Проект "Стратегія розвитку мисливського господарства 2030"

Igor_pol

Мисливець
І шо воно буде? Заборона свинцю - (наскільки дієво?), як контролювати с/г виробників, чи заборона обробки земель біля водойм? Розпил бюджету? Один загал.... Підвищити, розробити, запровадити, залучити.... Я партійні гасла)
Щоб були інвестиції такі питання треба дуже сильно лобіювати......
 

Чудо з Лісу

Новачок
Було б цікаво подивитись цифри із кількісно-якісними показниками тварин, рослин і с/г продукції до 24 лютого 22, що маємо зараз і порівняти з тим як саме і на скільки зміниться кожен показник до 2030 року завдяки кожному нововведенню окремо і завдяки всім в цілому. Думаю спеціалісти розраховували модель змін та можуть озвучити який результат цих дій нас очікує виражений в цифрах а не в слові "покращення"
 

old hunter

Снайпер
І шо воно буде? Заборона свинцю - (наскільки дієво?), як контролювати с/г виробників, чи заборона обробки земель біля водойм? Розпил бюджету? Один загал.... Підвищити, розробити, запровадити, залучити.... Я партійні гасла)
Щоб були інвестиції такі питання треба дуже сильно лобіювати......
Роботу зроблено, відчитались.
Зарплатня та премії получені.
Всім гарно, всі задовільні................................ окрім мешканців тваринного світу.
 

Igor_pol

Мисливець
Роботу зроблено, відчитались.
Зарплатня та премії получені.
Всім гарно, всі задовільні................................ окрім мешканців тваринного світу.
І що покращилось? Гарні куски пирога приберуть потрібні люди, держава свалить туди бабло, а пересічний мисливець отрима дулю з маком
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
"запровадження процедури позбавлення права користування мисливськими угіддями неефективних користувачів"

ось цей маленький пунктик означає ліквідацію УТМР в цілому.

"застосування ґендерно орієнтованого підходу у провадженні господарської діяльності у галузі."
а де ми права жінок чи інших гендерів притісняли? чи тепер треба щоб 30 відсотків, а краще 50, керівництва були нетрадиційної орієнтації. чи після зміни статі? то пі..сів і так вистачає в системі.

"проведення процедур оцінки впливу на довкілля"
а тут прописано, що господарствами чи іншим прородокористувачас потрібно буде розробляти матеріали ОВД, які коштують від 300 тис грн, розробляються потрібними фірмочками, і затверджується ОВД у Мінприроди, що коштує 10000 у.о.

а директором цього всього напрямку призначити Грету Тунберг. отоді зацвіте галузь!!! тут все підготовлено для створення приватних мисливських господарств з вольєрами, і всією іншою інфраструктурою для паньства. ну що ж, більшості пора продавати рушниці.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
у нас всі стали страшними спеціалістами у всяких стратегіях! https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/820-2017-р#Text ось ще один приклад. і всі стратегії до 2030 року, а далі проблема вирішиться чи настане кінець світу? і все гарно, і євроінтеграція і купа свякого роду покращень, і державний контроль, і посилення відповідальності - одні плюси, а по факту - 4 сміттєзвалища на всю область і везти купу гімна тепер треба буде везти за кілометрів 100. то куди то сміття буде викинуто? я зараз мову веду за жителів сільської місцевості, які не мають централізованого збору сміття, і яких тільки но привчили не викидати в ярки та лісосмуги а везли на сільське сміттєзвалище.
трохи не по темі полювання, але по темі угідь - всі угіддя стануть смітярками з такими стратегіями і стратегами. і всі стратегії прикриті євроінтеграцією і спрямовані на отримання бюджетних коштів, а якщо повезе, то грантів від закордонних партнерів.
https://www.youtube.com/shorts/u5pBOtfvFoA?feature=share
 

Igor_pol

Мисливець
у нас всі стали страшними спеціалістами у всяких стратегіях! https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/820-2017-р#Text ось ще один приклад. і всі стратегії до 2030 року, а далі проблема вирішиться чи настане кінець світу? і все гарно, і євроінтеграція і купа свякого роду покращень, і державний контроль, і посилення відповідальності - одні плюси, а по факту - 4 сміттєзвалища на всю область і везти купу гімна тепер треба буде везти за кілометрів 100. то куди то сміття буде викинуто? я зараз мову веду за жителів сільської місцевості, які не мають централізованого збору сміття, і яких тільки но привчили не викидати в ярки та лісосмуги а везли на сільське сміттєзвалище.
трохи не по темі полювання, але по темі угідь - всі угіддя стануть смітярками з такими стратегіями і стратегами. і всі стратегії прикриті євроінтеграцією і спрямовані на отримання бюджетних коштів, а якщо повезе, то грантів від закордонних партнерів.
https://www.youtube.com/shorts/u5pBOtfvFoA?feature=share
Не в тему - 4,5,6 нових звалищ краще ніж 4,5,6 заводів з переробки сміття....
Одним словом жах....
 

pio

Мисливець
"Т. в. о. голови Українського товариства мисливців і рибалок Микола Скорий розповів про організацію роботи УТМР в умовах воєнного стану, наголосив, що з перших днів повномасштабного вторгнення рф в Україну багато мисливців і єгерів долучилися до лав ТРО, ЗСУ а УТМР весь цей час матеріально допомагає армії, надає свої бази, автомобілі, ремонтує техніку. Акцентував увагу на проблемах мисливських господарств у зв’язку з війною: через заборону полювання, воєнні дії, окупацію територій відсутні надходження до користувачів угідь, через що значно обмежилися можливості проводити вакцинацію тварин, біотехнічні, заходи, облік і т.д."
https://tlu.kiev.ua/pro-nas/novini-...ozvitku-mislivskogo-gospodarstva-ukrajin.html
 
Роботу зроблено, відчитались.
Зарплатня та премії получені.
Всім гарно, всі задовільні................................ окрім мешканців тваринного світу.
За розробку стратегії ніхто оплати тим паче премій не отримував...)))
 
І шо воно буде? Заборона свинцю - (наскільки дієво?), як контролювати с/г виробників, чи заборона обробки земель біля водойм? Розпил бюджету? Один загал.... Підвищити, розробити, запровадити, залучити.... Я партійні гасла)
Щоб були інвестиції такі питання треба дуже сильно лобіювати......
Стратегія - це бачення шляху розвитку, загальний план дій для досягнення мети. Далі будуть реальні зміни в базовий Закон.
 
Останнє редагування:
"запровадження процедури позбавлення права користування мисливськими угіддями неефективних користувачів"

ось цей маленький пунктик означає ліквідацію УТМР в цілому.

"застосування ґендерно орієнтованого підходу у провадженні господарської діяльності у галузі."
а де ми права жінок чи інших гендерів притісняли? чи тепер треба щоб 30 відсотків, а краще 50, керівництва були нетрадиційної орієнтації. чи після зміни статі? то пі..сів і так вистачає в системі.

"проведення процедур оцінки впливу на довкілля"
а тут прописано, що господарствами чи іншим прородокористувачас потрібно буде розробляти матеріали ОВД, які коштують від 300 тис грн, розробляються потрібними фірмочками, і затверджується ОВД у Мінприроди, що коштує 10000 у.о.

а директором цього всього напрямку призначити Грету Тунберг. отоді зацвіте галузь!!! тут все підготовлено для створення приватних мисливських господарств з вольєрами, і всією іншою інфраструктурою для паньства. ну що ж, більшості пора продавати рушниці.
Така процедура повинна бути як і прозорий, зрозумілий порядок надання угідь у користування. Щодо ліквідації УТМР, не погоджусь. Бо це стосується всіх без виключення користувачів. Щодо УТМР, то дійсно стан справ на сьогодні критичний....у всіх відношеннях. Від мізерного відсотку сплати внесків, до закінчення терміну користування в деяких областях (Волинь, Сумщина).
Стосовно гендерності. Не бачу нічого поганого наявності жінок задіяних у сфері мисливства та жінок-мисливців.
Щодо вартості і необхідності ОВД, то це не стосується жодного аспекту ведення мисливського господарства (якщо цікаво, то подивіться Закон).
І з чого Ви вирішили що в Стратегії підготовлено для створення ПМГ?
 
Останнє редагування:

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Щодо ліквідації УТМР, не погоджусь.
я написав кінцевий підсумок, але з усіх бажаючих отримати угіддя найбіднішим вийде УТМР, отже і найменш ефективним.
Стосовно гендерності. Не бачу нічого поганого наявності жінок задіяних у сфері мисливства та жінок-мисливців
так ніхто не бачить! зійшла баба з розуму, то хай полює скільки влізе,нащо рухати взагалі ці питання, це щось типу як підняття питання гендерної рівності в Правилах дорожнього руху. така собі данина моді, вилизування дупи Заходу для отримання лишнього гранту - типу дайте ше бо ми запроваджуємо гендерну рівність, а це треба ж для жінок чи інших гендерів і туалети іншу в лісі і ятку з косметикою поставити (утрирую, але все ж)
Щодо вартості і необхідності ОВД, то це не стосується жодгного аспекту ведення мисливського господарства (якщо цікаво, то подивіться Закон).
вид моєї діяльності тісно пов'язаний з оформленням дозвільної документації природоохоронного спрямування, того трошки орієнтуюсь в цінах і видах робіт. а якщо ОВД прописали у стратегії, значить знайдуть де його застосувати, а це ще одна перепона для організації без грошей
Така процедура повинна бути як і прозорий, зрозумілий порядок надання угідь у користування.
у нас надпрозора процедура надання земельних ділянок у власність для ведення ОСГ - кожен має право одноразово до 2 га., ідіть візьміть, заяву приймуть, на сесії розглянуть і рішення дадуть - відмову, або просто не проголосували. а я потім розкажу як кому і скільки треба дати - і земля з'явиться, і депутати проголосують. все буде. (то було до введення особливого періоду, впевнений, що буде так само після закінчення, якщо буде що роздавати, бо багато прикоритних взяли у свій час навіть на 1-місячних дітей по 2 га.) думаю з угіддями буде ще прозоріше!
 

old hunter

Снайпер
Тобто робили в вільний від роботи час і як виконана робота не оплачувалась та в преміальний фонд не війде?
Щодо заробітної плати, то мабуть Ви частково праві...))) :rolleyes:
Свої пропозиції до Стратегії писав у вихідний день, так склалося, "премію виписала дружина у вигляді млинців з м`ясом"...:D
 
А у нас хтось жінкам забороняв полювати? Чи тепер примусово буде? Кожен УТМР повинен мати 50% жінок, а якщо ні? Розформують?
Ну не пишіть дурню...Ви ж сивочолий дорослий чоловік. Крще, якщо є бажання і час почитайте ще раз проект Стратегії. І напишіть свої пропозиції. Думаю, що так буде правильно.
 
я написав кінцевий підсумок, але з усіх бажаючих отримати угіддя найбіднішим вийде УТМР, отже і найменш ефективним.

так ніхто не бачить! зійшла баба з розуму, то хай полює скільки влізе,нащо рухати взагалі ці питання, це щось типу як підняття питання гендерної рівності в Правилах дорожнього руху. така собі данина моді, вилизування дупи Заходу для отримання лишнього гранту - типу дайте ше бо ми запроваджуємо гендерну рівність, а це треба ж для жінок чи інших гендерів і туалети іншу в лісі і ятку з косметикою поставити (утрирую, але все ж)

вид моєї діяльності тісно пов'язаний з оформленням дозвільної документації природоохоронного спрямування, того трошки орієнтуюсь в цінах і видах робіт. а якщо ОВД прописали у стратегії, значить знайдуть де його застосувати, а це ще одна перепона для організації без грошей

у нас надпрозора процедура надання земельних ділянок у власність для ведення ОСГ - кожен має право одноразово до 2 га., ідіть візьміть, заяву приймуть, на сесії розглянуть і рішення дадуть - відмову, або просто не проголосували. а я потім розкажу як кому і скільки треба дати - і земля з'явиться, і депутати проголосують. все буде. (то було до введення особливого періоду, впевнений, що буде так само після закінчення, якщо буде що роздавати, бо багато прикоритних взяли у свій час навіть на 1-місячних дітей по 2 га.) думаю з угіддями буде ще прозоріше!
Не бачу сенсу зараз щось доказувати! Пишіть свої пропозиції, це ПРОЕКТ!!!
Щодо іншого, час покаже.
З повагою.
 

Igor_pol

Мисливець
Ну не пишіть дурню...Ви ж сивочолий дорослий чоловік. Крще, якщо є бажання і час почитайте ще раз проект Стратегії. І напишіть свої пропозиції. Думаю, що так буде правильно.
Де я написав дурню? Я запитав) а то як писали вище з гендерністтю носятся як дурень зі ступою
 
Зверху