Продам Sauer (в коллекцию)

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Тепер видно,що повнозамковий,хоча і без цього це треба було чекати.Одне скажу,що дуже кручений і користований,причому ду-у-же!!!Значить таки побачило воно життя, при чому не з кращої сторони ну і думаю,що не з Щербицьким!!
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Franchi

Мисливець

Franchi

Мисливець
Тогда понятно. Спасибо
 

томка

Снайпер
Подскажите, а какая это модель Зауэра?
Думаю,что "Модель 16"...замки подкладные, и "кукла над "гринёром". Сравнил со своим 47 S,то нашёл,что немного форма "ушей" на колодке отличается.
А вообще,вещь такая,что не грех у "товарищей" немцев поинтересоваться. Теперечя,не т проблем.
 

nikson-2

Мисливець
"кукла над "гринёром"
:p:p:p
Це Ви самі такий "термін" придумали, чи вирішили спочатку
у "товарищей" немцев поинтересоваться
:p:p:p:D:D:D
Насправді це є не що інше, як патентований сімейкою Зауер "четверний вузол" замикання: на два підствольних гаки рамкою Перде+болт Грінера+розширення прицільної планки
 

томка

Снайпер
:p:p:p
Це Ви самі такий "термін" придумали, чи вирішили спочатку :p:p:p:D:D:D
Насправді це є не що інше, як патентований сімейкою Зауер "четверний вузол" замикання: на два підствольних гаки рамкою Перде+болт Грінера+розширення прицільної планки
Да нет..я не такой сообразительный..эт придумали другие. Вообще -то называется на сленге"кукольная головка",чего нет на 47S. Хотя "кукла"может и моё. Как-то не задумывался. Встречал ранее,давненько,правда.
 

max_78

Мисливець
Вопрос хозяину, подскажите паспорт на ружье сохранился? Ружье супер, удачной продажи, достойный экземпляр!
 
Зверху