Продам Benelli Rafaello Super Sport 20-й калібр в карбоні.

Статус
Закрита.

Nik-PP

Новачок
Продам Бенеллі Рафаелло Супер Спорт 20-й калібр в карбоні,патронник 76мм.,довжина ствола 710мм.,висока планка,в комплекті 4 звуження CL(*****),M(***),IM(**),F(*),2 гайки,всі проставки для регулювання прикладу,3 гелеві затильники прикладу,оригінальний ключ,чохол для транспортування,кейс.За все прошу 2700$.В роздріб нічого не продається.Рушниця-10 із 10.По перепелу,фазану,качці- просто пісня!Територіально Дніпро.Продаж тільки через дозвільну.Реальному покупцеві торг і приємний бонус.Телефон 098-016-60-54 Микола.
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Nik-PP

Новачок
І не тільки!!!Змінні кріочокові звуження дають прекрасний результат полювань по всіх видах дичини,без обмежень!!
Доброго ранку!Ви праві.Та я з нею полював тільки на птицю.Вона легесенька,з набоями 2,6 кг.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
В мене вже друга рушниця БСС,правда в 12 кал.а перша була куплена в 2008 році!Перевірена на всіх полюваннях і і у всіх умовах-лише позитив з великої букви!!Було два випадки втоплене я рушниці!яЗнайшов в піску на дні-на моторці на швидкості прополоскав і знову повноцінне полювання!Рахую,що з модельного ряду Бенеллі-НАЙКРАЩА!!
 
Останнє редагування:

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
В минулому році придбав монтефельтру в 20 калібрі з 66 стволом. Звісно не СС, но вище усіяких похвал, що на стенді, що напулюванні, що фазан, що заєць - одне задоволення.
 

yuriu 71

Мисливець
В мене вже друга рушниця БСС,правда в 12 кал.а перша була куплена в 2008 році!Перевірена на всіх полюваннях і і у всіх умовах-лише позитив з великої букви!!Було два випадки втоплене я рушниці!яЗнайшов в піску на дні-на моторці на швидкості прополоскав і знову повноцінне полювання!Рахую,що з модельного ряду Бенеллі-НАЙКРАЩА!!
доброго. згоден,рушниця дуже приэмна, якісно роблена і з якісних матеріалів...користуюсь такою в 12 калібрі два сезони, бій має дуже різкий, порівнювати маю з чим, довго підбирав патрон, виявляється не любить контейнерний боєприпас, звуження 0.25,або циліндр під крупні номера шроту, безконтейнер...все ок.
 

Nik-PP

Новачок
Доброго дня!Рушницю продано.Дякую всім.Прошу модератора видалити тему.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Теми на форумі не видаляються,а лише закриваються!!
 
Статус
Закрита.
Зверху