Рушниця Браунінг Б25 продам

Borz 1989

Новачок
Браунінг Б25
Вага 3,3кг
Довжина ствола 71см
Звуження чок/півчок , 12/70
Канал стволів - 18,4
Дерево робив під себе(нові стандарти довжини прикладу, клас дерева) - довжина від спускового гачка до середини затильника - 38,5см. Антабка на приклад є, але її не встановлював. Бій дуже потужний.
Ціна - 2800 доларів, покупцю - невеликий торг
 

Вкладення

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
нові стандарти довжини прикладу
Ой, не готовий ще наш люд до такої форми ложа морально... Забобони, стереотипи та фобії... Мо б Ви який навчальний вебінар нашим мужикам провели, га?
 
Останнє редагування:

Borz 1989

Новачок
Доброго дня!
Ви серйозно? Я порядна і тактовна людина, не люблю повчати, коли не просять, до того ж я дещо молодший від більшості досвідчених форумчан…, але якщо необхідне роз’яснення переваг такої форми (класичної для Б25) прикладу - я можу дати аргументацію.
 

Borz 1989

Новачок
Рідний комплект є, але ружик 60-х років і дерево втомилось навідміну від металу та й закороткий приклад був… Тому було прийнято рішення зробити нове хороше, довше (ців‘є та приклад) з хорошого дорогого дерева
 

mulyavchik

Снайпер
Да дерево гарне.А чому вирішили саме зробити ложу під "рибячий живіт"?Підійшло по антропометрії,чи таке подобається?Подякував.
 

Borz 1989

Новачок
Доброго вечора! Не подумайте, що «умнічаю»)))
Даю пояснення: займайсь стендовою стрільбою, мав класичну пістолетну рукоятку… За рахунок «плотного хвату» правої руки були проблеми з некомфортним замком… Тобто додавались лишні мікро рухи руками з вкладки, а особливо із вскидки… Подумавши, я зробив для стендової стрільби приклад в бельгійському стилі, але ще з більш вираженим «Риб’ячим брюхом», як наслідок - це виключило рухи мізинця(хоча він торкається рукоятки, але не робить надмірного стискання і виключає мікрорухи правої руки і як наслідок лівої) і відповідно тепер я маю: правильний і комфортний замок, права рука виключно правильно тримає приклад і краще й швидше обробляє «спусковий» гачок. Тому це прямо «одразу» додало мені результат, стрільба по швидким, повільним угонним і кросерним мішеням стала влучнішою і набагато швидшою.
Коли стало питання «Який приклад робити на Б25…», маючи попередній досвід - я без вагань надав перевагу відповідній формі прикладу.
Можливо кожному своє, але досвід мій такий - який є, ділюсь з вами, може комусь стане в пригоді…, тим більше, що ділюсь згідно запиту)
Моя думка, що функціональність в цій формі є, треба просто відчути ці тонкощі, а естетично - дана форма сюди однозначно пасує.
Всіх з Минулими Великодніми Святами, здоров’я і Перемоги нам всім!
 

mulyavchik

Снайпер
Рідний комплект є, але ружик 60-х років і дерево втомилось навідміну від металу та й закороткий приклад був… Тому було прийнято рішення зробити нове хороше, довше (ців‘є та приклад) з хорошого дорогого дерева
Доброго вечора! Не подумайте, що «умнічаю»)))
Даю пояснення: займайсь стендовою стрільбою, мав класичну пістолетну рукоятку… За рахунок «плотного хвату» правої руки були проблеми з некомфортним замком… Тобто додавались лишні мікро рухи руками з вкладки, а особливо із вскидки… Подумавши, я зробив для стендової стрільби приклад в бельгійському стилі, але ще з більш вираженим «Риб’ячим брюхом», як наслідок - це виключило рухи мізинця(хоча він торкається рукоятки, але не робить надмірного стискання і виключає мікрорухи правої руки і як наслідок лівої) і відповідно тепер я маю: правильний і комфортний замок, права рука виключно правильно тримає приклад і краще й швидше обробляє «спусковий» гачок. Тому це прямо «одразу» додало мені результат, стрільба по швидким, повільним угонним і кросерним мішеням стала влучнішою і набагато швидшою.
Коли стало питання «Який приклад робити на Б25…», маючи попередній досвід - я без вагань надав перевагу відповідній формі прикладу.
Можливо кожному своє, але досвід мій такий - який є, ділюсь з вами, може комусь стане в пригоді…, тим більше, що ділюсь згідно запиту)
Моя думка, що функціональність в цій формі є, треба просто відчути ці тонкощі, а естетично - дана форма сюди однозначно пасує.
Всіх з Минулими Великодніми Святами, здоров’я і Перемоги нам всім!
Все зрозуміло.Подякував.Більш чим достатньо.
 
Зверху