Самокрут- вигідно чи ні

север

ветеран форуму
надійна команда
С современными ценами на боеприпасы, даже некоторые мои знакомые "богатые буратины", которые раньше даже не знали, с какой стороны капсюль в гильзу вставляется, постепенно переходят на самозаряд. Единственное-комплектуха у них и станки- мама не горюй!
Причина банальная - деньги!
 

Копатыч

Зброяр

север

ветеран форуму
надійна команда
Знакомое выражение, мой хороший знакомый, очень часто его употребляет, к лицам, которых в 90-е, называли "новый русский" .....
В "9"! Только в 90-е они "шестерками" у вышеупомянутых особей бегали.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Не все то новое, что сейчас, действительно лучше: СССРовские заводские патроны работали надежно, на "ура" в любых климатических зонах от -50 и до +50: ностальгия!:)
І дерева були вищі, і трава зеленіша...
 

Bekas7

Мисливець
В Хмельницькому капсуль 1грн дріб 95грн пиж-контейнер 0.65-1грн порох Д20 1кг-1105грн.... я порахував що патрон 32 грама і 1.5 пороху буде коштувати 7 грн... в магазині в середньому 11.5-12 грн.... так що 5грн різниця я думаю це сутєво....
 

Taras-toz34

Мисливець
1)Гільза б/у пластик (збирана) 0 +євро капсуль 1 + пиж-контейнер 0,5 +порох Д-20 1,55 + дріб 2,75 =5,8 грн
2)Гільза латунь 0,4 (8грн/20 пострілів) + капсуль центробой 0 (з татових запасів) + пиж 0,5 +порох Крук 1,32 + дріб 2,75 =4,97 грн
 

hnat

Мисливець
Не все то новое, что сейчас, действительно лучше: СССРовские заводские патроны работали надежно, на "ура" в любых климатических зонах от -50 и до +50: ностальгия!:)
Тільки всі, чомусь, пісяли кипятком від чарівного слова: ХУБЕРТУС!
 

КДН

Слідопит
Я - нет! От добра-добра не ищут.
Да и далеко, очень, не всем простым охотникам, он был доступен в СССР.
Да,було таке. В моїй колекції патронів,гільз та куль є хубертус,здається жовтого кольору гільза.
До речі,хлопці,може в кого є цінні(і не дуже) екземпляри гільз,патронів,куль різного калібру,свистіть мені,щось придбаю.
П.С. Стосується тільки гладкостволу.Прошу презентувати. Не за безкоштовно звичайно.
 

Bekas7

Мисливець
Друзі... гільзи вже роздаровані... хто писав тому в понеділок вишлю... дякую виручили а то вже не маю де їх складати.... як що появляться ще то дивіться в темі подарую....
 

ктв

Мисливець
Когда купил легенькое ружья для охоты с легавой весом 2.8кг. стал крутить сам. Упс купил на форуме у Самоклепа(не реклама).Естественно просчитывал насколько выгодно. При использовании новой гильзы ценой 2.80-3.00 естественно капсулированой и ценой дроби 95грн."саморяд"дешевле заводских в зависимости от производителя на 35-40%. А при повторном использовании гильзы и капсюля Нобель спорт еще дешевле.Станок,весы себя уже окупили.
 

huntumy

Зброяр
хороший самокрут всегда дешевле хорошего покупного патрона.
всегда можно снарядить патрон под конкретную охоту или ружье.
 

димон1983

Слідопит
А у мене не склалося з самокрутом нажаль.
1) Стріляю впринципі небагато, тому відбивати на економії покупку приспособ доведеться дуже довго.
2) Як у початківця в цій справі було багато браку, який теж коштував грошей.
3) Поки підібрав потрібний патрон вистріляв їх кучу в пусту.
4) Комплектуючі що продаються, в основному гамно, не краще ніж в заводських.
Короче, моя думка, що економія це самообман( якщо Ви не стендовик). Що це душевна справа то це факт , сперечатися не буду. А з приводу підбору правильного патрона, то це тонкощі до яких я ще не доріс. Краще треба вчитися стріляти і тоді з будь яким патроном будете з диччю:)
ІМХО.
 

huntumy

Зброяр
Короче, моя думка, що економія це самообман( якщо Ви не стендовик).
ІМХО.
боюсь ошибаетесь. покупая с пересылом патрон у меня лично получается 9,5 грн. пусть даже 10грн. это с новой гильзой.
на выходе получается отличный патрон с начальной скоростью около 410 м\с.
а теперь скажите какой качественный патрон можете купить за 10 грн?
а если лить дробь то и еще дешевле получается.
у меня гильзы с 2010гр закуплены бесплатно на сапсане. капсуль 1грн. порох 2,16грн.п\к даже по новой цене 0,5 грн. дробь своя с халявного свинца. получается 3,66грн качественный патрон. если покупать свинец, плюс 2 грн. 5,66 грн это самообман!!!
 

димон1983

Слідопит
В Вашому випадку питань нема. Якщо в когось тонна халявного шроту дома лежить, то йому взагалі самокрут це казка. А мені недавно товариш пропонував RIO по 6,7 грн. тільки треба 10 ящиків брать, самокрут по 9,5 пролітає. Кожному своє. Я купив 3 пачки гамняних ТАХО на качку по 9,6 в Сапсані і думаю падатимуть вони не гірше ніж від самокруту. Стрілять головне треба вміти. Я ні з ким не сперечаюся, чисто своя особиста думка.
 

Михалыч 1

Мисливець
і думаю падатимуть вони не гірше ніж від самокруту. Стрілять головне треба вміти. Я ні з ким не сперечаюся, чисто своя особиста думка.
стрелять то надо уметь
но... стрельба то на разные дистанции производится- на коротке кучность вредна а на предельной дист- очень необходима
вот самокрут и позволяет все это компенсировать- и широкую осыпь можно получить и кучности добиться приличной
а покупные- ну никак не универсальные
 

KFoR

Зброяр
Я купив 3 пачки гамняних ТАХО на качку по 9,6 в Сапсані і думаю падатимуть вони не гірше ніж від самокруту.
З оцим погодитись не можу, в мене не збереглись мішені але різниця між ТАХО і першими партіями СТС мягко кажучи була значна. Це вам різниця між заводськими, а відколи почав крутити сам то падає чомусь краще(ну це в мене так)
 

димон1983

Слідопит
Ще забув. Якщо покупними набоями користуєшся, то можна гільзи собирать і по 1 грн. продать :):):)
 
Зверху