Сезон охоты на пушного 2020-2022 ( + конкурс )

Saash

Мисливець
Напишу і я пару рядочків про минулі вихідні! В суботу вийшли колективом в 4 мисливці. Зранку морозець, але не великий приймаємо рішення труснути каланчаки в пашні. Пройшли безрезультатно. Тільки посеред поля знайшли 2 свіжі нори метрів 50 одна від одної. По піску було видно тільки вхідний слід в одну з них(хозяйка вдома), а норних у нас не має( Далі вирішуєм топтати трави так як на вулиці потепліло і відпустило примерзлу землю(по пашні вже не походиш). Натоптали трави км 15! Все без результатно, ні єдиного підйому за день. В неділю навіть не збирались, але в 11 подзвонив товариш і каже давай на часок хоть вийдем в угіддя, на вулиці морозець, сухо. Ок! Вже в 12:30 були на місці в яке ще ніразу в цьому сезоні не виходили. Пройшли під куском озимки сухі трави, куча льожок, а зайця не має( Йдемо до кар'єру там теж є місця, але вже почало сіріти, проходячи склон в 3 метрах від мене таки піднявся зайчик і одразу помчав на дорогу де і був зупинений єдиним пострілом з моєї двудулки! Красиве сальто через голову і вухань ліг. Я доречі вперше взяв її на полювання по пушному і чуть не профукав(жав на курки, а запобіжник забув зняти, а потім замість напівчока нажав на курок ствола з чоком де був набій в контейнері). Набій самокрут на С7 1,57, пиж контейнер, дріб №1 32 грами, капсуль 688. Ось таке видалось полювання! Всім НПНП!
IMG_20211205_145617.jpg
IMG_20211205_145758.jpg
 

Dedushka

Снайпер
Напишу і я пару рядочків про минулі вихідні! В суботу вийшли колективом в 4 мисливці. Зранку морозець, але не великий приймаємо рішення труснути каланчаки в пашні. Пройшли безрезультатно. Тільки посеред поля знайшли 2 свіжі нори метрів 50 одна від одної. По піску було видно тільки вхідний слід в одну з них(хозяйка вдома), а норних у нас не має( Далі вирішуєм топтати трави так як на вулиці потепліло і відпустило примерзлу землю(по пашні вже не походиш). Натоптали трави км 15! Все без результатно, ні єдиного підйому за день. В неділю навіть не збирались, але в 11 подзвонив товариш і каже давай на часок хоть вийдем в угіддя, на вулиці морозець, сухо. Ок! Вже в 12:30 були на місці в яке ще ніразу в цьому сезоні не виходили. Пройшли під куском озимки сухі трави, куча льожок, а зайця не має( Йдемо до кар'єру там теж є місця, але вже почало сіріти, проходячи склон в 3 метрах від мене таки піднявся зайчик і одразу помчав на дорогу де і був зупинений єдиним пострілом з моєї двудулки! Красиве сальто через голову і вухань ліг. Я доречі вперше взяв її на полювання по пушному і чуть не профукав(жав на курки, а запобіжник забув зняти, а потім замість напівчока нажав на курок ствола з чоком де був набій в контейнері). Набій самокрут на С7 1,57, пиж контейнер, дріб №1 32 грами, капсуль 688. Ось таке видалось полювання! Всім НПНП!
Переглянути вкладення 730014 Переглянути вкладення 730016
С полем! Красивый зайчуган. Зачетный. ;)
 

huntumy

Зброяр

Dedushka

Снайпер
Добрый вечер. Хочу для пробы испытать патроны по зайчику с контейнером дробовым. Кто пользовался такими контейнерами купленными в магазине " КОЗАКИ".
Для пластиковой гильзы
Высота: 22,5 мм
Диаметр: 18,4 мм
Навеска дроби: 32 г . Диаметр канала ствола у моего ружья 18,2. Как будет по кучности, может кто пользуется ?
 

Hunter 2112

Новачок
Неділя 5 грудня Кременецьке УТМР
Ранок почався о 6 год. з смаколиком "Чорний принц" та чаєм Lipton з лимоном.
Поспішати мені було нікуди, так як мій старший товариш по полюванню і бджілкам (Василь Григорович), тільки на 9 годину ранку, підтягнеться на місце нашого полювання.
Тому, часу було у мене більш ніж, достатньо.
За вікном, я почув, вже перші автомобілі, водії яких тиснули на педаль дросельної заслонки своїх сталевих коней.
Так раненько можуть їхати, або ж мисливці, або ж рибаки. Рибальський сезон вже завершено, тоді вдалого Вам хлопці полювання.
Збираю свій рюкзак, роблю запис в "матроскі" рюкзак за спину, і легенько вирушую до місця призначення, в якості пішохода.
Крок за кроком, метр за метром, я дібрався своїх мисливських угідь.
Кругом сніжок лежить, і сліди зайця на полі, надали мені позитиву та гарного настрою.
Сліди були не свіжі, вчорашні, але головне що зайчик все ж таки, тут проживає.
Я вдивлявся в слід зайця, якого я так довго чекав побачити, на білому снігові. Невже ця пора настала. Справжня зима і морозець.
Так, зима настала, згідно календарю також.
Пролунала мелодія і мій колега набрав мене.
- Чекаю Вас, нікуди не йду далі, підходьте. пора шукати нам своє мисливське щастя, відповів я.
Ну ось ми разом, і починаєм топтати перші поля...
Глухо... Перше поле, друге поле, третє, четветре... Трави, рілля, і ні жодного зайця ми так і не підняли.
Час підходив до обіду, результат нульовий так і залишався, і ми вирішили підкрепитись, калоріями домашьої тушонки із свинини.
Горячий чай із термоса, був досить смачним, на лоні природи, серед молоденьких сосен.
Ну що ж йдемо далі...
Те саме що і до обіду. Поля змінювались, а картина, та сама. Ні жодного зайчика, наче скрізь землю.
Що ж робити, куди йти далі вже ? Залишалось нам на кінець нашого полювання, одна ділянка поля з високою травою.
Ну що ж беремо траву. Я йду праворуч, Григорович ліворуч, більша половина трави вже пройдена.
Все тріщить під ногами, і надії щось побачити в цій пустелі, вже не має... Ні в мене, ні в Василя Григоровича.
І тут все змінюється, до навпаки.
Я зупинився на мить оглянутись по сторонам, і бачу що переді мною в 5 метрах вилітає заяць з трави, як куля.
Я не можу оговтатись, це сон, чи насправді заяць, та ні, це заяць, самий справжній заяць. мчить на вихід із трави.
Один постріл із Stoeger зупиняє його шаленну швидкість, і я поспішаю до цього місця. Я не повірив своїм очам.
Перший мій заслужений трофей за останніх 3 роки. Беру в руки, і кажу про себе
- Як довго, я тебе шукав. Ти найкращий, найцінніший за всі мої 42 роки полювань. Пробач мене...

P.S. Сезон полювання в цьому сезоні на зайчика - ЗАКРИВАЮ
Популяція зайця останніми роками, в нашій місцевості , катастрофічно знизилась.
Зайця, можна сміло заносити в Червону книгу, в Західній Україні.
Якщо ми не зупинемось, ми втратимо те, що у нас залишилось.
А це вже, останні зайці.
В Кременецькому УТМР при 100% участі всіх мисливців на полюваннях, один мисливець має право добути за весь сезон зимового полювання 1,8 зайця.
Один,кома, вісім...!!!

Дякую всім, хто прочитав до кінця.
Далі буде...

Переглянути вкладення 729632 Переглянути вкладення 729633 Переглянути вкладення 729634 Переглянути вкладення 729635 Переглянути вкладення 729636 Переглянути вкладення 729637 Переглянути вкладення 729638 Переглянути вкладення 729639 Переглянути вкладення 729640


Звіт про полювання на вищому рівні..
Мабуть родич Тараса Григоровича Шевченка..
Не кожен може дати такий звіт...
ЛАЙК.....
 

igor21

Слідопит
Как будет по кучности, может кто пользуется ?
Только конкретный листок бумаги после выстрела из конкретного ружья (ИЖ-43) конкретным патроном ответит...
А теоретически - кучность должна увеличиться... Но может быть и наоборот...
ИМХО
П.С. Если мишень с силуэтом зайчика - по Теме... ;)
 

daw81

Мисливець
Всех приветствую!
Краткий отчёт о прошедших выходных.
В субботу с утра и вечером, пытался добыть Греенхеда. Но он упрямо не летел на выстрел) Было пару налетов крякух, но они мне не интересны.
В воскресенье охотились на пух. Начали сразу с посадок. Стою с товарищем на номере, он в нутрии посадки, я с краю. Уже видны загонщики и тут рядом прозвучал выстрел, оборачиваюсь в посадке заяц делает два прыжка и садится. Четко держу его на мушке, жду второго выстрела товарища. Заяц сидит перед ним в 10-15 мт. Выстрел, заяц бежит на меня .Стрелять не могу, на лини огня человек. Два, прыжка в сторону и он скрылся в глуби посадки. Товарищ матерится я смеюсь).
В очередном загоне звучит выстрел и по раций собщают о добытом трофее. Потом ко мне прибежал мой заяц. #1, 32гр. Рио, остановили его быстрый бег.
IMG-29aaa1a330ea3b7fc5dfbc3358989a93-V.jpg

За день на 6 охотников подняли 5 зайцев, 3 добыли и 1 лиса пошла умирать.
Всем ни пуха ни пера!!!
 

huntumy

Зброяр
Так правильно. Спасибо.
Больше бесит когда за уши держат!
Аналогично.
Это как традиция и дань уважения к зверю.
Кабана же не подвешивают за хвост, или косулю за переднюю ногу. Все должно быть гармонично.
Даже лайки не ставлю там и все хорошо а не идеально. Особенно на руках....(((
 
Зверху