Продам рушницю Verney Carron Saint-Etienne 12/76

Статус
Закрита.

Антон90

Новачок
Продам рушницю Verney Carron 12/76 у доброму станію. В комплекті з рушницею віддамо чохол для рушниці та чоки.
Причина продажу - дісталась у спадок. Продаж через дозвільну. Реєстрація м.Київ.
тел. 063-267-86-48 Антон.
Вартість 32000 грн, торг
. IMG_20220531_152402.jpg IMG_20220531_152418.jpg IMG_20220531_152443.jpg IMG_20220531_152448.jpg IMG_20220531_152839.jpg IMG_20220531_153049.jpg IMG_20220717_135314.jpg
IMG_20220531_152805.jpg IMG_20220717_135250.jpg IMG_20220717_135302.jpg IMG_20220717_135330.jpg
 

Антон90

Новачок
Додаю ще інформацію, яку не вказав у першому повідомленні:
Довжина стволів 70см.
Довжина патронників 76мм.
Вага: 3100г.
Рік виготовлення: на жаль не знайшов даної інформації.
Чоки: рушниця йде в комплекті з 5 чоками, 2 в рушниці, та 3 окремо(фото додаю).
IMG_20230225_100844.jpg IMG_20230224_163943.jpg IMG_20230224_163947.jpg
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда
Мужики ну не стройте иллюзий купить Verney Carron за 800 дол ))))
Там от Verney только надпись на стволах! Все ...
Это ружье Zabala Hermanos (Іспанія) которое Carron продавал под
своей торговой маркой так же как и Туреций полуавтомат АРМСАН.
А Zabala одно время в Киеве продавал Шмайсер, позже от них отказались.
IMG_20230225_144239.jpg
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда
Хочу попросить Антона 90- показать ФОТО нижней части
коробки там где присутствует ржавчина!
Дело в том что за ружьем человек может поехать и за
300-500 км, а по приезду будет очень сильно разочарован.....
Продавец обязан заранее ОПИСАТЬ и ПОКАЗАТЬ дефекты.

IMG_20230225_144827.jpg
 

Sir007

Мисливець
Мужики ну не стройте иллюзий купить Verney Carron за 800 дол ))))
Там от Verney только надпись на стволах! Все ...
Это ружье Zabala Hermanos (Іспанія) которое Carron продавал под
своей торговой маркой так же как и Туреций полуавтомат АРМСАН.
А Zabala одно время в Киеве продавал Шмайсер, позже от них отказались.
Переглянути вкладення 812804
Добрий день громаді, це справжній Verney-Carron, виготовлений у Франції, іспанці ніколи не робили власних стволів, а французи дуже часто роблять стволи для інших виробників зброї. Що означає Z.H. точно не скажу, але точно це не те що поважний пан написав. Скоріш за все іспанці продають Verney-Carron під своєю маркою. У мене була так рушниця, вона дійсно коштує не дорого, простенька. Але дуже якісні хром-молібденові стволи. Подарував її товаришу, а собі купив горизонталку від Ательє Verney-Carron ручної роботи. До Речі в Шмайсері продавав ці рушниці Петро Колесник (через них продавав), який потім на лівобережці відкрив магазин "Verney-Carron". Добрий був магазин, зараз вже не працюють. У мене три рушниці Verney-Carron. Так що нікого не слухайте. Це фірмова рушниця. Удачного продажу
 

kef

Зброяр
Добрий день громаді, це справжній Verney-Carron, виготовлений у Франції, іспанці ніколи не робили власних стволів, а французи дуже часто роблять стволи для інших виробників зброї. Що означає Z.H. точно не скажу, але точно це не те що поважний пан написав. Скоріш за все іспанці продають Verney-Carron під своєю маркою. У мене була так рушниця, вона дійсно коштує не дорого, простенька. Але дуже якісні хром-молібденові стволи. Подарував її товаришу, а собі купив горизонталку від Ательє Verney-Carron ручної роботи. До Речі в Шмайсері продавав ці рушниці Петро Колесник (через них продавав), який потім на лівобережці відкрив магазин "Verney-Carron". Добрий був магазин, зараз вже не працюють. У мене три рушниці Verney-Carron. Так що нікого не слухайте. Це фірмова рушниця. Удачного продажу
Ось іспанець Z.H. і маркування на рушниці./світлини з іншого сайту продажу /. Для з'ясування тобто підтвердження - спростування ваших слів потрібно світлину подушок стволу де повинні бути маркування /клейма/ Франції ? - Іспанії ? А букви Z.H. тлумачаться на другій світлині.
IMG_20230226_201016_522~2.jpg
IMG_20230226_201448_487~2.jpg
 
Останнє редагування:

Sergik

Слідопит
Добрий день громаді, це справжній Verney-Carron, виготовлений у Франції
Ви насправді вірете в те що написали!?
У мене три рушниці Verney-Carron.
Маючи такий арсенал навіщо писати такі не сенітниці, можливо у Вас не Verney-Carron, а Vercar!?
 

Sir007

Мисливець
це Verney-Carron від ательє. Я шановний знаю, що кажу, більш того, я навіть мав честь побувати на виробництві Verney-Carron і поспілкуватися з директором підприємства. Ви там теж бували і бачили своїми очима як виробляють стволи? як збирають рушниці? Я навіть упевнений що і про іспанську компанію ви знаєте виключно з інтернету. Ви зверніть увагу на інші клейма у вигляді лілії, на моїй рушниці і на тій що запропонована на продаж, вони ідентичні
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда
клейма у вигляді лілії, на моїй рушниці і на тій що запропонована на продаж, вони ідентичні
Ну на Вашем фото 100% Карон! Это не обсуждается! А клеймо Лилия , это ружье предназначенное для стрельбы Стальной дробью ....все! У автора, который читает но фото ржавчины не спешит показывать Испанская Забрала которую Карон продавал как свои дешовые ружья на рынке. Некто не говорит что оно плохое!!!! Нормальное ружье с правильной длиной стволов и хорошим весом! Которое будет радовать нового владельца надписью на Стволе, но по сборке и механизму в средине так и будет оставаться Забалой Херманос. Ну это уже дело вкуса каждого.....
 

kef

Зброяр
Ну на Вашем фото 100% Карон! Это не обсуждается! А клеймо Лилия , это ружье предназначенное для стрельбы Стальной дробью ....все! У автора, который читает но фото ржавчины не спешит показывать Испанская Забрала которую Карон продавал как свои дешовые ружья на рынке. Некто не говорит что оно плохое!!!! Нормальное ружье с правильной длиной стволов и хорошим весом! Которое будет радовать нового владельца надписью на Стволе, но по сборке и механизму в средине так и будет оставаться Забалой Херманос. Ну это уже дело вкуса каждого.....
Світлину площини /подушок/ стволу з клеймами теж незавадить для знаття незрозумілих запитань та сумнівів . Тут на форумі є тема про обговорення Z.H - V.C. Різниця цих іспанських збірок лише в ціні .V.C. буде дорожче коштувати .
 

Антон90

Новачок
Ну на Вашем фото 100% Карон! Это не обсуждается! А клеймо Лилия , это ружье предназначенное для стрельбы Стальной дробью ....все! У автора, который читает но фото ржавчины не спешит показывать Испанская Забрала которую Карон продавал как свои дешовые ружья на рынке. Некто не говорит что оно плохое!!!! Нормальное ружье с правильной длиной стволов и хорошим весом! Которое будет радовать нового владельца надписью на Стволе, но по сборке и механизму в средине так и будет оставаться Забалой Херманос. Ну это уже дело вкуса каждого.....
Ну по-перше я зараз зайшов вперше на форум з дня мого останнього повідомлення, а не "читав, але не поспішав", по-друге я нікого не намагаюсь надурити, я не розбираюсь у зброї і написав ту інформацію яка мені відома, що і казав всім хто мені дзвонив. Зараз чекаю людину яка розбирається у зброї і яка допоможе мені з очисткою стволів та інших частин, тому що я не хочу зашкодити якою небудь неправильною хімією і зроблю більш детальні фото.
 

Антон90

Новачок
Світлину площини /подушок/ стволу з клеймами теж незавадить для знаття незрозумілих запитань та сумнівів . Тут на форумі є тема про обговорення Z.H - V.C. Різниця цих іспанських збірок лише в ціні .V.C. буде дорожче коштувати .
Зараз додам фото як ви і просили, але зауважу, що там на подушках є старе застигле масло, яке не витирається простою ганчіркою, але то 100% не корозія, а от у нижній частині коробки дійсно присутні її сліди.
IMG_20230225_122321.jpg IMG_20230228_120943.jpg IMG_20230228_120950.jpg
IMG_20230228_121052.jpg
 

Вкладення

kef

Зброяр
Зараз додам фото як ви і просили, але зауважу, що там на подушках є старе застигле масло, яке не витирається простою ганчіркою, але то 100% не корозія, а от у нижній частині коробки дійсно присутні її сліди.
Переглянути вкладення 813379 Переглянути вкладення 813380 Переглянути вкладення 813381
Переглянути вкладення 813383
/фото/ клейм на ствольній парі зробіть. Для ознайомлення.
 
Статус
Закрита.
Зверху