СЕЗОН ОХОТЫ ПО ПЕРУ 2020!!! ( +конкурс )

Статус
Закрита.

север

ветеран форуму
надійна команда
комара до размера утки?:D
А чего Вы удивляетесь? На вечерней зорьке, в сумерках, бывает, принимаешь близко прилетевшего к глазам комара за утку! Или у Вас такого никогда не было? Иной раз и вскидываться уже начинаешь...
 

Fonex

Снайпер
А чего Вы удивляетесь? На вечерней зорьке, в сумерках, бывает, принимаешь близко прилетевшего к глазам комара за утку! Или у Вас такого никогда не было? Иной раз и вскидываться уже начинаешь...
Да, конечно, бывало. Я писал в шутку(смайл присутствует);)
 

василь довжик

Слідопит
А чего Вы удивляетесь? На вечерней зорьке, в сумерках, бывает, принимаешь близко прилетевшего к глазам комара за утку! Или у Вас такого никогда не было? Иной раз и вскидываться уже начинаешь...
Особливо як боковий іде.То в голову і думки про випередження...)))
Головне колег не спутати в яких вже нерви здались.
 

Dedushka

Снайпер
Особливо як боковий іде.То в голову і думки про випередження...)))
Головне колег не спутати в яких вже нерви здались.
А если и утки, попробуйте потом ее стреляную в темноте найти. Иной раз днем ее с трудом находишь, если нет помощника четвероногого. ;) Особенно на открытии охоты. Половина загубленной дичи. Темень, ничего вокруг не видно а пуляют увидев силуэт налетевшей кряквы. В большинстве случаев дичь не находят. При падении на воду ее вообще не видно не говоря что в камыш упала. В таких случаях нужна только собака.
 

василь довжик

Слідопит
А если и утки, попробуйте потом ее стреляную в темноте найти. Иной раз днем ее с трудом находишь, если нет помощника четвероногого. ;) Особенно на открытии охоты. Половина загубленной дичи. Темень, ничего вокруг не видно а пуляют увидев силуэт налетевшей кряквы. В большинстве случаев дичь не находят. При падении на воду ее вообще не видно не говоря что в камыш упала. В таких случаях нужна только собака.
Я на рахунок найти,навіть після пострілу не дивлюсь куди падає.Для цього маю драатхара.Це просто трактор.Йому не існує якісь там перешкоди.
Да і без собачки,хитрюча кряква може сидіти навіть коли над нею кричиш чи ще якісь методи використовуєш для підняття.
Про підранка без песика можна і не мріяти.
Після відкриття доводилось підранків добувати.
І на жаль навіть такі випадки були,через неділю песик виносив тушку.
Я зараз на полювання без песика це всеодно,що без ушей і очей і без довгої палиці.
 

huntumy

Зброяр
Я на рахунок найти,навіть після пострілу не дивлюсь куди падає.Для цього маю драатхара.Це просто трактор.Йому не існує якісь там перешкоди.
Да і без собачки,хитрюча кряква може сидіти навіть коли над нею кричиш чи ще якісь методи використовуєш для підняття.
Про підранка без песика можна і не мріяти.
Після відкриття доводилось підранків добувати.
І на жаль навіть такі випадки були,через неділю песик виносив тушку.
Я зараз на полювання без песика це всеодно,що без ушей і очей і без довгої палиці.
Не у всех есть возможность под каждую охоту держать помощника.
 

василь довжик

Слідопит
Не у всех есть возможность под каждую охоту держать помощника.
В мене тільки один песик драт.
Полювання на крякву я просто обожнюю.Ну ще зайчика потропитт теж прикольно.
З кабанчиком в нас взагалі напряг.
На козу я не люблю.І не подобається мені ці всі приколи,то заєзжі на своїй волні то ще якась єбула.То новачки в яких в очах горить кусень м'яса а не те,що собачка за метер,два в заді звіра.
Да і більш мені з собачкою у двох подобається вигулювати один одного.
На мою думку тре в якомусь одному напрямку і до толку.А не мати зграю тупих собак.
Краще одного мати да приділити якомога по більше часу.Навіть в тому плані,просто частіше вигулювати.З.Пв!
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Ну чтобы комары не казались утками,:D нужно стрелять днём.;)
Читайте классиков, Виталя;)

Дика качка любить убиватись тихими-тихими вечорами
, коли сонце вже сковзнулося з вечірнього пруга, минуло криваво-багряний горизонт, послало вам останній золотий привіт і пішло спать...:rolleyes:

https://www.ukrlib.com.ua/books/printit.php?tid=2965
 

solt

Новачок
Читайте классиков, Виталя;)

Дика качка любить убиватись тихими-тихими вечорами
, коли сонце вже сковзнулося з вечірнього пруга, минуло криваво-багряний горизонт, послало вам останній золотий привіт і пішло спать...:rolleyes:

https://www.ukrlib.com.ua/books/printit.php?tid=2965
Дякую. Проситав аж сльоза покотилась ;)
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Статус
Закрита.
Зверху