Продам німця 20 калібр.бюхаг 1959р.

Статус
Закрита.

мунька

Мисливець
Бачу ,що тут в зібралися одні потенційні покупці ?:D Прошу вибачення у власника теми за писанину. Попросіть когось із знайомих нехай зроблять заміри або підскажуть як це простіше можна зробити. Бо покупці спокою не дадуть.:):D
підажіть я не проти...
 

kef

Зброяр
підажіть я не проти...
Вам вже турист 1945 надав відповідь.
Вимірювання проводиться виточеними з металу корками діаметром каналу ствола відповідно тому чи іншому калібрі. Або свенцевою кулею типу Маєра чуть знявши гострим ножем направляючі ребра кулі.Так щоб куля з натягом зайшла за антабку ствола. Так саме і чокові звуження. Розміри заміряють мікрометром.Це самий примітивно простий спосіб.
 

мунька

Мисливець
Вам вже турист 1945 надав відповідь.
Вимірювання проводиться виточеними з металу корками діаметром каналу ствола відповідно тому чи іншому калібрі. Або свенцевою кулею типу Маєра чуть знявши гострим ножем направляючі ребра кулі.Так щоб куля з натягом зайшла за антабку ствола. Так саме і чокові звуження. Розміри заміряють мікрометром.Це самий примітивно простий спосіб.
я поняв.дякую
 

Volodymyr M

Мисливець
яким чином? мені проміри купити?людина просила заміряти штангелем,я дав фото.
Я міряв по восковим відливкам, метода наступна.
В стволи шомполом заганяв войлочний пижі на глибину 20 см від зрізу ствола(зустрічав рекомендації де і 10 см достатньо). Потім заливав у ствол, знову ж таки з боку зрізу (мається на увазі вихід зі ствола) розтоплений гарячий парафін(можна віск), під час захолодання утворюється воронка - потрібно трішки доливати щоб заповнило повністю. Стволи виносив на вулицю щоб швидше затвердівало, а залишок парафіну підігрівав - щоб було чим долити. Коли затверділо, зверху на парафін в стволі ставив ще один войлочний пиж і пробойником(металевий пруток 8-10 мм) і молотком вибивав відливку(легенько стукнув і випало). Таким чином отримуємо парафіновий стержень який діаметром відповідає стволу, - штангелем міряємо на на потрібній відстані - отримуємо діаметр звуження і сверловки.
 

мунька

Мисливець
Я міряв по восковим відливкам, метода наступна.
В стволи шомполом заганяв войлочний пижі на глибину 20 см від зрізу ствола(зустрічав рекомендації де і 10 см достатньо). Потім заливав у ствол, знову ж таки з боку зрізу (мається на увазі вихід зі ствола) розтоплений гарячий парафін(можна віск), під час захолодання утворюється воронка - потрібно трішки доливати щоб заповнило повністю. Стволи виносив на вулицю щоб швидше затвердівало, а залишок парафіну підігрівав - щоб було чим долити. Коли затверділо, зверху на парафін в стволі ставив ще один войлочний пиж і пробойником(металевий пруток 8-10 мм) і молотком вибивав відливку(легенько стукнув і випало). Таким чином отримуємо парафіновий стержень який діаметром відповідає стволу, - штангелем міряємо на на потрібній відстані - отримуємо діаметр звуження і сверловки.
дякую .спробую днями...
 

ДСП&ДВП

Новачок
И сужения... Хотя, если это немец я думаю, там строгие чеки...
Звуження в двадцятому калібрі не такі сильні як в 12. Допускаю що 0.9 і 0.7.
Якщо вже не те пішло, то Alex 80 правий на всі 100%, тому що це для 12-го калібру напівчок-звуження 0,5 мм (0,4 мм- для 16-го, 0,3 мм-для 20-го) і повний чок для 12-го калібру -1,0 мм (відповідно чок для 16-го калібру-0,9 мм і 0,8 мм-для 20-го).
если брать мин. диаметр 15,50 (для немцев пишут 15,70-16,10) то сужения поболе чем получек, да еще и в 20 калибре.
+100
15.8,то правый 1, а левый 0,9.
Маємо те, що маємо.;)
 
Статус
Закрита.
Зверху