Прошу подсказать по перерегистрации ружей

Статус
Закрита.

Nikola123

Новачок
Подскажите, пожайлуста, кто недавно проходил перерегистрацию (продлевал разрешение на право хранения и ношения) ружья, сколько сейчас стоит услуга разрешительной системы. Медицинская справка (123 грн) и договор страхования (51грн) на руках.Сколько платить за услуги разрешительной системы, если имею 2 гладкоствольных ружья ( 1-французского производства и второе - российского) ? Дело в том, что разрешитель сейчас находится в командировке в восточных областях "до особого распоряжения", а дела никому не передавал, поэтому хочу все оплатить и ждать его приезда для передачи необходимых документов и квитанций.
 

Копатыч

Зброяр
А как Вы сможете оплатить без номера счета? За каждую еденицу по 9гр., без разницы чье производство. Справка "О несудимости" есть?, некоторые заставляют ее оплачивать (138гр.), хотя она должна делаться БЕЗПЛАТНО, у нас есть еще какие-то ИНФОРМРЕСУРСЫ (38гр.)- но я их не оплачивал. Но для всего ЭТОГО надо иметь НОМЕР СЧЕТА, куда ВЫ будетете перечислять СВОИ гроши. Удачи.
 

Nikola123

Новачок
Копатыч, спасибо за информацию ("за каждую единицу по 9 грн")! Я так понял, нужно две квитанции по 9 грн каждая ? Номер счета есто в отделении "Ощадбанка". Проверку на судимость, консультативные услуги, отстрел гильз я также принципиально не оплачиваю и разрешитель скромно помалкивал в прошлый раз - 3 года назад. А лет 6 или 9 назад разрешитель, невинно глядя мне в глаза, соообщил, что за ружье производства СНГ необходимо платить 18 грн ( с консультативной услугой), а за иномарку - 36 грн.И я, наивный, оплатил.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Копатыч;197186 сказав(ла):
А как Вы сможете оплатить без номера счета? За каждую еденицу по 9гр., без разницы чье производство. Справка "О несудимости" есть?, некоторые заставляют ее оплачивать (138гр.), хотя она должна делаться БЕЗПЛАТНО, у нас есть еще какие-то ИНФОРМРЕСУРСЫ (38гр.)- но я их не оплачивал. Но для всего ЭТОГО надо иметь НОМЕР СЧЕТА, куда ВЫ будетете перечислять СВОИ гроши. Удачи.
Пункты 12.2, 12.5 Инструкции приказа № 622 МВД определяют, что надо сдавать:
http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z0637-98/page3?text=%EA%B3%EB%FC%EA%B3%F1%F2#Find
Пункт 7.3 этой Инструкции требует наличие в Личном деле владельца оружия "інформації про відсутність або наявність судимості", но представлять ее владелец не должен - это прерогатива разрешителя ее получить. По служебным каналам и совершенно бесплатно!
 

Nikola123

Новачок
Спасибо откликнувшимся! Завтра у начальника РОВД поставлю в разрешении на хранение и ношение печать о продлении срока, а когда появится разрешитель - вручу ему медсправку, страховку и квитанции об уплате услуг для приобщения к делу.
 

mom

Мисливець
138 грн. это за новый пластик, если есть в книжечке места на продление то только 9 грн. ствол, если новая книжечка, то где-то 25 грн. за книжечку
 

somaliec

Новачок
Всем добрый вечер.
сегодня забрал свое продленное разрешение у разрешителя, ИНОГО:
1-нарколог + психолог примерно гдето 200 грн
2-услуги разрешительной системы 9 грн. за каждый ствол ( независимо какое производство)
3-страховка оружия 51 грн.
вот и все. больше никаких платежей. если чесно то я удивился, думал хотябы на бензин попросят.( даже отказовался!!! )
Всем удачи.
 

hunter_ua

Мисливець
Nikola123;197173 сказав(ла):
Подскажите, пожайлуста, кто недавно проходил перерегистрацию (продлевал разрешение на право хранения и ношения) ружья, сколько сейчас стоит услуга разрешительной системы. Медицинская справка (123 грн) и договор страхования (51грн) на руках.Сколько платить за услуги разрешительной системы, если имею 2 гладкоствольных ружья ( 1-французского производства и второе - российского) ? Дело в том, что разрешитель сейчас находится в командировке в восточных областях "до особого распоряжения", а дела никому не передавал, поэтому хочу все оплатить и ждать его приезда для передачи необходимых документов и квитанций.
Північ, що до Вас туго доходить національна свідомість?
Є нормативні акти, яки регудюють обіг зброї. Згідно яких, Ви несете відповідальність за строки перереєстрації зброї.
Не тупіть! Ніхто нікому справи не передає. Якщо немає виконавця, то є його начальник і т.д. А якщо Ви полюбляєте в дорослому віці слухати казки, то заплатите штраф за порушення строків. А якщо по Закону, і Ваша Французька рушниця - лялечка, то Закон дозволяє її конфіскувати.
На останок, зараз діє норма Наказ № 745 від 11/10/2011 р., згідно якого Довідка про відсутність судимості НЕ ПОТРІБНА. І вона скасована взагалі.
Більше впевненості і сміливості. Не бійтеся.
 

Копатыч

Зброяр
hunter_ua;197883 сказав(ла):
На останок, зараз діє норма Наказ № 745 від 11/10/2011 р., згідно якого Довідка про відсутність судимості НЕ ПОТРІБНА. І вона скасована взагалі.
Что-то Ваши слова не совпадают с пунктом 7.3 Приказа 622. Обоснуйте пожалуйста.
 

hunter_ua

Мисливець
Копатыч;197892 сказав(ла):
hunter_ua писал:
На останок, зараз діє норма Наказ № 745 від 11/10/2011 р., згідно якого Довідка про відсутність судимості НЕ ПОТРІБНА. І вона скасована взагалі.


Что-то Ваши слова не совпадают с пунктом 7.3 Приказа 622. Обоснуйте пожалуйста.
Будь ласка.
Витяг з Наказу № 622:
7.3. Особова справа власника зброї містить такі документи:
письмове клопотання про видачу дозволу на право придбання, а також зберігання і носіння за кожну одиницю зброї окремо;
картку-заяву (додаток 13);
корінець дозволу на придбання зброї або інші документи, що засвідчують факт придбання зброї;
матеріали перевірки власника зброї, рапорт (додаток 14), довідки про перевірку за оперативними обліками, обліками медичних установ тощо;
платіжне доручення (квитанцію) про оплату послуг за реєстрацію (перереєстрацію) зброї;
копію договору страхування.

Витяг з Наказу №745:
7.3. Особова справа власника зброї містить такі документи:
заяву про видачу дозволу на право придбання, зберігання та носіння на кожну одиницю зброї окремо;
картку-заяву (додаток 13);
корінець дозволу на придбання зброї або копії інших документів, що засвідчують реєстрацію зброї в органах внутрішніх справ;
матеріали перевірки власника зброї, рапорт (додаток 14), інформацію про відсутність або наявність судимості, медичні довідки;
платіжний документ (платіжне доручення, квитанція) з відміткою банку, відділення поштового зв'язку або коду проведеної операції про внесення коштів за надання відповідної платної послуги;
довідку про вивчення матеріальної частини зброї, спеціальних засобів, правил поводження з ними та їх застосування.
Питання: В чому полягає різниця?
Відповідь: Різниця полягає в тому, що
в №622 йдеться мова про "...довідки про перевірку за оперативними обліками", а
в № 745 йдется мова про "... інформацію про відсутність або наявність судимості...".
Юридично, Довідка - Документ; Інформація - родруківка з бази даних МВС.
 

Копатыч

Зброяр
Жалко, что пока не до всех это дошло (я имею в виду разрешителей), как прийдеш туда, то ощущение, что дедушка КРЫЛОВ, не раз в гробу перевернулся.
 

hunter_ua

Мисливець
Копатыч;197915 сказав(ла):
Жалко, что пока не до всех это дошло (я имею в виду разрешителей), как прийдеш туда, то ощущение, что дедушка КРЫЛОВ, не раз в гробу перевернулся.
Еще и как дошло.
На Украине, если не ошибаюсь, минимум 270 тыс. охотников.
По статистике -20%. Остается 225000 Х 300,00 грн. = 67 500 000 грн.
и не в бюджет.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Для тех, кто невнимательно читал!
В п. 7.3 Инструкции приказа МВД № 622 сказано:
"7.3. Особова справа власника зброї містить такі документи:

заяву про видачу дозволу на право придбання, зберігання та
носіння на кожну одиницю зброї, основних частин зброї окремо;
{ Абзац другий пункту 7.3 глави 7 розділу I із змінами, внесеними
згідно з Наказом Міністерства внутрішніх справ N 749 ( z1483-13 )
від 07.08.2013 }

картку-заяву (додаток 13);

корінець дозволу на придбання зброї, основних частин зброї,
або копії інших документів, що засвідчують реєстрацію зброї,
основних частин зброї в органах внутрішніх справ; { Абзац
четвертий пункту 7.3 глави 7 розділу I із змінами, внесеними
згідно з Наказом Міністерства внутрішніх справ N 749 ( z1483-13 )
від 07.08.2013 }

матеріали перевірки власника зброї, рапорт (додаток 14),
інформацію про відсутність або наявність судимості, медичні
довідки (крім охолощеної зброї); { Абзац п'ятий пункту 7.3 глави 7
розділу I із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства
внутрішніх справ N 749 ( z1483-13 ) від 07.08.2013 }

платіжний документ (платіжне доручення, квитанція) з
відміткою банку, відділення поштового зв'язку або коду проведеної
операції про внесення коштів за надання відповідної платної
послуги;

довідку про вивчення матеріальної частини зброї, спеціальних
засобів, правил поводження з ними та їх застосування (крім
охолощеної зброї); { Абзац сьомий пункту 7.3 глави 7 розділу I із
змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства внутрішніх справ
N 749 ( z1483-13 ) від 07.08.2013 }

копію 1, 2 та 11 сторінок паспорта громадянина України.
{ Пункт 7.3 глави 7 розділу I доповнено новим абзацом згідно з
Наказом Міністерства внутрішніх справ N 749 ( z1483-13 ) від
07.08.2013 }".
Так что в деле справка о судимости БЫТЬ ДОЛЖНА!
Но в указанных мною пунктах 12.2 и 12.5 той же Инструкции не сказано, что такую справку подает владелец (или претендент на владение) оружия. Посему это забота разрешителей - установить отсутствие или наличие судимости путем получения соответствующего документа.
И, собственно, мы с вами говорим об "Інструкції про порядок виготовлення,
придбання, зберігання, обліку, перевезення та
використання вогнепальної, пневматичної, холодної
і охолощеної зброї, пристроїв вітчизняного виробництва
для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи
аналогічними за своїми властивостями метальними
снарядами несмертельної дії, та патронів до них, а
також боєприпасів до зброї, основних частин зброї та
вибухових матеріалів",
утвержденной приказом МВД Украины от 21.08.98 № 622, с соответствующими
змінами, внесеними згідно з Наказами Міністерства внутрішніх справ
N 292 ( z0297-99 ) від 13.04.99, N 615 ( z0575-02 ) від 26.06.2002,
N 806 ( z0952-04 ) від 16.07.2004, N 1008 ( z1141-04 ) від 06.09.2004,
N 301 ( z0775-08 ) від 17.06.2008, N 745 ( z0159-12 ) від 11.10.2011,
N 207 ( z0403-12 ) від 16.03.2012, N 749 ( z1483-13 ) від 07.08.2013.
Как видите, Инструкция утверждена изначально приказом № 622,
а потом было вного правок (изменений) в Инструкции, в том числе и
некоторые правки, внесенные приказом № 745.
Но Инструкция - одна, изначально утвержденная приказом № 622.
 

Юра 28

Мисливець
Вибачайте що не по темі але цікавить чи є якісь штрафи за прострочення дозволу,чи є якісь терміни....І які саме документи потрібні.здається медична довідка і все решта оплата по квитанціях страховка, бланк(пластик)...Дякую
 

Копатыч

Зброяр
Срок указан у Вас в разрешении, до такого чила, месяца, года. Штраф есть, ст 192 КУоАП, к тому что Вы перечислили, добавте сертефикаты от нарколога и психа.
 

Юра 28

Мисливець
Сьогодні телефонував дозвільнику,він сказав просту мед довідку без сертифікатів? Завтра іду під кабінетами колядувати блііііін.((((.
 

BOOS

Слідопит
Доброе утро, медицинскую справку Вам дадут тогда на руки, когда вы сдадите сертификат нарколога и психиатра.
 

Nikola123

Новачок
hunter ua писал : Північ ! Не тупіть! Ніхто нікому справи не передає. Якщо нема виконавця, то є його начальник і т.д., а якщо ви полюбляєте у дорослому віці слухати казки, то заплатите штраф за порушення строків. А якщо по Закону, і Ваша французька рушниця лялечка, то Закон дозволяє її конфіскувати.
Дозволю собі категорично не погодитися з думкою чи висновком hunter ua з наступних причин :
1. Я не туплю, а тому мною було подано до РВ УМВС письмову заяву з проханням про продовження терміну дії дозволу. До заяви приклав копії меддовідки, договору страхування та квитанцій про оплату послуг дозвільної системи ( копії тому, що оригінали можуть до прибуття інспектора дозвільної системи загубитися). Начальник РВ печатку у дозволі ставити не наважується, пояснюючи це тим, що зробить це по прибуттю з відрядження інспектора дозвільної.Я найближчим часом залишати місце проживання зі зброєю наміру не маю, тому можу почекати. Поясніть, будь ласка, у чрму мною порушено вимоги Закону ? Заява з копіями необхідних документів зареєстрована у РВ УМВС. Те, що у тамтешніх співробітників не вистачає рішучості поставити печатку у дозволі - не моят проблема, а їхня. Більше того, при наявності у мене бажання - печатку поставили б мені і в день звернення, але навіщо ставити людей у незручне становище, якщо мені "не горить".
2. Прошу пояснити, на якій підставі у мене можуть (з Ваших слів) "конфіскувати" французьку рушницю. Навіть у разі реального порушення правил обігу зброї її можуть тимчасово вилучити до прийняття відповідного рішення, а потім повернути. Конфіскація зброї є наслідком вчинення серйозного правопорушення.
 

BOOS

Слідопит
За нарушение сроков перерегистрации оружия, ст. 192 КУоАП оружие не конфискуют, могут изьять временно при составлении административного протокола, после принятия решения по протоколу оружие вернут. Только за нарушение ст. 190, ст. 191 КУоАП где решение по протоколу принимает суд, могут конфисковать оружие, но это происходит крайне редко.
 

Nikola123

Новачок
Полностью согласен с BOOS !!!
Люди ! Относитесь более лояльно к органам МВД Украины и в подавляющем большинстве случаев к Вам отнесутся с пониманием и пойдут навстречу Вашим пожеланиям. Не все так плохо в ОВД, как Вам пытаются вбить в мозги в последние годы.
 
Статус
Закрита.
Зверху