Продам чистокровных лабрадоров.

Lorgen

Новачок
Продам щенков лабрадора. Три девочки и один мальчик. Щенкам 3 месяца. Очень активные,здоровые,от папы чемпиона Украины породы лабрадор-ретривер. Есть необходимый пакет документов,прививки по возрасту,клеймо,ветпаспорт,"щенячка". Цена 3000 грн. Продажа из г.Староконстантонова ,Хмельницкой обл, тел.096 900 92 02 IMG_3940.JPG IMG_3940.JPG IMG_3978.JPG IMG_3985.JPG FLORA 001.jpg
 

Вкладення

Останнє редагування:

Lorgen

Новачок
А у "папы" какие дипломы, сколько и по какой дичи?
Если не сложно, то и "мамы" дипломы перечислите. И в завершении, "кем" ( какой организацией ) спланирована вязка собак?
Добрый день! Спасибо,что отреагировали на моё объявление,но я немного не готова,чтобы ответить на столько вопросов. Но хочу кое-что прокомментировать: у моей суки дипломов пока нету,так как ей 2 года и даты её течки всегда совпадали с датами выставок. А вот кобель имеет дипломы,фотки которых обещаю вам выслать. И ещё, вязка планировалась и проведена Украинским кинологическим клубом. Собаки не рабочие в плане,если вас интересуют их охотничьи рабочие характеристики. Но это всё дрессировка и они могут многое.если с ними работать и знать,что от них требовать,вы же это знаете)). Клуб при оформлении родословной может выдать на щенка паспорт УТМР,так ка они с ними сотрудничают. Вот))
 

Lorgen

Новачок
Добрый день! Спасибо,что отреагировали на моё объявление,но я немного не готова,чтобы ответить на столько вопросов. Но хочу кое-что прокомментировать: у моей суки дипломов пока нету,так как ей 2 года и даты её течки всегда совпадали с датами выставок. А вот кобель имеет дипломы,фотки которых обещаю вам выслать. И ещё, вязка планировалась и проведена Украинским кинологическим клубом. Собаки не рабочие в плане,если вас интересуют их охотничьи рабочие характеристики. Но это всё дрессировка и они могут многое.если с ними работать и знать,что от них требовать,вы же это знаете)). Клуб при оформлении родословной может выдать на щенка паспорт УТМР,так ка они с ними сотрудничают. Вот))
image.png
image-1.png
image-2.png
image-3.png
image-4.png
image-7.png
image-8.png
 

Lorgen

Новачок
В том то и дело, что "знаю" и еще знаю, что % 60-70 "рабочих качеств" передается по крови, а покупать "диванную" собаку, извините, это не тот ресурс. Здесь люди в поле и в болоте, проводят больше времени, чем на диване .....
...могу согласиться с вами % на 50,потому как мою собаку диванной точно назвать нельзя,так как живем мы в частном доме и у нее свой вольер и своё место,а вот кобель-то городской,точнее квартирный парень.... так или иначе,спасибо за общение))
 

димон1983

Слідопит
Маю РЕЛ мисливську і диванного лабрадора. Одного разу взяв лабрадора на полювання, впринципі погулять. І уявіть мої відчуття , коли моя Ейра з очерету підняда крижня і після пострілу принесла мені його під ноги. Я був в шоці. Не беру її бо має проблеми з суставами, жалко по болотах тягать. А скільки собак з робочими кровями бовтаються без толку. Лабрадора можна брать , для апортування саме те.
 

nikson-2

Мисливець
ама с папой на диване фильмы смотрят)
% 60-70 "рабочих качеств" передается по крови
разницы нету ...у собак нет охотничьих задатков!!!!!!!!!!!
Шановні "жентельмени", майте хоч трохи поваги до жінки!!!
По-перше: здібності до полювання у собак мисливських порід закладені генетично, а не "по крови". Качка сама по собі має сильний запах, додайте сюди ще й запах крові і отримаєте "об'єкт", який досить легко (якщо це не активний підранок) знайти навіть "двортер'єру"-такі випадки відомі багатьом. А у жилах тієї дворняжки тече такий "коктейль", "шо мама нє горюй"...
По-друге: у тому місті, де проживає ТС, у голови районного УТМР був дратхаар Лорд, про мисливські здібності якого ходили легенди. А Іванович був (хай з Богом спочиває) чудовим спеціалістом по лягавих. І от привезли йому реально "диванну", але при цьому високопородну суку драта, просто так віддати. День випав "мисливський", тому всі разом вирішили з'їздити на полювання. Так та "дама" чи не на першому ж у своєму житті полюванні знайшла і винесла з води та заростів більше десятка качок. Всі, в тому числі і Лорд, який тоді "вимушено відпочивав", були надзвичайно здивовані. Угода не відбулася, бо старі власники раптом "передумали" віддавати таку "робочу" собаку.
Розшук і апортування в даному випадку не є 100 %-м показником роботи лягавого пса (самому цікаво знати, як показала потім та сука себе при роботі зі стійкою), але ми говоримо у даному випадку про спеціалізацію "ретривера".
По-третє: мисливська спільнота знає багато випадків коли нащадки собак-чемпіонів абсолютно не проявляли чуття, знає про десятки і сотні "загублених" на диванах мисливсько-собачих доль, про те, як з цуценят-"заморишів", (яких обирали і купували за підказкою спеціалістів) виростали собаки-красені, яскраві представники своєї породи та багато інш.
На останок хочу нагадати всім відомий вислів Томаса Едісона: "Геній-це 1% натхнення і 99% поту"
 

Копатыч

Зброяр
По-перше: здібності до полювання у собак мисливських порід закладені генетично, а не "по крови". Качка сама по собі має сильний запах, додайте сюди ще й запах крові і отримаєте "об'єкт", який досить легко (якщо це не активний підранок) знайти навіть "двортер'єру"-такі випадки відомі багатьом. А у жилах тієї дворняжки тече такий "коктейль", "шо мама нє горюй"...
Купите, а потом раскажите, что у Вас получилось ......
Шановні "жентельмени", майте хоч трохи поваги до жінки!!!
Где, я оскорбил женщину или высказал свое принебрежение?
Если Вы в курсе, то прошу огласить список всех "лабрадоров-ретвиреров", принимавших участие в испытаниях-соревнованиях, по полевой (болотной) дичи (включая "подачу"), на територии Украины и занятые ими места и взятые дипломы.
 

nikson-2

Мисливець
Ой...! Образилися. Ви уважно перечитайте свої пости про "диван і фільми", "задатки" (взагалі хто і як їх визначає) і т.д.
А звідки у вас усіх впевненість, що собаки "не робочі"? Чи може ви купувати зібралися і придивляєтесь, прицінюєтесь?
Можно и дворнягу,и овчарку научить,но это не значит , что это собака рабочая!!!!!
То Ви вважаєте, що породну собаку, яка і виводилась з даною конкретною метою і це закріплено на генетичному рівні, навчити неможливо? Де логіка?
П.С. 5-та Всеукраїнська виставка мисливських собак (Гугл впоміч)...
 

Lorgen

Новачок
Маю РЕЛ мисливську і диванного лабрадора. Одного разу взяв лабрадора на полювання, впринципі погулять. І уявіть мої відчуття , коли моя Ейра з очерету підняда крижня і після пострілу принесла мені його під ноги. Я був в шоці. Не беру її бо має проблеми з суставами, жалко по болотах тягать. А скільки собак з робочими кровями бовтаються без толку. Лабрадора можна брать , для апортування саме те.
 

Lorgen

Новачок
...шановне ПАНСТВО!!!! ....як тут у вас цікаво!
Подаючи оголошення я і не сподівалась на такий жвавий відгук!
Мені дійсно ПРОСТО потрібно продати собак,на що я і сподівалась.
А розмови я теж умію вести.
І моя Флора-то моя перша собака. І я навіть уяви не мала,що собака захоче ,щоб її вчили.
Коли позаду були усі прості шаблонні команди типу "сидіти"-"лежати"-"апорт"- і т.д.. у її очах я прочитала-!"..ну скільки можна одне і теж саме,щось нове вигадай,а!"...тому роблю висновок-навчити можна,тільки треба знати, якій справі вчити!!!
...а про "диванну" собаку я все розумію і разом з вами пишаюсь вашими польовими походами і вашими вірними компаньонами-собаками.які у тому допомагають,а ще більше вашими трофеями!!!
ДЯ-КУ-Ю!...але, цей сайт мені продати собак не допоможе,нажаль....))
 

Lorgen

Новачок
Купите, а потом раскажите, что у Вас получилось ......

Где, я оскорбил женщину или высказал свое принебрежение?
Если Вы в курсе, то прошу огласить список всех "лабрадоров-ретвиреров", принимавших участие в испытаниях-соревнованиях, по полевой (болотной) дичи (включая "подачу"), на територии Украины и занятые ими места и взятые дипломы.
...тихо-тихо...оскорбления небыло... была просто своя мысль и видение вопроса)))
 

Lorgen

Новачок
Купите, а потом раскажите, что у Вас получилось ......

Где, я оскорбил женщину или высказал свое принебрежение?
Если Вы в курсе, то прошу огласить список всех "лабрадоров-ретвиреров", принимавших участие в испытаниях-соревнованиях, по полевой (болотной) дичи (включая "подачу"), на територии Украины и занятые ими места и взятые дипломы.
...относительно рабочих качеств лабра,могу высказать своё мнение:
- зная историю породы,человек,можно так сказать,перевернул с ног на голову всё представление об этой породе.
Если она выводилась как трудяга и помощник,а в силу своей добрейшей души стала диванной собакой,то не собака в том виновата,а как всегда человек...
И ещё - есть простая мода на собак и предвзятое отношение и т.д. и т. п.
А ещё плюс мы все умеем как похвалить ,так и обхаять то или иное явление,
то эта порода попала под "раздачу" со всех сторон.
...но гены пальцем на раздавишь и лепить всегда можно то , к чему стремишься.)
 

собаколюб

Слідопит
Шановні!
Лабрадор стоїть в переліку порід мисливських собак!!!! Тому ваші суперечки є недоречними...
Відносно робочих - такс також називають "диванними" , але серед них є роботяги; джек рассел терєр - аналогічно; сеттери - аналогічно; фокси - аналогічно; ....

ПС: не опускайте рук! Все буде добре, але оголошення на olx також подайте...
 

Lorgen

Новачок
Шановні!
Лабрадор стоїть в переліку порід мисливських собак!!!! Тому ваші суперечки є недоречними...
Відносно робочих - такс також називають "диванними" , але серед них є роботяги; джек рассел терєр - аналогічно; сеттери - аналогічно; фокси - аналогічно; ....

ПС: не опускайте рук! Все буде добре, але оголошення на olx також подайте...[/QUOTE
Дякую за підтримку!) ....на тому сайті моє оголошення теж є ...і на усіх решту теж...(....поки дуже тихо,троє продались,а ще троє залишилось))
 
Зверху