Ранева Балістика

Night Wolf

Новачок
Шановні форумчани, дану тему створюю для того щоб дізнатися на досвіді мисливців про те хто яким калібром добуває звіра і куди йому цілити при пострілі і при цьому які використовує набої. Розміщуйте фото та описуйте події. Також розміщуйте балістичні схеми (куди краще бити звіру) і схеми - як які кулі проходять через плоть і які залишають рани. (буде цікаво молодим мисливцям, і не тільки)
 

Nikita

Мисливець
Тему считаю не актуальной,так как существует доснаточно литературы .На форуме продаётся книга А.Б.Герцега ;Охота в иллюстрациях:где все это описано детально.
 

Night Wolf

Новачок
Може Ви й вірно кажите. Літератури багато. Я її також багато прочитав але на досвіді мисливців хотів дізнатися,хто яку зброю використовує який калібр,які кулі.І який в них виходив результат. Для аналізу ще краще було б побачити фото тушки де видно куди куля потрапила а де вийшла.Мені також чесали 30-06 добрий калібр на кабана,маже мені такий кабан попався а може вага 120кг мала тушку покалічило,лопатка розбита іт.д. а козу так половину викинули собокам. може хтось напише що він також стріляв із 30-06 але іншими видами пабоїв.Всі начитані умні і в магазині розповіли але практика показала інше. Чому?
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда

Night Wolf

Новачок
BOGUN,шановний, я ще може й краще вас стріляю,досвідчений мисливець такого ляпати не буде,В мене ситуація така- хочу купити чергову одиницю зброї.хочу з досвіду мисливців дізнатися (зробити висновок) на чому зупинитись-Рогатку,свд,ніж,а знайомий пропонує лижі буду доганять і душить голими руками- просто стріляю я добре,і вони дивуються що ти ще хочеш ,я їм відповів щоб тушку не калічило і зупиняюча дія була хороша якщо не влучив за ухо. скс як шило уходить делеко а по бігучому за ухо і в хребет не завжди виходить.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Night Wolf
Може і краще стріляєш? Все може бути.

Перепрошую, а що я "ляпаю"?
 

Night Wolf

Новачок
Я просто хочу для себе проаналізувати на досвіді досвідчених мисливців їхні події якщо є фото то ще краще мене цікавить нарізна зброя не відмовлюсь і про гладкодульну мисливську зборою почитати може щось цікаве знайду. хто що порадить. я спілкуюсь з різними мичливцями і є розповіді що немає де прочитати. а є такі як ви стріляють в онлайні і потім на форумі описують звіти про полювання.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Night Wolf;103415 сказав(ла):
а є такі як ви стріляють в онлайні і потім на форумі описують звіти про полювання.
Дай тобі боже за десять років стрілити стільки, скільки я стрілив цього року... :)
Якщо людини не знаєш, то краще не пиши дурниць...
 

Night Wolf

Новачок
Шановний так ви вдалий мисливець вашим досвідом тільки треба повчати молодих мисливців. Якщо я взяв 2 кабана і 3 кози. Припустимо якщо так і далі (не більше і не менше) то за десять років 30 кіз 20 кабанів. То дійсно мені до вас далеко. Це я так прикинув скільки ви могли взяти за цей рік прошу не ображатися бо я розумію що ви можете полювати не тільки в Україні і не тільки кіз і кабанів. (пух перо не берем).вітаю вас.у вас добре виходить. я не знаю може я не коректно назвав тему може щось не так сформулював. але якщо в книжці щось не зрозуміло то до автора питання на поставиш. я просто хотів для себе на ситуаціях досвідчених мисливців повивчати матеріал а якщо щось не зрозуміло то задавати їм запитання а вони у відповідь пояснюють (тому що на полюванні були різні ситуації і виникали питання) На днях познайомився з особою яка багато розповіла і пояснила розповівши свої історії.Дану тему вважаю дійсно не актуальной прошу АДМІН закрити її.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Night Wolf

Night Wolf;103849 сказав(ла):
я не знаю може я не коректно
Саме так. Та нічого страшного. Симулятор який я тобі дав показує важливі органи звіра при попаданні.

п.с.в цьому мисливському сезоні я особисто вполював 27 кабанів, 2 олені, 14 кіз, 3 лиси і трошки качок....
 

николя

Новачок
Перепрошую. я в полюванні новачок, а cкільке коштує ліцнзія в сумі за 27 кабанів,за 2 олені таза 14 кіз?
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
николя;103991 сказав(ла):
Перепрошую. я в полюванні новачок, а cкільке коштує ліцнзія в сумі за 27 кабанів,за 2 олені таза 14 кіз?
200 доларів і 38 годин праці у своєму первинному колективі.(хочу зазначити що це не Україна. В Україні далі панує совок...)
 

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
BOGUN;103986 сказав(ла):
п.с.в цьому мисливському сезоні я особисто вполював 27 кабанів, 2 олені, 14 кіз, 3 лиси і трошки качок....
Товариш BOGUN я за останні 5 років стільки копитного не бачив як Ви написали.
 

Night Wolf

Новачок
BOGUN;103986 сказав(ла):
Night Wolf

Night Wolf писал:
я не знаю може я не коректно

Саме так. Та нічого страшного. Симулятор який я тобі дав показує важливі органи звіра при попаданні.

п.с.в цьому мисливському сезоні я особисто вполював 27 кабанів, 2 олені, 14 кіз, 3 лиси і трошки качок....
Я це все розумію тільки я хотів почути хто якою зброєю користується і якими набоями я уже вище казав що вибираю зброю хочу нарізну не знаю яку саме якого калібру,полювання коза кабан хочеться щоб калібр нормально підходив. Хотів щоб мисливці відписувалися а в кого є фото туши отвір де ввійшла куля і де вийшла і як при цьому пошкодилась тушка. потім розповіді, які бувають ситуації. Побачив в одній літературі зображення звіра і там написано що це важка позиція прочитавши декілька разів так і не зрозумів чому саме- бери да стріляй в хребет. Я думав що мисливці почнуть відписуватися а якщо не зрозуміло то задам питання(про їхні випадки) бо до автора видання я це питання не задам. одна особа мені пояснила багато чого своїми розповідями на своїх прикладах багато чого розповіла про різні колібри і які звірі добував ними і сказав що якщо з*являться ще питання то звертайся. Да і посидівши в інтернеті я знайшов відповіді на російських форумах.
За звіти з онлайну прошу вибачення,але за десять років думаю вийду на вашу річну норму. Але за рік не зможу-грошей ще стільки не заробив бо полюю в Україні:) Ви вдалий месливець,я вас вітаю. Бажаю вам і надалі вдалих полювань.Це дійсно дуже достойний результат.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Ось тобі таблиця, в якій показано якими калібрами що стріляємо..
(якщо хочеш збільшити то натисни на катринку)





 
Зверху