Продам ТОЗ-34 ер, 12 калибр. Чок-получок

alex1982

Новачок
Продам ТОЗ-34 ер
Цена - 11 000 грн.
Хорошее состояние
067 569 70 69. Игорь





..есть чехол.
Территориально зарегистрировано в г. Кривой Рог
 
Останнє редагування модератором:

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Щось мало інформації, мабуть не дуже там :oops:
шо тебе там цікавить? руж піддавався глибокій реставрації - нове дерево, вороніння, ричаг Вестлі-Річардса забігає вліво, не оригінальний гвинт нижньої личини. якби бачити лоб колодки та стволи зсередини - було би видно краще. але горішок на прикладі цікавий - смугастий, та й зроблене гарно.
 

pocket

Слідопит
шо тебе там цікавить? руж піддавався глибокій реставрації - нове дерево, вороніння, ричаг Вестлі-Річардса забігає вліво, не оригінальний гвинт нижньої личини. якби бачити лоб колодки та стволи зсередини - було би видно краще. але горішок на прикладі цікавий - смугастий, та й зроблене гарно.
Оце відповідь. Автор, отак треба писати, інформаційно щоб не їхати за 300км .

Знайомий ще з весни не може тоз 34 знайти то дорого то з якимось траблом.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Оце відповідь. Автор, отак треба писати, інформаційно щоб не їхати за 300км .

Знайомий ще з весни не може тоз 34 знайти то дорого то з якимось траблом.
дай людині продати спокійно. а якшо шось цікавить - курилка знаєш де. прошу вибачення в ТС за офтоп
 

ВикторХантер

Мисливець
Оце відповідь. Автор, отак треба писати, інформаційно щоб не їхати за 300км .

Знайомий ще з весни не може тоз 34 знайти то дорого то з якимось траблом.
Хороший Тоз денег стоит. Если он оригинален и в идеале, а так, *самокруты* будут стоять в районе 400-500 у.е.(как увидел что 2 ствола-цилиндры, значит обрезаны, то сыпь, шат(шат у тоза хрен уберешь, так говорят), есть побитое такое, что страшно смотреть, но люди покупают из-за того что оно стоит до 12 000))
Сейчас рынок диктует такие цены.
А тозы которые старше 2000 годов, они служат 4-5 лет, потом начинают сыпаться(знаю на примере других охотников)
И самые ценные Тозы, каждый Вам скажет, что это 70ых годов и НЕ флажковый.
 

томка

Снайпер
Хороший Тоз денег стоит. Если он оригинален и в идеале, а так, *самокруты* будут стоять в районе 400-500 у.е.(как увидел что 2 ствола-цилиндры, значит обрезаны, то сыпь, шат(шат у тоза хрен уберешь, так говорят), есть побитое такое, что страшно смотреть, но люди покупают из-за того что оно стоит до 12 000))
Сейчас рынок диктует такие цены.
А тозы которые старше 2000 годов, они служат 4-5 лет, потом начинают сыпаться(знаю на примере других охотников)
И самые ценные Тозы, каждый Вам скажет, что это 70ых годов и НЕ флажковый.
Я плакаль...
 

Varjag29

Мисливець
На ТОЗ-34 шат убирается элементарно - подставкой пластины под лоб колодки.
П.С. Если в стволах продаваемого ружья нет проблем - нормальное ружье за вменяемые деньги.
 

Буга

Снайпер
Хороший Тоз денег стоит. Если он оригинален и в идеале, а так, *самокруты* будут стоять в районе 400-500 у.е.(как увидел что 2 ствола-цилиндры, значит обрезаны, то сыпь, шат(шат у тоза хрен уберешь, так говорят), есть побитое такое, что страшно смотреть, но люди покупают из-за того что оно стоит до 12 000))
Сейчас рынок диктует такие цены.
А тозы которые старше 2000 годов, они служат 4-5 лет, потом начинают сыпаться(знаю на примере других охотников)
И самые ценные Тозы, каждый Вам скажет, что это 70ых годов и НЕ флажковый.
Пане Вікторе ! Я можливо і сприйняв би трохи серйозно Ваші лекції про ТОЗ-34 якщо би Ви в паралельній темі не продавали ТОЗ - 34 . А так сприймаю Вашу писанину як рекламу Вашої рушнички і флуд в чужій темі . ТС вдалого продажу і вибачення може щось нетак написав .
 
Зверху