on-whom-is-the-table-fractional-hunting-classification-dimensions.html
Ось Ви і зацікавились чому дають такі рекомендації . Так що недаремно я навів приклад.
 

ВиталийЗПР

Новачок
Мое мнение что номером №3 на 50 метров лучше уже и не стрелять. Из своего опыта такое мнение. Может что патроны у меня под закрутку а не звездой , в этом может быть причина. С комплектующими все ОК. По зайчику тройкой максимум 35 метров. На 50 метров уже нужны нули. Желательно № 00. Три нуля которыми снарядил я патроны на этот сезон конечно перебор. Что было то и засыпал))) Но первый выстрел идет с двоечкой. ;)
Я думаю на 50м лучше вообще не стрелять.
 

senya 2011

Мисливець
А чому не беремо до уваги місце полювання. Коли гарний підйом на озимій чи ріллі, є час на постріл то чому б і ні . А от коли підйом в густому чагарнику, чи заважають кущі, тут чим більше дробу тим краще. Про 50м зараз сніг, видимість хороша можна на цю відстань поставити відро на 10л, то скажу вам то забагато. На практичному полювання відстань до цілих сприймається геть по іншому )
 

ВиталийЗПР

Новачок
Якщо це заєць, 50 метрів, та ще й гарним патроном, без вагань....
Тут головне, потрібно вміти стріляти на 50 метрів...
Возможно, я высказал свою точку зрения. Просто не все могут стрелять на таком расстоянии, а прочитают начинающие охотники и начнут 000 нулями гатить на любом расстоянии, 1, 2 дробины по мякоти попадёт или лапу перебьет и все пропал зайчик. Я с открытия до снега хожу с 3-й, хватает с головой, если снег с морозом, шумно ходить - 1 или 0, не больше.
 

Dedushka

Снайпер
Когда идешь по полю в морозный день по снежку то такой хруст слышен зайцу что он подымается не ближе 40-50 метров. Пока вскидка и поводка расстояние еще чуть дальше от дичи. Вот почему и нужно второй ствол заряжать №0 или №00. Это на открытой местности. В посадках или по травке №2 самое то. Вскакивает можно сказать с под ног. Стрельба происходит от 20 до 35 метров. В основном добываю зайца дробью №2. Те сезоны когда снега почти не было добывал троечкой. Кроме прошлого года. ))) . Не повезло, остался без дичи))). Можно сказать и не стрелял))). ;):).
 

kef

Зброяр
Якщо це заєць, 50 метрів, та ще й гарним патроном, без вагань....
Тут головне, потрібно вміти стріляти на 50 метрів...
Все залежить від бігу самого зайця та ока мисливця. У більшості випадків мої промахи стрільби були коли робив уявне упередження з подальшим ціленням...А коли навскидку просто направив ствол на зайця - бах ! І все . Ніхто нікуди не біжить. Це моє власне бачення і аж ніяк не порада.
Хоть раніше стріляв дуже добре з різного вогнепалу. Але останні роки почав надто часто "мазати".
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
А я ужо как лет 10 зайца добыть не сподобляюсь... И ничего, живу с этим как-то...
 
Зверху