Сезон охоты на пушного 2020-2022 ( + конкурс )

Степанович 2

Снайпер
Знову полювання на хижака. Погода як ніколи.... То сонце, то сніг, то вітер... Брррррр...
Зробили чотири загони, дві вдалося добути, одній пощастило. Знов порадували зайчики. Шкода що мало мисливців виявляють бажання приймати участь в данних полюваннях... Переглянути вкладення 747817 Переглянути вкладення 747818 Переглянути вкладення 747819 Переглянути вкладення 747820 Переглянути вкладення 747821 Переглянути вкладення 747822 Переглянути вкладення 747823 Переглянути вкладення 747824
Судячи з фото, то ще досить нормально зібрались (мається на увазі кількісно).
 

ТАР

Снайпер
Так як за сезон малувато находились ), в неділю поїхали в "чох" на зайця . З самого ранку сильний вітер і снігопад не давав нам надії на успіх, видимисть нуль) йшли по приборам). Якщо чесно вже почали задумуватися їхати кудись під навіс) але ближче до 11 години погода налагодилась і настрій піднявся). Прийняли рішення пройтися по траві вздовж поля, сходили туди і назад , підняли п'ять зайців , мені одного вдалося добути. На цьому позитивному моменті вирішили зупинитись і їхати відмічати закриття). Святкування затягнулось до пізнього вечора,душевна атмосфера, масса позитивних розповідей ,тріск дров в грубі мисливської хатинки посеред засніженого лісу то щось неймовірне).
filesNeonEffects20220130_230117.jpg
 

shpak

Мисливець
Як завжди,при полюванні на вовка,сьогодні був швидкий,спонтанний виїзд… Було 4 вовки,швидко обфлажили(6км.). Добули 2 самки,третій пішов через флажки(важкий підранок,кров на дві сторони),думаю,що до ранку дійде,сутінки помішали добрати. Четвертий-залишився в загоні,якщо до ранку не вийде з під флажків,то взавтра буде продовження…
 

Вкладення

LEART

Мисливець
Як завжди,при полюванні на вовка,сьогодні був швидкий,спонтанний виїзд… Було 4 вовки,швидко обфлажили(6км.). Добули 2 самки,третій пішов через флажки(важкий підранок,кров на дві сторони),думаю,що до ранку дійде,сутінки помішали добрати. Четвертий-залишився в загоні,якщо до ранку не вийде з під флажків,то взавтра буде продовження…
С Полем!!!
А вы флажки оставите ???
 

kef

Зброяр
Ще один зайчура мою стежку топче. Я в день до магазину в село а він в ночі по своїх заячих справах . Знову десь заліг у лузі біля хат. Було декілька скидок . В перед , назад і стрибок зі стежки. Потім знову вихід на стежку. Дякуючи снігу то хоть якось видно життєдіяльність дичини.
20220202_114351.jpg
 

VS1975

Снайпер
А Вы не там охотились в этом сезоне. :))))
Так воно і є. Коли випав сніг, стало видно по свіжих слідах, що зайці практично всі знаходяться у селі. На денний відпочинок залягали у людей на обніжках городів, біля гаражів та будинків.
 

Dedushka

Снайпер
Так воно і є. Коли випав сніг, стало видно по свіжих слідах, що зайці практично всі знаходяться у селі. На денний відпочинок залягали у людей на обніжках городів, біля гаражів та будинків.
У селе где живут родители рядом дачи. Проходя мимо дач поднял зайца лежавшего над самой дорогой на меже огорода и дороги в малиннике. Да такой крупный, матерый, старый опытный заяц. И что характерно, медленно пробежал метров 10-15. Сел и смотрит в мою сторону. Потом не спеша попрыгал по другим дачным огородам. Местные))). Такие и выживают кормясь дачными кормами а не на колхозом поле где все протравлено. И по следах видно, в основном все в дачах. Даже выхода следа в поле нет. Крутятся не отходя от сараев и домов. ;):)
 
Всех с полем кто добыл трофей. А я на больничном. Коллеги завтра планируют погонять хищника. Я времени зря не теряю тоже , вчера подготовил сотню гильз для охоты по перу. Ведь не за горами открытие :). Думаю пару десятков снарядить #7 б/к, а остальное #5 (б/к) и (к ) 50*50. Вот только помощник мой четвероногий совсем оглох. В апреле 13 лет будет.
 

Dedushka

Снайпер
Всех с полем кто добыл трофей. А я на больничном. Коллеги завтра планируют погонять хищника. Я времени зря не теряю тоже , вчера подготовил сотню гильз для охоты по перу. Ведь не за горами открытие :). Думаю пару десятков снарядить #7 б/к, а остальное #5 (б/к) и (к ) 50*50. Вот только помощник мой четвероногий совсем оглох. В апреле 13 лет будет.
С быстрейшим выздоровлением! Сейчас массово болеют. Не зависимо от вакцин. На жаль.
 
Зверху