Сезон охоты на пушного 2020-2022 ( + конкурс )

Mechanik

Снайпер
А у нас дожди зарядили... Сейчас начнут носами ворочать... ой... вай...
Так це ж добре. Зійдуть озимі посіви, зайчик вийде на поля жирувати, і з першим снігом такі поля будуть наповнюватись нічними слідами їх перебування, якщо такий вид в даній місцевості, залишився збереженим.
Так що дощик це не завада, а навпаки - привада.
 

Mechanik

Снайпер
Сегодня звонил товарищу. В субботу же как ни как открываемся. Хотел узнать как угодья, какой будем брать маршрут. И он меня очень "обрадовал"!!! Все наши угодья полностью спалены:mad:. Уцелел только один яр. Чудо просто какое-то или может дожди его спасли. И если будут дожди, то идти некуда, так хоть в полях попытаем счастья. Злость на столько переполняет, что если бы впоймал, то разорвал на месте , падонков. Вызывали полицию. Люди свидетельствуют что видили серую ниву. Такая нива только у местных егерей ЧОХа. Палят чтобы от них некуда было уходить зверю. Простой вопрос:" Когда мы превратились в скотов:mad:?"
Самий лютий звір, це - людина.
Тільки в його мізку народжуються підступні плани помсти, зрад та вбивств.
Тільки він може вранці молитися у церквах та мечетях, а ввечері йти та вбивати собі подібних.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

Panters

Снайпер
Сегодня звонил товарищу. В субботу же как ни как открываемся. Хотел узнать как угодья, какой будем брать маршрут. И он меня очень "обрадовал"!!! Все наши угодья полностью спалены:mad:. Уцелел только один яр. Чудо просто какое-то или может дожди его спасли. И если будут дожди, то идти некуда, так хоть в полях попытаем счастья. Злость на столько переполняет, что если бы впоймал, то разорвал на месте , падонков. Вызывали полицию. Люди свидетельствуют что видили серую ниву. Такая нива только у местных егерей ЧОХа. Палят чтобы от них некуда было уходить зверю. Простой вопрос:" Когда мы превратились в скотов:mad:?" Харьковская область, Волчанский УООР.
:mad:От суки, аж зуби скрегочуть від люті, такий народ на може жити добре, і ворогів не треба!
 

Panters

Снайпер

Dedushka

Снайпер
Свято наближається!!! До відкриття готовий!!!Але є можливість провести свято в самоті.... Сьогодні здав тест.... Чекаю результат....
Переглянути вкладення 718906
Дай Бог что-бы тест был отрицательный. И за два дня были в строю!!! Крепчайшего Вам здоровья и удачных трофейных охот. Не болейте!!!
 
А наши ряды поредели сразу на два человека. Хворь скосила. Если все нормально то будем открываться в четвертом. Что в это году наш коллектив забарохлил.
 

Аникей

Мисливець
Я ж так і написав, що прийдеться відкриватись в самоті....
Але то було вчора.... Ковід не підтвердився.... ;) :)
Я в минулому сезоні якраз на відкриття «викарабкався»,але тяжко було після ковіду і відразу захворіла донька з дружиною , то ходив потроху сам майже місяць. Доречі двічі під час хвороби робили тести які нічого не показали а показали вже аналізи коли здав кров на антитіла. Вам одужання, іншим також не хворіти.
 

Dedushka

Снайпер
Я ж так і написав, що прийдеться відкриватись в самоті....
Але то було вчора.... Ковід не підтвердився.... ;) :)
А Вы переживали. Я-же Вам написал , два дня и в строй))). Дай Бог здоровья и незабываемых с красивыми моментами охот. ;):)
 

ATIS

Снайпер
А Вы переживали. Я-же Вам написал , два дня и в строй))). Дай Бог здоровья и незабываемых с красивыми моментами охот. ;):)
Дякую. Переживав бо весною важко перехворів цією заразою... Дві неділі так ковбасило що нічого не хотілося....
 

Dedushka

Снайпер
Дякую. Переживав бо весною важко перехворів цією заразою... Дві неділі так ковбасило що нічого не хотілося....
Я только выздоровел . Да, две недели не мог сбить температуру. Состояние было ужасное. Лучше уже и не вспоминать об этом. Да и тема здесь об охоте. Собираемся на открытие. Компания в сборе. ))). Патронташ заполнен))) . Патроны №2 . Теперь надежда на присутствие зайчика в угодьях.
 

кудасов

Новачок
Сегодня звонил товарищу. В субботу же как ни как открываемся. Хотел узнать как угодья, какой будем брать маршрут. И он меня очень "обрадовал"!!! Все наши угодья полностью спалены:mad:. Уцелел только один яр. Чудо просто какое-то или может дожди его спасли. И если будут дожди, то идти некуда, так хоть в полях попытаем счастья. Злость на столько переполняет, что если бы впоймал, то разорвал на месте , падонков. Вызывали полицию. Люди свидетельствуют что видили серую ниву. Такая нива только у местных егерей ЧОХа. Палят чтобы от них некуда было уходить зверю. Простой вопрос:" Когда мы превратились в скотов:mad:?" Харьковская область, Волчанский УООР.
В нас також 25-26 жовтня горіли очерети на луках та балках по всьому району. Злі язики кажуть, що до цього причетне наше УТМР-мовляв, полювання на фазана відкрили цього року вперше , а мисливці "фазанячі" відстрілки не беруть, бо сподіваються бити його під час полювань на зайця, як і в попередні 20 років до цього. Ну і типу " не купуєте -спалимо вам назло".Не хочеться вірити, єгеря вважаю порядною людиною, але розмови такі є.Пі дпали навмисні, бо загорілося майже одночасно в багатьох місцях. Вчора тривалий час переконував одного мисливця вже поважного віку не палити очерет на ставку, де полюємо, бо йому " незручно та важко до плеса, де качки сідають, добиратися через зарості". Не знаю, чи дійшло до нього...Інший хотів випалити високі бур'яни на полі, щоб " зайцю було нікуди сховатися від облави", бо працює механізатором і бачив, як зайці під час оранки тікали в балку цими бур'янами. Добре, що дощі пішли і не встиг.
В суботу взагалі піду лише на ставок на перо, бо планується якась грандіозна облава в 30-40 чол. З досвіду знаю, що буде стрілятися все, що з'явиться на горизонті - на шурпу, загоничам, куму і т.д., а потім стане до кінця сезону пустка. Не хочеться в цьому брати участь.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Ну,а Львівська область як завжди зі своїми "мухами",а власне-відкриття аж 21 листопада!!!!Коли вже нарешті наша область стане в нормальний ряд зі всіма?Певне ніколи!!!
 

tyrist 1945

Тигр
Ну,а Львівська область як завжди зі своїми "мухами",а власне-відкриття аж 21 листопада!!!!Коли вже нарешті наша область стане в нормальний ряд зі всіма?Певне ніколи!!!
За то вам до Перемишля ближче!:D:p
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Зверху