Прокладка на дробь пластиковая прозрачная 12к

stvor

Новачок
Вобщем, как написал в теме, хочу приобрести прозрачные прокладки на дробь
Калибр 12, на пластиковые гильзы

archome@bigmir.net
 

Вкладення

Smash

Новачок
вообщем есть немного, завалялось. так как стреляю только пулей. могу выручить по братски. если в инете нигде больше нету.
 

stvor

Новачок
Smash;239006 сказав(ла):
вообщем есть немного, завалялось. так как стреляю только пулей. могу выручить по братски. если в инете нигде больше нету.
Буду благодарен, так как поиски пока успехом не увенчались
 

Грищенко

Снайпер
turenko;239022 сказав(ла):
В 12 калибре нет ни на фанатике, ни на козаках.
Подтверждаю,нет в наличии.
stvor;239027 сказав(ла):
Буду благодарен, так как поиски пока успехом не увенчались
Спросите у форумчанина NASA,может он сможет помочь.
 

Копатыч

Зброяр
Пластиковые бутылки (б/у) и пыжерубка (пыжерезка) и не надо не за что платить.
 

stvor

Новачок
Большое спасибо всем за участие
И огромное спасибо камраду Smash, за безвозмездно переданые мне прокладки.
Думаю тему можно, пока, не закрывать. Вдруг я не один такой, и кому-то представленая информация пригодится
 

typict

Мисливець
Минулого року користувався такими прокладками, дуже сподобалось, виходять дуже гарні патрони, можна в сірвант ставити :) Але залишилось їх у мене штук 10 і тепер не можу ніде знайти, немає в жодному з відомих інтрнет магазинів :( Може хтось бачив десь ?
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Товариші,сьогодні в свому магазині УТРМ бачив ці прокладки на 16 і 12 калібр по 15 грн. Якщо комусь потрібно можу взяти і відправити. Собі не накручую,просто хочу допомогти. Якщо хтось хоче взнати за ціни ось телефон магазину 04143-2-01-02 спитати магазин,так як магазин і кабінет голови на одному номері.
 

INTER

ветеран форуму
надійна команда
Минулого року користувався такими прокладками, дуже сподобалось, виходять дуже гарні патрони, можна в сірвант ставити :) Але залишилось їх у мене штук 10 і тепер не можу ніде знайти, немає в жодному з відомих інтрнет магазинів :( Може хтось бачив десь ?
Купував в магазині, що справа за центральним базаром як до вокзалу їхати (там було два магазини, один з яких "Форт", тепер лишився один). Коштували 18 грн. 100 шт.
 

INTER

ветеран форуму
надійна команда
Підкажіть, а ці прокладки не впливають на кучність? Я десь чув, що вони годяться для крупного шроту та картечі.
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Я десь чув, що вони годяться для крупного шроту та картечі.
Анологічно,чув теж саме. Але, коли використовував ВР прокладки,кучність не зменшувалась,а от наші все ж таки трохи розкидали, але дуже не суттєво.У всякому випадку краще ніж картон.
 

INTER

ветеран форуму
надійна команда

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
Останнє редагування:

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
На сьогодні в нашому магазині лишилось пять упаковок 12-го калібру.Якщо є бажаючі завтра буду біля магазину і нової пошти.
 
Зверху