Продам иж 27 (86г)

Статус
Закрита.

Кочковой

Новачок
Решение спора могут решить фото доков тех что у разрешителя, или № тел. разрешителя. С Ув!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Модестович;166609 сказав(ла):
P.S. дозвільна ж добре знає і пам`ятає що і як виписує. якби це зробив я і надіявся б що "там" пронесе то проблем в себе мені б неминути точно. смисл мені було б щось переправляти та ще й тільки на чотири дні...тим більше є ще й інші документи окрім "зеленки"..
Крім того в дозвільній залишився корінець виданого дозволу з датою видачі!!??
 

surotasv

Мисливець
kershaw;166084 сказав(ла):
Ув Модестович оказался жуликом и мошенником.Эти высказывания я обосную фактами в соотв.разделе о мошенниках.Ружье продано адэктватному человеку.Тему можно закрывать.
Дуже цікавить мене це спірне питання (хто правий, а хто брехун. Якщо вдасця мені в понеділок звязатись з дозвільником м.Остріг Рівненської області, то викладу його № моб. телефону та інформацію, яку він мені надасть стосовно виданого дозволу.
 

kershaw

Мисливець
А по фотографиям подделаной зеленки не видно что исправленно?Ждем от вас прояснения ситуации.
 

Марадона

Новачок
А чому не можливо було продовжити термін дії дозволу? Коли я проходив курси на право придбання, носіння та зберігання вогнепальної зброї нам казали, шо після закінченя терміну дії дозволу (три місяці) цей термін можна продовжити, але не пам"ятаю як цей процес повинен проходити. Це було ще в 2010 році, можливо щось помінялось? З повагою до всіх.
 

_Alex_

Мисливець
Марадона;166837 сказав(ла):
А чому не можливо було продовжити термін дії дозволу? Коли я проходив курси на право придбання, носіння та зберігання вогнепальної зброї нам казали, шо після закінченя терміну дії дозволу (три місяці) цей термін можна продовжити, але не пам"ятаю як цей процес повинен проходити.
Когда возникла необходимость продлять разрешение на покупку месные разрешители немного заортачились, т.ч. пришлось звонить на горячую линия МВД Украины, там переключили на разрешителей, дак вот они озвучили эту процедуру так:
Вариант №1 - платите стоимость бланка, и Вам выписывают новый бланк (данный вариант проходит у жителей областных центров) с новыми датами, а старый бланк забирают;
Вариант №2 - идете к разрешителю, он на старом бланке делает пометку "Дія дозвілу подовжена до...." ставит подпись и печать.
ЗЫ: узнавал в конце сентября 2013 года, сейчас не знаю.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
surotasv;166803 сказав(ла):
kershaw писал:
Ув Модестович оказался жуликом и мошенником.Эти высказывания я обосную фактами в соотв.разделе о мошенниках.Ружье продано адэктватному человеку.Тему можно закрывать.

Дуже цікавить мене це спірне питання (хто правий, а хто брехун. Якщо вдасця мені в понеділок звязатись з дозвільником м.Остріг Рівненської області, то викладу його № моб. телефону та інформацію, яку він мені надасть стосовно виданого дозволу.
Будемо вдячні за допомогу!!
 

скинер

Новачок
Я думаю эта история должна четко дать понять всем что форум не место для обмана и кидалова с уваж С.
 

surotasv

Мисливець
Арго;166875 сказав(ла):
surotasv писал:
kershaw писал:
Ув Модестович оказался жуликом и мошенником.Эти высказывания я обосную фактами в соотв.разделе о мошенниках.Ружье продано адэктватному человеку.Тему можно закрывать.

Дуже цікавить мене це спірне питання (хто правий, а хто брехун. Якщо вдасця мені в понеділок звязатись з дозвільником м.Остріг Рівненської області, то викладу його № моб. телефону та інформацію, яку він мені надасть стосовно виданого дозволу.

Будемо вдячні за допомогу!!
Сьогодні не получилось, товариш пообіцяв завтра результат та зв'язок з дозвільником.
 

ИВВ

Новачок
Вважаю, що офіцер з дозвільної системи МВ УМВС на зв"язок не вийде
 

surotasv

Мисливець
Офіцер з дозвільної системи заборонив висвітлювати про нього будь-яку інформацію (повністю його розумію). гр-н Федчук Т.В., на ім'я якого виданий дозвіл на придбання зброї являється єгером і на "короткій" нозі з офіцером.
Далі вважаю кожен може зробити свої висновки і пояснювати, що конкретно і як я дізнався я не буду.
За висвітлену інформацію відповідаю повністю.
 

kershaw

Мисливець
Продано
 
Статус
Закрита.
Зверху