Розходи

Статус
Закрита.

Охотник77

Снайпер
Давно цікавить таке питання. В кого якій процент витрат бюджету займає полювання і риболовля. А ще скільки процентів мають займати ці розходи в межах розумного ( ну щоб жінка не сварилася і тд.) Долучайтеся до обговорення, цікаво почути відповіді всіх форумчан
 

Шурави

Снайпер
Давно цікавить таке питання. В кого якій процент витрат бюджету займає полювання і риболовля. А ще скільки процентів мають займати ці розходи в межах розумного ( ну щоб жінка не сварилася і тд.) Долучайтеся до обговорення, цікаво почути відповіді всіх форумчан
Жінці краще не знати.
 

Mechanik

Снайпер
Однозначної відповіді - не має. У кожного мисливця,чи рибака, свої доходи і розходи.
Хтось за рік на полювання і рибалку витрачає не значну суму, а дехто - тисячі у.е. в рік, і цієї суми ще декому, не вистачає.
Порівняйте простого пересічного мисливця, і дядю з високого кабінету, чи мажора на полюванні.
Що ми бачимо ?
Хлоп із села, думає як виростити урожай в полі, та прогодувати дітей, та сховати від жінки грошенят на відстрілочну карточку, та членські взноси. Про набої я вже мовчу, діляться хлопці між собою як можуть.
А МОРДА із червоною пикою на Лендкрузері, чи мажорчик на Майбаху, думає як відпочити на "шикардос" та завалити кабана, чи оленя, за просто так. А чому б ні, їм же можна, вони ж - судді, прокурори, та царі тепер.
А тепер, кожен із нас став - Президентом своєї країни, з зовнішнім боргом 3 500 000 000 000 грн.
 

Охотник77

Снайпер
Хтось за рік на полювання і рибалку витрачає не значну суму, а дехто - тисячі у.е. в рік, і цієї суми ще декому, не вистачає.
Та я за звичайних людей ( не депутатів) Ось я наприклад трачу на це від 20 до 30% свого місячного доходу, то і цікаво на примері інших це багато чи ні)
 

Кузнец144

Мисливець
свои походы (рыбалка, реже охота) планирую примерно так---
100км в одну сторону к реке- 20 литров соляры. на платные ставки еду очень редко!--любовь за деньги не купить:cool:
еда вода 200-400грн
подзакупка прикормки, снасти перед рыбалкой в пределах 300грн. дробь, порох, гильзы, подкупаю круглый год по немногу.
а уже по финансам смотрю в парк с детьми или на рыбалку-охоту.
п.с. самая затратная часть таких отдыхов СПИРТНОЕ и соляра.
перестал употреблять спиртное, начало хватать на то в чем раньше себе отказывал.
 
Останнє редагування:

tyrist 1945

Тигр
свои походы (рыбалка, реже охота) планирую примерно так---
100км в одну сторону к реке- 20 литров соляры. на платные ставки еду очень редко!--любовь за деньги не купить:cool:
еда вода 200-400грн
подзакупка прикормки, снасти перед рыбалкой в пределах 300грн. дробь, порох, гильзы, подкупаю круглый год по немногу.
а уже по финансам смотрю в парк с детьми или на рыбалку-охоту.
п.с. самая затратная часть таких отдыхов СПИРТНОЕ и соляра.
перестал употреблять спиртное, начало хватать на то что раньше себе отказывал.
Мені сподобалось дуже посліднє речення.))
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда

Кузнец144

Мисливець
Мені сподобалось дуже посліднє речення.))
А я перестал употреблять то, в чём раньше себе всегда отказывал - так стало не хватать даже на то, чего никогда не мог себе позволить :D:D:p
а по теме есть что то? или.... как всегда
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
ну щоб жінка не сварилася і тд.)
на то мають бути "парубоцькі гроші"
А ще скільки процентів мають займати ці розходи в межах розумного
0% з сімейного бюджету.
колись наш Модератор Моня казав: "Ніколи не кажіть своїм домашнім скільки ви тратите на полювання та риболовлю, бо вони одразу здадуть вас в дурку"
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
А тепер, кожен із нас став - Президентом своєї країни
жаль не можу знайти Ваш пост 2019 року, де Ви різко висловились, що президент у нас не клоун, а шанований Володимир Олександрович! :)
 

Mechanik

Снайпер
жаль не можу знайти Ваш пост 2019 року, де Ви різко висловились, що президент у нас не клоун, а шанований Володимир Олександрович!
А Ви знаєте, я і на сьогодні залишаюсь при своїй попередній думкі, що у нас Президент України - не клоун.
А тепер виходить що Зеленський став винним, що ВСІ попередні Президенти та Уряди понабирали кредитів, які розікрали разом з державним бюджетом, де борг України досяг - трильйони гривень?
Надайте факти та підтвердження в особисті повідомлення, де і скільки вкрав Президент України - Зеленський В.О.?
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Надайте факти та підтвердження в особисті повідомлення
немає необхідності. я не сперечаюсь про політику... то не варто мого часу та уваги. а за попереднього та і цього - я не голосував, теж шкода часу на походи на вибори без вибору. та й смайла поставив...
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда

Кузнец144

Мисливець
Или.. ))

От 0 и вверх.
Я не считаю..
Могу позволить позволяю (пить при этом не бросал :D), не могу - не позволяю (опять же, пить не начинаю):D
или бла бла бла --- так сказать флуд как всегда.
опишите свои расходы на рыбалку-охоту.
п.с. и определитесь пьете вы или не пьете спиртное.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Давно цікавить таке питання. В кого якій процент витрат бюджету займає полювання і риболовля. А ще скільки процентів мають займати ці розходи в межах розумного ( ну щоб жінка не сварилася і тд.) Долучайтеся до обговорення, цікаво почути відповіді всіх форумчан
Смотря у кого какие запросы: можно на пушного целый сезон ходить за 700 грн по отстрелке, в пределах одного района и горя не знать, а можно 800 грн выкинуть за один день, как у меня получилось в прошлую субботу, за охоту на копытных ( 500 на отстрелку+300 дорога). Кстати, приехали домой "попами", я даже и не стрелял. Каждый сам выбирает свою статью расходов на охоту: кто-то пыжи рубит из старых валенок и ружье чистит маслом, украденным еще из колхоза, а кто-то ружья каждый сезон меняет и одевается только в брендовые вещи. Как говорится, вывести среднюю температуру у больных по всей больнице, конечно, можно, но вряд ли это будет относиться к каждому, из них, в частности. Все зависит от очень многих факторов: уровня доходов, запросов, отношений с супругой, количества детей, состояния здоровья и пр. и т.д.
П.С. Кто себе что может позволить в охоте, легко прослеживается на капоте автомобиля, где гармонично переплетаются и дополняют друг друга заморская FINLANDIA и кусок уже пожелтевшего украинского сала...
 
Останнє редагування:

Вік71

Снайпер
В мене кожен виїзд на полювання-різні витрати! Все залежить від виду полювання, відстані , ,кількості людей!
Для прикладу-минуле полювання по ліцензії на козулю:
-дорога 120 км в одну сторону(їздили 4 мисливців)-100 грн.
-їжа,напої-приблизно 250 грн.
-ліцензія 2200 грн. Полювало 10 чоловік-220 грн.
Разом: 570 грн. Не так вже і багото!
Але задоволення від спілкування з природою ,та друзями- безцінне !
 

Вкладення

Останнє редагування:
Статус
Закрита.
Зверху