Продам Тоз-8

Тема у розділі 'нарізна зброя', створена користувачем Ярослав88, 30 тра 2018.

Статус теми:
Закрита.
  1. Ярослав88

Ярослав88 Новачок

Продам свою мілкашку 1960р.в. ствол без раковин, стоїть китайська оптика 3х9х40. Зроблено на магазин 5 ти зарядний є також рідна проставка під одно зарядну, мій настріл 200 патронів (ремінгтон). В комплекті чихол, і їжаки ствол чистити. Продаю так як маю бажання перейти на більший калібр. Фото мішеней на 160-170метрів(тут був вітер боковий на мішені помітно) та на 82 метра. Ціна 9000 тис. грн. 0968549661 Ярослав ми в Тернополі. тільки продажа

Вкладення:

2. Safari
  3. Адвокат1987

Адвокат1987 Мисливець

Я звісно вибачаюсь, алe Ви з відстанями на мішeнях нeпомилились? У Вас куча на 180мeтрів краща ніж на 82. я маю таку зброю. і я скажу якщо Ви справді з настрілом з цієіі рушниці в 200 патронів рeмінгтон, з такою оптикою на відкритій місцeвості зробили таку кучку то у Вас походу талант від Бога. у мeнe настріл тисячі 2 різноманітними набоями, оптика пeнтакс 4-12на42 таку кучу на відкритій місцeвості на 180 мeтрів хоч забий нeзбeру. щeй кулями рeмінгтон та фeдeрал. а рeмінгтон які самe кулі?

сергей1975, otto.svt, Sdsw2109 та ще 1-му подобається це.
  4. Ярослав88

Ярослав88 Новачок

На 170метрів я стріляв сядячи на бруківці )) на подвір'ї а мілкашку ставив на просте крісло так і стріляв). А на 82 метри я стріляв вже смерком і на швидкоруч просто сидять тому так і вийшло. Можливо оптику треба добре пристріляти під федерал бо ремінгтоном я на 82метри з однієї упори зробленої з бамбукової вудочки стоячи кучу легко назбирував в 5ть копійок. Ремінгтони купляв поштучно експансивні такі як ці федерал тому моделі не знаю.

5. Корнилов

Корнилов Снайпер

Если бы Вам реальную оптику и нормальные сошки,а не бомбучки результат был бы такой же и на 1000 м.))) Вам написали, или Вы лгун или стрелок от Бога, а Вы еще больше зарываетесь...

serg15 та сергей1975 подобається це.
  6. Корнилов

Корнилов Снайпер

Вчиться стріляти:D:D:D

7. Адвокат1987

Адвокат1987 Мисливець

Розумію, що це не тема для обговорення, але коментатор цього оголошення Ви маєте мілкашку у своєму арсеналі ? річ у тім, що куля у мілкашці наскільки легка що її на 100 метрів при нормальному вітровому потоці зносить у бік куди вітер дує, якщо Ви надумаєте компенсувати це швидкістю кулі, то ТОЗ-8 вас розчарує оскільки нарізів мало і вони глибокі тому куля зривається з нарізів уже при швидкості понад 380 м/с, а 425 м/с на 100 метрів таку Вам кучу може показати, що з рогатки кучніше стрільнете :)). Так я звісно не ворошиловський стрілок, але на кілометр з мілкашки Ви кучу не зберете я Вас запевняю (мова іде про відкриту місцевість, хоча впевнений що в Україні закритого Тиру з протяжністю 1км. мабуть немає :)))). Все більше флудити не буду, хоча оголошенню АП :_)

8. Корнилов

Корнилов Снайпер

Извините я не Вам!!! Могли бы понять)))

9. Роман Собчишин

Роман Собчишин Мисливець

Ярослав88 ! У Вас реально талант ! Як початківець хотів би подивитись як Ви зберете кучу на 170 метрів в Тернополі .Хоч би і на 100( бо на 170 нема дуже де,хіба в кар"єрі)

Корнилов подобається це.
  10. Ярослав88

Ярослав88 Новачок

Мілкашка до вівторка 05.06.2018року в резерві

Корнилов подобається це.
  11. Ярослав88

Ярослав88 Новачок

Резерв знятий знову в продажі

12. Ярослав88

Ярослав88 Новачок

Ціну знижено до 8000тис.грн.

13. Ярослав88