Рушниці 24 калібру

kef

Зброяр
Ото ж. Але були тонкостінни, особливо французи та деяки бельги.
 

Охотник77

Снайпер
Тема була тут на форумі про діаметр ствола 16к то різниця між 12м та 16м 1.5-2мм якщо не помиляюсь писали.
Але товщина стінок патронників в менших калібрах суттєво більша.
В совкових поставлених на колодкі 12к так а в легкіх іномарка ні,але то таке просто ніколи нікого не бачив з шустованими рушницями на полюванні то й зпитав
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
А прр совку все мостили на колодку 12 калібру? :)
Я, наприклад, бачив іномарки (і сучасні, і більш старіші), які навіть мали пари різних калібрів, 12+16, 12+20.
Ригнуть на совок і ті часи - це зачьот. Але є таке поняття як фізика, вона інтернаціональна :)
 

Volodia Hirniak

Мисливець
Тема про 24 калібр, а не про 12 та 16, з Повагою
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
В малих калібрах тиск більший, і відповідно запас міцності потрібен більший. Патронники менших калібрів товщі за патронники того ж 12. Хоч совок, хоч германця.
 

Охотник77

Снайпер
. Патронники менших калібрів товщі за
Я до того що тиск потім розподіляється і по стволу а не тільки в патроннику а ствольна трубка і так тонка а на деякіх участках то і затонка,тому я зпитав чи шустують і стволи,ви відповіли що так тай й якби не шустували то мабуть тиск був би ще більший от і все) дальше по темі
 

maryan_hlunka

Новачок
В мого знайомого була 24-ка, іж-5. Де вона взялася в його родині історія мовчить. Я як побачив аж зуби звело так захотів стрельнути, но не було чим. Я тут на форумі пів року шукав що небудь для спорядження набоїв... Ноль! І через сотих людей мені вдалось прикупити 5 набоїв "тахо" з кулею "діаболо" та 5 дробових і то стало початком. Стрельнути то стрельнули і тільки як то кажуть розгуляли апетит. Но вже принаймі гільзи були. Тут на форумі замовляв пижеріз, і матриці для закрутки якщо пам'ять не підводить робив "Слесарь". Але нажаль ружжо тепер висить на стіні як реквізит, була пожежа і сейф згорів, звісно ми його відчухали і відновили дерево, но стріляти з нього вже ніхто не буде,це вже експонат нашого мисливського будинку( ну але.....ружло прикольне)))
 
Зверху