Реєстрація новоприбулих на форумі

Арго

S-Moderator
Команда форуму
До відома громадян, які виявили бажання зареєструватись і брати участь в житті нашого форуму.Відсьогодні така реєстрація відкрита.Всі охочі проходять реєстрацію згідно з Правилами форуму.
 
Останнє редагування:

Admin

Administrator
Команда форуму
Щоб відсіяти спамерів - я додатково буду передивлятись зареєстрованих та одобряти чи забороняти їх кінцеву реєстрацію ( тому з момента реєстрації, підтвердження по ссилці на мейл та підтвердження мною - може пройти 1-3 доби, перш ніж новачок зможе відписуватись на форумі)
 

Admin

Administrator
Команда форуму
Хто реєструвався з 24.10 по 01.11 - активував.

Можливість реєструватися далі - пока закрив...
 

Admin

Administrator
Команда форуму
Наступна можливість зареєструватись - з 01.12 по 10.12
 

Admin

Administrator
Команда форуму
Наступна можливість зареєструватись - з 01.12 по 10.12
Тільки зараз з 10.12.23 по 07.01.2024 відкриваю реєстрацію. Підтвердження мною аккаунтів буде приблизно кожні 3-4 доби ( тобто зареєструвались - почекали до 4 діб коли я підтверджу реєстрацію).
 

Admin

Administrator
Команда форуму
Активував схвалені акаунти по 14.01.2024
Залишив можливість реєструватись з подальшим активуванням у ручному режимі.
Як буду мати вільний час - періодично буду заходити, перевіряти та підтверджувати акаунти.

!!! Якщо є впевненість в особі, яка реєструється - модератор Арго та форумчани зі статусом ВЕТЕРАН пишіть мені в особисті з вказанням ТОЧНОГО ніка та дати реєстрації. Тоді підтвердження реєстрації буде швидше і не буде ситуації, коли зареєстрованого віднесу до категорії СПАМЕР.
 
Зверху