Сезон охоты на пушного 2020-2022 ( + конкурс )

igor21

Слідопит
На Сумщині після десятої ранку туман потроху почав розсіюватися...
І...
О, подія !!!
На третій день "хутрового" полювання ми знайшли ВУХАНЯ...
На невеличкому, з півгектара, клаптику сухої, але мокрої від туману трави між двома висохшими водоймами...
Піднявся під 30м...
Обережний хлопчик...
Але "трійка" з чока на 40м свою справу зробила...
Photo0135.jpg
Photo0140.jpg

Патрон: 688/1,8C7L/BRG17/36гр.№3/зірка з докаткою.
П.С. Фото в тумані...
 

Dedushka

Снайпер
На Сумщині після десятої ранку туман потроху почав розсіюватися...
І...
О, подія !!!
На третій день "хутрового" полювання ми знайшли ВУХАНЯ...
На невеличкому, з півгектара, клаптику сухої, але мокрої від туману трави між двома висохшими водоймами...
Піднявся під 30м...
Обережний хлопчик...
Але "трійка" з чока на 40м свою справу зробила...
Переглянути вкладення 722334 Переглянути вкладення 722335
Патрон: 688/1,8C7L/BRG17/36гр.№3/зірка з докаткою.
П.С. Фото в тумані...
С полем!
 

huntumy

Зброяр
Всем доброго вечера. Утренний туман был не помехой на охоте. Вот только зайчик поднялся в метрах 60 от нас. Ушел без единого выстрела. Лежал на пахоте. Больше в пахоте ничего не подняли. Перешли на поле с низкой травкой. Ну там как посмотреть то зайчику негде и спрятаться. Решили через это поле пройти к следующей пахоты. Шли по травке ни на что не надеялись. И тут в метрах с 5 подымается косой. Отпускаю его приблизительно на метров 20 и выстрел. Заяц делает кувырок и лег на месте. Стрелял патроном самокрут , дробь №2 производства СССР без контейнера. Еще немного поохотились и поехали домой. Первый трофей в этом сезоне уже добыл. Надеюсь и на дальнейшие удачные охоты. Переглянути вкладення 722255
На Сумщині після десятої ранку туман потроху почав розсіюватися...
І...
О, подія !!!
На третій день "хутрового" полювання ми знайшли ВУХАНЯ...
На невеличкому, з півгектара, клаптику сухої, але мокрої від туману трави між двома висохшими водоймами...
Піднявся під 30м...
Обережний хлопчик...
Але "трійка" з чока на 40м свою справу зробила...
Переглянути вкладення 722334 Переглянути вкладення 722335
Патрон: 688/1,8C7L/BRG17/36гр.№3/зірка з докаткою.
П.С. Фото в тумані...
С полем земляки!
 

ТАР

Снайпер
Всем доброго вечера. Утренний туман был не помехой на охоте. Вот только зайчик поднялся в метрах 60 от нас. Ушел без единого выстрела. Лежал на пахоте. Больше в пахоте ничего не подняли. Перешли на поле с низкой травкой. Ну там как посмотреть то зайчику негде и спрятаться. Решили через это поле пройти к следующей пахоты. Шли по травке ни на что не надеялись. И тут в метрах с 5 подымается косой. Отпускаю его приблизительно на метров 20 и выстрел. Заяц делает кувырок и лег на месте. Стрелял патроном самокрут , дробь №2 производства СССР без контейнера. Еще немного поохотились и поехали домой. Первый трофей в этом сезоне уже добыл. Надеюсь и на дальнейшие удачные охоты. Переглянути вкладення 722255
С Полем!!! Позитивный отчёт и достойный трофей!
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
Перший заєць сезону, з новою рушницею.
IMG_20211114_152034.jpg

Дроб 1 , 24 г. 20 кал.
 
Останнє редагування:

Tern Hunter

Новачок
Доброго здоров'я усім !
Шановні мисливці Тернопільшини, може відпишіть хто як відкрився,який результат, де бачили зайчика?
Сьогодні відкривався у Козівському районі, такого відкриття ще небуло...
8.00 вийшли в поля, трави, озими, рапс, дісковка, яри, долини, єрека сухі- жодного підйому, ні шумового, ні пострілів, тиша....
Там де минулі роки підіймав 6-8 за день!
Небачив жодного!
Погода тепла, сонячна!
Вітру небуло майже. Хочеться проаналізувати з чим такий стан речей пов'язаний!
Буду вдячний за звіти!
 

Виталя

Снайпер
Сегодня и у нас в Кировоградской обл, состоялось Открытие охоты на Пушного зверя!

Переглянути вкладення 722404
Перший заєць сезону, з новою рушницею.
Переглянути вкладення 722410
Дроб 1 , 24 г. 20 кал.
FB_IMG_1636271359981.jpg
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
Вітаю з трофеєм!!!
Зараз також в роздумах про купівлю Saba, правда хочу в 12 кал. Як вам рушничка?
Рушниця сподобалась, одне що переробив - приклад під себе. З відкриття на перо мазав безбожно, хоча з 20- кою полюю років 6. Зараз привикаю до неї, але як без промахів.
 

Dusk Hunter

Мисливець
Доброго здоров'я усім !
Шановні мисливці Тернопільшини, може відпишіть хто як відкрився,який результат, де бачили зайчика?
Сьогодні відкривався у Козівському районі, такого відкриття ще небуло...
8.00 вийшли в поля, трави, озими, рапс, дісковка, яри, долини, єрека сухі- жодного підйому, ні шумового, ні пострілів, тиша....
Там де минулі роки підіймав 6-8 за день!
Небачив жодного!
Погода тепла, сонячна!
Вітру небуло майже. Хочеться проаналізувати з чим такий стан речей пов'язаний!
Буду вдячний за звіти!
Вітаю! Сам з Козови, сьогодні полював по під села по городах навколо Козови, зайця небачив!
 

daw81

Мисливець
Доброго здоров'я усім !
Шановні мисливці Тернопільшини, може відпишіть хто як відкрився,який результат, де бачили зайчика?
Сьогодні відкривався у Козівському районі, такого відкриття ще небуло...
8.00 вийшли в поля, трави, озими, рапс, дісковка, яри, долини, єрека сухі- жодного підйому, ні шумового, ні пострілів, тиша....
Там де минулі роки підіймав 6-8 за день!
Небачив жодного!
Погода тепла, сонячна!
Вітру небуло майже. Хочеться проаналізувати з чим такий стан речей пов'язаний!
Буду вдячний за звіти!
 

Виталий 2.

Слідопит
Ну и мы сегодня открылись!
Коллектив собрался не маленький, шестнадцать душ. Начали в пол девятого, Без десяти девять, я уже отличился ;) :) , дробь тройка, С7L. Набегающий-боковой, метров тридцать. Первым, как вроде мазанул, ну а вторым подправил ситуацию. Закрылись в 14 00. Все с трофеями! Весь косой в дисковке.
Ну и фото первенца этого сезона!
IMG_20211114_142928.jpg
IMG_20211114_142843.jpg
IMG_20211114_142752.jpg
 
Зверху