Пух,копыто 2016-2017

$$Васян$$

Мисливець
І я відкрився в суботу. зранку до обіду був на роботі а пусля обіду вийшов по топтати зайчика. Надії було мало щось вполювати так як вжебуло за 14:00 всі поля були зранку пройдені мисливцями. Але мисливський дух і азарт був присутній. Пройшовши декілька полів нічого не бачивши вирішив іти до дому але рішив ще зайти в вирубку. По вирубці ходити було дуже тяжко так як заросло молодими деревцятами і буряном. присів на пиньок перепочити поговорив по тел з дружиною вирішив іти далі до дому. Ступивши декілька кроків від місця відпочинку і тут з під пенька вискакує зайчик!!! Першим циліндром даю йому під хвоста а другим чоко положив на місці . Ось так буває .
Як на мене то заєць лежить крепко.
Ось фото трофею.
20161105_114401.jpg
 

$$Васян$$

Мисливець
Напишіть в лічку на що схоже. і як можна замінити осьцю приблуду на щось інше тому як зовсім не зручно ним користуватись.
 

мр 153 12 76..

Снайпер
Напишіть в лічку на що схоже. і як можна замінити осьцю приблуду на щось інше тому як зовсім не зручно ним користуватись.
Похоже на крепление для подствольного фонаря....я думаю ,что НОРД это имел ввиду
 

$$Васян$$

Мисливець
Похоже на крепление для подствольного фонаря....я думаю ,что НОРД это имел ввиду
Я вибачаюсь. але я такими прибамбасами не користуюсь. якщо чіпляти всякі фанарі ,новніки, тепловізори і так дальше це вже не охота а браконєрство.
Давайте небудемо засоряти тему .
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

Вкладення

Pavel1988

Снайпер
Передай. у таких мисливців треба вчитись. досвід їх - то безцінна річ! ти хоч зайця забрав у нього носити?
Це було не далеко від дому тому зайця забрала мати. А сусіди мали о такий вигляд :eek: коли мама його несла.
 
Останнє редагування:

мр 153 12 76..

Снайпер
Зверху