Продам взуття та інше для полювання

rfyjt13

Слідопит
1.Чоботи теплі польські (дуже легенькі) розмір 40. 300 грн.
2.Черевики трекінгові ЛОВА розмір 40 шкіра зверху і всередені між слоями утеплювач.500грн.
3. Черевики МЕНДЕЛ розмір 40 гірські шкіра зверху і всередені між слоями шкіри утеплювач.(черевіки неубойні верх з одного куска шкіри дуже теплі. Я полював в поймах Десни де лиственний ліс підлісок весь в ожині і малині багато повалених дерев так в ціх черевиках я пер як носоріг ноги вони держать мертво)500 грн.
4.Різинові чоботи з войлоком розмір42 .250 грн.
5.Рюкзак на 25 літрів. 300 грн.(в клапані вшитій ще мішок від дощу.сам рюкзак не промокае але якщо щесь щось причепить то можна накрити).
6. Жилет мисливський 150 грн.(на груди 100-120)
7. балаклава шерсть і дуже мякенькій фліс 300 грн.
8.Шапка -кепі фінська розмір до60-го .300грн.
Черніговська обл. т.068-118-51-91 Юрій.
Торг ніхто не відміняв!
 

Вкладення

INTER

ветеран форуму
надійна команда
Різинові чоботи з войлоком розмір42 .250 грн - резерв. Деталі - в ОП
 
Останнє редагування:

rfyjt13

Слідопит
Різинові чоботи продані. Спасибі покупуцеві!.Резерв на рюкзак прийняв (тільки не оговорено на який час резерв). Ну і ще раз- торг ніхто не відміняв!!!.І в тексті помилка-балаклава 150. 00 грн.
 

MEZZ@

Слідопит
Чоботи теплі польські (дуже легенькі) розмір 40. 300 грн. камыш или ветки не прокалывают подошву?
 

Lussuy

Мисливець
По поводу рюкзака,резерв до завтра (если можно).Завтра наберу!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Балаклаву в резерв!!
 

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
Прошу резерв на шапку - кепку и у вас на предпоследнем фото- штаны...? если продаете, то тоже резерв до выяснения размера и цены. Завтра позвоню.
 

MEZZ@

Слідопит
Чоботи теплі польські (дуже легенькі) розмір 40. резерв ддо выяснения
 

rfyjt13

Слідопит
Резерви прийняв. Додам Бонусом до черевиків рюкзак (абалак десь на 4 з мінусом)
 

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
Прошу резерв на шапку - кепку и у вас на предпоследнем фото- штаны...? если продаете, то тоже резерв до выяснения размера и цены. Завтра позвоню.
Резерв снимаю, с товаром не связанно, обстоятельства:(.
 

rfyjt13

Слідопит
Балаклава продана. Спасибі покупцеві!.
Змінив ціни в кращу сторону.
2.Черевики трекінгові ЛОВА розмір 40 шкіра зверху і всередені між слоями утеплювач.450грн.
3. Черевики МЕНДЕЛ розмір 40 гірські шкіра зверху і всередені між слоями шкіри утеплювач.(черевіки неубойні верх з одного куска шкіри дуже теплі. Я полював в поймах Десни де лиственний ліс підлісок весь в ожині і малині багато повалених дерев так в ціх черевиках я пер як носоріг ноги вони держать мертво)400 грн.
6. Жилет мисливський 100 грн.(на груди 100-120)

8.Шапка -кепі фінська розмір до 60-го .250грн.
 
Останнє редагування модератором:

rfyjt13

Слідопит
Добавлю:
1.Фліс( полуохват67см.) 110грн.
2. Штани утеплювач бундес (пояс 50см. теплі та легенькі) 150.0 грн.
 

Вкладення

Зверху