Рыболовные отчеты 2019

Статус
Закрита.

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
так когда уезжал садок достал и он на воздухе синеть начал
Такая же ситуация. С воды вытащили, рак как рак. Нормального цвета, как и все а потом в садке посинел. В общем "аватар" остался жить.
 

roz_koms

Слідопит
У нас после сбросов всякой химии в Днепр, раки становятся цвета угля, и массово лезут на берег :(
 

Dedushka

Снайпер
Нормальный рабочий силикон.
Буду испытывать такую приманку. Менять очередность с колебалкой ( железо) и этой. На какую лучше брать будет узнаю. Пусть конечно похолодает,в такую жару ничего брать не хочет.
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Купил сегодня силиконовую приманку на щуку. Не знаю правда, ловиться на ее или нет, ведь сколько не пробовал на другие приманки ,не в какую. Еще на эту попробую. На колебалки еще поймать могу, а вот с силиконом ну не как. Переглянути вкладення 508435
Я користуюсь переважно Мансом 7см довжиною і вагою джиг-головки 7г + заді на гачок встановлюю маленький тройнік фірми овнер. І хана всим щукам;)
0344FA80-DF27-4638-9FD3-45B0337C2E4E.png
41F018FB-6633-4EAF-A5A4-A80EE32824D1.png
DED480BF-1BA8-487A-94C1-A71A7AACE69E.png
FF2A8481-52E7-4B69-BAAD-A9EF4571D065.png
2827D1B7-BD9F-4F0A-84E4-B6A6E235E5E4.png
найбільше подобається срібляста із червоною спиною.
Хоча ці що я скинув вони всі робочі.
 

Dedushka

Снайпер
Я користуюсь переважно Мансом 7см довжиною і вагою джиг-головки 7г + заді на гачок встановлюю маленький тройнік фірми овнер. І хана всим щукам;) Переглянути вкладення 509253 Переглянути вкладення 509254 Переглянути вкладення 509255 Переглянути вкладення 509256 Переглянути вкладення 509257 найбільше подобається срібляста із червоною спиною.
Хоча ці що я скинув вони всі робочі.
Спасибо огромное. Буду испытывать силикон. Ведь по всей видимости должна щука брать лучше чем на железо. Чего мне так не везет с приманками ))). Может из за того что больше уделял внимание колебалкам и вертушкам. На их дольше по времени бросал спиннингом нежели на силиконовые.
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Спасибо огромное. Буду испытывать силикон. Ведь по всей видимости должна щука брать лучше чем на железо. Чего мне так не везет с приманками ))). Может из за того что больше уделял внимание колебалкам и вертушкам. На их дольше по времени бросал спиннингом нежели на силиконовые.
Я вже давно відійшов від метал, хоча окуня на Мепс я смикаю і щучка мілка торкає.
Воблера у мене що не йдуть... а от силікон це інша справа.
Я люблю короткі поводки не більше 15 см краще 10см і тоненькі з малесенькими вертлюгами і замками.
Нитка у мене 0.14 зелена.
Як що я виплив на ставок, проплив по 2-3 заплавах, змінив три кольори срібло,перламутр, і білий, і ні де не торкнула.
Тоя змотуюсь і додому.
 

Dedushka

Снайпер
Я вже давно відійшов від метал, хоча окуня на Мепс я смикаю і щучка мілка торкає.
Воблера у мене що не йдуть... а от силікон це інша справа.
Я люблю короткі поводки не більше 15 см краще 10см і тоненькі з малесенькими вертлюгами і замками.
Нитка у мене 0.14 зелена.
Як що я виплив на ставок, проплив по 2-3 заплавах, змінив три кольори срібло,перламутр, і білий, і ні де не торкнула.
Тоя змотуюсь і додому.
Я делаю медленную проводку хоть на силикон хоть на колебалки. Пробовал силикон с проводкой и остановкой на пару секунд. Какую вы проводку используете по щуке ?
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Я делаю медленную проводку хоть на силикон хоть на колебалки. Пробовал силикон с проводкой и остановкой на пару секунд. Какую вы проводку используете по щуке ?
Там де рибачу я, дно водойми все в кропиві.
То ступінчасту проводку я не роблю.
В основною я стараюсь робити не бистрі проводки.
І кидаю я в доль стіни очерету, латаття, в галявини лілій і в озерця в очереті.( буває як трісне аж палка з рук випадає.)
Хоча вже рибалка у нас не та, раніше ловили тільки місцеві і не було моторок, було тихо.
А зараз виплив а там куча людей на моторах ( місцеві сердяться ) ловлять все підряд, і риба стала більш боя злива та і немає вже її скільки як було раніше.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Добрый вечер Парни!!!
В воскресенье ездили с женой порыбачить на хищника.Народу было просто тьма...,а результата не было совсем,у меня только два удара и все.
Вчера после обеда получилось выехать с другом к воде всего на несколько часов.У меня результат совсем небольшой,одна щучка и окунь,а у товарища щука и один сход щуки.Но голову все таки немного удалось разгрузить.

IMG_20190911_175440.jpg


IMG_20190911_173424.jpg
 
Останнє редагування:

Dedushka

Снайпер
Добрый вечер Парни!!!
В воскресенье ездили с женой порыбачить на хищника.Народу было просто тьма...,а результата не было совсем,у меня только два удара и все.
Вчера после обеда получилось выехать с другом к воде всего на несколько часов.У меня результат совсем небольшой,одна щучка и окунь,а у товарища щука и один сход щуки.Но голову все таки немного удалось разгрузить.

Переглянути вкладення 509828 Переглянути вкладення 509829
Хорошая щучка. Вижу что на колебалку была поймана. На силиконовые приманки пробовали ловить?
 

Mykola STARyy

Снайпер
Хорошая щучка. Вижу что на колебалку была поймана. На силиконовые приманки пробовали ловить?
Нет не пробовал,как то все по железу и воблерам.
В нас силікон працює дуже слабо, масові сходи. На вертушки, коливалки таке враження шо щука не хапає а тикається носом. Засікається ззовні пащі.
 

Respekto

Мисливець
Вчора їзди на щуку в Защим.є, так там сітки стоять і не виймаються, а тато з сином тільки кілька раз на день на човні рибу виймають. Білим дньом, мать їго в йоб. Де ж бути тій щуці....
 

василь довжик

Слідопит
Купил сегодня силиконовую приманку на щуку. Не знаю правда, ловиться на ее или нет, ведь сколько не пробовал на другие приманки ,не в какую. Еще на эту попробую. На колебалки еще поймать могу, а вот с силиконом ну не как. Переглянути вкладення 508435
На майбутнє щоб розуміли.Пятка хвостика червоного кольору в рази підвищує улов.На вашому здається просто білого.Добре не видно можливо помиляюсь,так сорі.Але по факту червона пятка краще.Я навіть мав для цього маркер і прямо на рибалці підмальовував.Силікон має свої плюси і мінуси.Силікон і джиг дасть фору любому воблеру.Так само як воблер дасть при твічингу на мілководі з зарошим дном.Кожна приманка працює під певний атмосф тиск погодні умови та пори року.
 
Останнє редагування:

Dedushka

Снайпер
Пусть и жара еще , но для эксперимента заехал на став побросать спиннингом . Взял 2 приманки, одна силикон что купил недавно и самодельную колебалку. Менял приманки поочередно после 10-20 бросков. В итоге на силикон не одного удара а на колебалку вцепилась маленькая щучка, как говорят шнурок. Возле берега и сама оторвалась и уплыла, мне облегчение сделала, с крючка не нужно было самому снимать и выпускать. Это еще не показатель на что лучше берет. В дальнейшем буду продолжать эксперимент. :) Это моя самоделка.
Фото2253.jpg
 

василь довжик

Слідопит
Пусть и жара еще , но для эксперимента заехал на став побросать спиннингом . Взял 2 приманки, одна силикон что купил недавно и самодельную колебалку. Менял приманки поочередно после 10-20 бросков. В итоге на силикон не одного удара а на колебалку вцепилась маленькая щучка, как говорят шнурок. Возле берега и сама оторвалась и уплыла, мне облегчение сделала, с крючка не нужно было самому снимать и выпускать. Это еще не показатель на что лучше берет. В дальнейшем буду продолжать эксперимент. :) Это моя самоделка. Переглянути вкладення 510077
Ні яких ви експериментів не получите в такому плані.Ви проводили на одинаковій глубині силікон і блесну?Колір,розмір,швидкість?І те,що шнурок взяв це ще не показник.
Під берегом взяв,можливо ви дали ту амплітуду яка і спровокувала на атаку.В першу чергу це треба підібрати колір приманки яка більшості в даному водойомі є кормов базою для щуки.Я так розумію вас в приорітеті саме цей хижак?
Одним вантажем на силіконі не обійтись.Мотивуйте силіконом підранка це іноді просто ключик до безкльовья.
Є дуже багато секретів для успішного лову щуки і так само як секрети коли не варто навіть розмотувати спінінг.
 
Статус
Закрита.
Зверху