Продам. SAKO-85/XS

Статус
Закрита.

nabat

Мисливець
Добрий день. Хотілись би на фото побачити повність карабін. Ложе, ствол на зрізі. Який диаметр ствола на дульном срізі. Дякую.
 

Аким

Мисливець
Так, запити йдуть з одного канала.;);)
Зі зрізом все добре, на ньому шайба для модератора. перефотографувати, заміряти не буду - влом.
Влітку троє-п'ятеро і винюхували і вилизували, і навіть кіно знімали. Особливо обдаровані...
Ціна зросте.
Особливого бажання продавати вже немае.
Звідки ви?
 
Так, запити йдуть з одного канала.;);)
Зі зрізом все добре, на ньому шайба для модератора. перефотографувати, заміряти не буду - влом.
Влітку троє-п'ятеро і винюхували і вилизували, і навіть кіно знімали. Особливо обдаровані...
Ціна зросте.
Особливого бажання продавати вже немае.
Звідки ви?
Можна Ваш номер телефону?
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Так, запити йдуть з одного канала.;);)
Зі зрізом все добре, на ньому шайба для модератора. перефотографувати, заміряти не буду - влом.
Влітку троє-п'ятеро і винюхували і вилизували, і навіть кіно знімали. Особливо обдаровані...
Ціна зросте.
Особливого бажання продавати вже немае.
Звідки ви?
Якщо тема відкрита і зброя в продажі,то будьте добрі відповідати на питання форумчан по темі,а якщо немає бажання продавати, то напишіть що не актуально і закрийте тему.
 

nuchuk

Мисливець
Продавець неадекватний- зі слів двох знайомих, які спілкувались безпосередньо біля зброї.
 

Аким

Мисливець
Якщо тема відкрита і зброя в продажі,то будьте добрі відповідати на питання форумчан по темі,а якщо немає бажання продавати, то напишіть що не актуально і закрийте тему.
Так, зробимо миттєво. Тема закрита.
 
Статус
Закрита.
Зверху