Продам инерціонку АТА ARMS NEO Fonex II

Статус
Закрита.

ROSOLOVSKIY

Новачок
Давайте не будемо так критикувати чоловіка.Я думаю тут кожен має право ставити ціну,яку вважає реальною.А чи продасть,чи підійде ціна покупцю,це вже зовсім інші питання!Удачі в продажі!
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Бойцуха;245361 сказав(ла):
Так нова коштує 20000 тс грн а людина просить 14000 ось вам і 30 відсотків від нової .При чесності того стану яку вказав власник .
Та при чому тут нова рушниця за 20.000 гривень?Я мав на увазі той факт,що чоловік три роки тому купив на приклад за 7.000 гривень,а зараз продає за чотирнадцять!І ви це не вважаєте барижницьтвом?А то получаєтся так,ага у зброяному магазині ділки підняли ціну до небес,мотивуючи це підняттям доллара чи євро,тоді треба і мені продати не за сім,а за чотирнадцять!
Пи.Си.Мені на приклад байдуже за скікі хозяін рушниці її продає,це його справа,але нехай це барижницьтво буде на совісті!
 

FERMER

Мисливець
В связи с военными действиями,поставки любого оружия и боеприпасов в страну затруднены, вот и цены спекулятивные в магазинах. Они выросли даже в долларах, если сравнивать до и после начала войны. Такое оружие стоило в приделах 700 уе + - какой магазин. Просто "ибис" всегда был не дешевый, а сей час в продажи закладывают цену доллара их расчета 25 гривен за одного "американца". Вот и вся арифметика, кому война а кому мать родна,барыги , они и в Африке барыги, совести не было и что интересно, ни когда не будет. А хозяин продает свое, уже с оглядкой на ценники в магазине, по тому как ему покупать придется тоже уже по новым ценам!!! Так что какие могут быть к человеку притензии???......
 

Кумище

Новачок
Дякую всім хто розуміє мене як продавця рушниці.
Всім іншим відповідаю: рік випуску рушниці 2010, і шановні прошу будьте уважні, я написав ще раніше, що реальному покуцю продам за 12 000 гривень, а це на 2000 гривень менше від раніше заявленої мною ціни. І у відсотковому порівнянні з новою становить не більше 60 %.
В даний час в такому стані, в такому виготовленні і при такому настрілі, і в такий час - я вважаю, що дешевше ніж 12 000 гривень її продавати просто безглуздо. (Знайду додаткові гроші - взагалі зніму з продажу). Рушниця - супер.
І ще одне. Якщо виходити з логіки "Karapuz" то куплені Іжи та Този за 250-400 карбованців теж потрібно продавати за таку ціну?
 

Копатыч

Зброяр
Кумище;245469 сказав(ла):
І ще одне. Якщо виходити з логіки "Karapuz" то куплені Іжи та Този за 250-400 карбованців теж потрібно продавати за таку ціну?
Неа, надо еще "скинуть" 30-40% ))))). Да не обращайте внимания, Вы выставили цену (адекватна она или нет, не нам решать), кто захочет купить, будет звонить, писать, договариться и т.д. Просто когда за "откровенный" металлолом !!!! просят денег - вот это, возмущает, а так Господа, читаем ПРАВИЛА и делаем ВЫВОДЫ.
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Копатыч;245507 сказав(ла):
когда за "откровенный" металлолом !!!! просят денег - вот это, возмущает...
...Вот хоть Вы меня поняли!...
Кумище;245469 сказав(ла):
...виходити з логіки "Karapuz"то куплені Іжи та Този за 250-400 карбованців теж потрібно продавати за таку ціну?
Уважаемый Кумище,просто Вы не внимательно немного прочли мой пост!Я же написал,что это ваше право за сколько продавать!Просто я обобщил ситуацию,а то что Вы его купили в 2010 году за меньшую сумму,а сейчас продаёте за большую с оглядкой на то,что Вам не хватит на новое ружьё,так в этом нет сомнения и таких как вы,90%!
Бог вам судья!
 

Кумище

Новачок
Як би я поставив ціну навіть 10 000 грн. Всерівно знайшовся б хтось хто сказав би що це дорого. В основному таке говорять ті хто хоче скинути ціну і купити ружжо по мінімальній ціні. Це моя особиста думка.
А на рахунок того, що коли за "металолом" просять купу грошей -це ненормально, то я абсолютно з цим згідний.
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Кумище;245800 сказав(ла):
Як би я поставив ціну навіть 10 000 грн. Всерівно знайшовся б хтось хто сказав би що це дорого. В основному таке говорять ті хто хоче скинути ціну і купити ружжо по мінімальній ціні. Це моя особиста думка.
А на рахунок того, що коли за "металолом" просять купу грошей -це ненормально, то я абсолютно з цим згідний.
Дякую за розуміння!
 

Kymushe

Мисливець
Рушниця продана. Прошу модератора закрити тему. Всім дякую.
 
Статус
Закрита.
Зверху