Продам гильзы Б/У 12калибра

Статус
Закрита.

vasyok12

Слідопит
З понеділка три рази телефонував домовились, надсилав повідомлення в лічку із замовленням на 200 штук. По телефону обіцяли скинути реквізити і після цього .. тишина. Ви продаєте гільзи чи ні?
 

sa24

Мисливець
Уважаемый мы созванивались вечером понедельника и вы в реквизите указали свой адрес не какой почтой отправлять ни на какой склад. Вчера вы написали что новой почтой номер склада сообщить забыли. Куда отправлять на деревню дедушке? И если у вас такая срочность почему не казали я бы попросил сына отправить извените но я работаю. А реквизиты я даю только после того как уверен что сегодня смогу отправить 100%. я представляю сколько претензий было бы если бы вы перевели деньги.
 

rrusel

Новачок
Скажите пожалуйста, а что 16 калибра вообще не бывает, хотябы 100 штук, не капсулированых.
 

rrusel

Новачок
да я так просто спросил, а то всё кругом для 12, будто ружья 16 калибра все кудато подевались.
 

Drat2

Мисливець
можнали обжать и капсулировать гильзы и их стоимость.спасибо.
 

vasyok12

Слідопит
sa24 писал:
Уважаемый мы созванивались вечером понедельника и вы в реквизите указали свой адрес не какой почтой отправлять ни на какой склад. Вчера вы написали что новой почтой номер склада сообщить забыли. Куда отправлять на деревню дедушке? И если у вас такая срочность почему не казали я бы попросил сына отправить извените но я работаю. А реквизиты я даю только после того как уверен что сегодня смогу отправить 100%. я представляю сколько претензий было бы если бы вы перевели деньги.




Я звичайно вибачаюсь якщо здався Вам занадто претензійним. Не мав цього на меті. Відповім.

Поскільки до цього часу не доводилось користуватись послугами перевізників і зокрема конкретно новою поштою в першому повідомленні вказав свою адресу і телефон. Зокрема і тому, що в телефонній розмові Ви попросили вказати адресу, та не уточнили яку.

Якщо б у мене виникли якісь питання я б обовязково маякнув в лічку чи по телефону. Адресу складу вказав. Не вказав тільки номер. Переглянув сайт нової почти там дуже докладно все вказано. В другій телефонній розмові Ви сказали що не памятаєте реквізитів, надішлите вечером. І тишина. А на сайті Ваше оголошення, що тих гільз які я заказав не має. От я і подумав що Ви про мене забули. На рахунок срочності скажу, що просто стараюсь дещо планувати в житті і якщо щось не вдається - даю людині про це знати.

Повернемось до гільз. Якщо є гільзи елей та сага капсульовані ( по 70коп.),-вишліть будь-ласка по 100 штук кожних на склад № 4 що в м. Тернопіль по вул. Злуки,8 . Моє ПІП та номер телефону у Вас є. Наперед вдячний. Чекаю на реквізити.
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
sa24;65581 сказав(ла):
Гильзы капсулированные цена 70коп
Хочу замовити 100шт. капсульованих і каліброваних гільз ЗЕЛЕНОГО КОЛЬОРУ. м.Івано-Франківськ, Нова Пошта скл. №1. Отримувач Мельниченко Роман.
 

DGEKSON

Мисливець
Можно ли у вас приобрести контейнера БУ под 28-32грамма дроби?
Если да то какова стоимость? Можно в Л.С
 

somaliec

Новачок
Я не понимаю у кого какие могут быть притензии к продавцу, сам покупал у SA24 несколько сот гильз, сегодня оплатил завтра забрал ( сильно был удивлен за скорость ). Рекомендую, гильзы обжатые оч хорошо ПА плюет на РАЗ ДВА.
 
Статус
Закрита.
Зверху