СЕЗОН ОХОТЫ ПО ПЕРУ 2020!!! ( +конкурс )

Статус
Закрита.
Каждый сам решает.
Это точно. Видел много раз охотников и на Рождество и на другие большие праздники. Но все же сам предпочитают в такие праздники не охотиться.
История от матери. Будучи молодой она решила в этот день стирать белье. И рассказывала что только начав стирку как брат( ещё будучи ребенком) распорол ногу огромным гвоздем. С тех пор она больше никогда в этот день ничего не делает.
 

ТАР

Снайпер
Мы завтра вечером планируем выехать но стрелять не будем в планах просто бухать часов до 12 ночи,а вот с утра в воскресенье на човнах выйти на воду.
Чудо , праздник не праздник, а стрелять как-то стремновато...
 

Dedushka

Снайпер
Мы завтра вечером планируем выехать но стрелять не будем в планах просто бухать часов до 12 ночи,а вот с утра в воскресенье на човнах выйти на воду.
Чудо , праздник не праздник, а стрелять как-то стремновато...
Ну если пить водку будете до 12 ночи то на лодках выйдете не на утреннею а на вечернею зорьку)))))):):):)
 

Dedushka

Снайпер
Мы завтра вечером планируем выехать но стрелять не будем в планах просто бухать часов до 12 ночи,а вот с утра в воскресенье на човнах выйти на воду.
Чудо , праздник не праздник, а стрелять как-то стремновато...
Утренняя зорька)))
razozlivshiesya-pyanye-rybaki-protaranili-policeyskuyu-lodku-98082.jpg
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Трішки не по темі, раніше всі ці свята може і актуальні були. І в свята - люди не працювали, а відпочивали від праці і виконували відповідні звичаї свята і.т.д. В наш час, мені кажеться, це просто "самовнушение" того, чого немає, а деякі в це свято вірять. Но це справа кожного. По друге, я думаю, що церковні свята абсолютно(!) ніяке не мають відношення до мисливців і полювання. Релігія, є релігія! Полювання, є полювання! Тому якось безглуздо все "мішати" до купи.
Нічого нікому не нав'язую і не агітую, але до таких свят, я відношусь нейтрально, без фанатизма і одночасно в них ніколи не вірив.

П.С. Хто завтра їде на полювання, всім Ні пуха - Ні пера!
 

huntumy

Зброяр
Трішки не по темі, раніше всі ці свята може і актуальні були. І в свята - люди не працювали, а відпочивали від праці і виконували відповідні звичаї свята і.т.д. В наш час, мені кажеться, це просто "самовнушение" того, чого немає, а деякі в це свято вірять. Но це справа кожного. По друге, я думаю, що церковні свята абсолютно(!) ніяке не мають відношення до мисливців і полювання. Релігія, є релігія! Полювання, є полювання! Тому якось безглуздо все "мішати" до купи.
Нічого нікому не нав'язую і не агітую, але до таких свят, я відношусь нейтрально, без фанатизма і одночасно в них ніколи не вірив.

П.С. Хто завтра їде на полювання, всім Ні пуха - Ні пера!
Кожен має право на свою думку.
Але коли ти майже робиш постріл по своїй собакі з 10м, тіпа бродяча, блудиш кругом однієї сосни яку ти тисячі раз проходив, перевертається машина в рейді на майже рівному місці, приносиш додому їжаку в рюкзаку якого блядь там і близько не було, ломаються на рівному місці руки і ноги, токар 4 рази поре одну дуже легку і в той же час потрібну деталь. Про це варто поміркувати. Це лише мізер того що бачив особисто і тільки я. Це не страх, це повага до потрібних речей.
Сьогодні не полюю, пью пиво з раками. Може і гріх, але у кожного свої будні.
 

Степанович 2

Снайпер
За сьогоднішнє св’ято Михайла перший раз чую, щось його не знають у нас.
А так згідний з вище наведеним текстом : " Але коли ти майже робиш постріл по своїй собакі з 10м, тіпа бродяча, блудиш кругом однієї сосни яку ти тисячі раз проходив, перевертається машина в рейді на майже рівному місці, приносиш додому їжаку в рюкзаку якого блядь там і близько не було, ломаються на рівному місці руки і ноги, токар 4 рази поре одну дуже легку і в той же час потрібну деталь. Про це варто поміркувати. Це лише мізер того що бачив особисто і тільки я. Це не страх, це повага до потрібних речей."
 
Статус
Закрита.
Зверху