Продам ТОЗ-34У

Igor_pol

Мисливець
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
https://ru.m.wikipedia.org/wiki/ТОЗ-34
Все-таки поліпшене.... Без вже і без орнаментне...

Номер всего скоріш має вигляд УХ 123... А модель тоз34р...
Знову помиляєтесь. До 1976 року ця модифікація називалась "улучшенное", а після цієї дати-"орнаментное".
Витяг з паспорта:

На наружных поверхностях металлических деталей имеется:

у ружей рядового исполнения — плоскостной орнамент;
у ружей орнаментного исполнения — орнаментная гравировка;
у ружей штучного исполнения — высокохудожественная гравировка и чеканка;
у ружей сувенирного исполнения — высокохудожественная гравировка и чеканка на большей площади, чем у ружей штучного исполнения.
 

《ZOHAN 》☆☆☆☆☆

Мисливець
ТОЗ-34 – р випуску, можна оприділити по номеру:
А-1966,
В-1967,
Г-1968,
Д-1969,
Е-1970,
К-1971,
М-1972,
Н-1973,
Р-1974,
С-1975,
Т, У-1976,
И-1977,
Ф-1978,
Х-1979,
Я-1980,
АА-1981,
АБ-1982,
АВ-1983,
АГ-1984,
АИ-1985,
АМ-1986,
АН-1987,
АТ-1988,
АФ-1989,
АХ-1990.
Букви перед номером: С - сувенірне, У - улучшене, Ш - штучне, П - подарункове Букви посля номера: Е - эжектор, Р - резиновий тильник.
 

《ZOHAN 》☆☆☆☆☆

Мисливець
Ось як відрізняються ТОЗ-34 ранніх років від пізніх.Це одразу замітно по кольору металу і по самій гравіровці.Малюнок наче той самий,але як майстер виготовляв в ручну,а де було травлення.Тобто тут відіграє роль не лише буква перед номером,але і сам малюнок,та якість металу замітно інша.І це впливає все на визначення року випуску.На ці нюанси також потрібно звертати увагу...
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Ну то подивіться роки випуску згідно букв.... І тоді не будете таким категоричним. З повагою
Я навіть на букви не дивлюсь, для того, щоб визначити приблизний рік випуску цього ТОЗ-34. Тут і так все видно. Є ряд опосередкованих ознак, які 100% дозволяють виключити можливу дату 1971. Це і наявність "флажка", що вказує на рік виготовлення не раніше 1978. І запобіжник. І т.д. і т.п. ТОЗ-34 одна з небагатьох рушниць, яку можна "читати" по зовнішньому вигляду. Без клейм і написів. З повагою
 
Останнє редагування:

Корнилов

Снайпер
Я навіть на букви не дивлюсь, для того, щоб визначити приблизний рік випуску цього ТОЗ-34. Тут і так все видно. Є ряд опосередкованих ознак, які 100% дозволяють виключити можливу дату 1971. Це і наявність "флажка", що вказує на рік виготовлення не раніше 1978. І запобіжник. І т.д. і т.п. ТОЗ-34 одна з небагатьох рушниць, яку можна "читати" по зовнішньому вигляду. Без клейм і написів. З повагою
А ще,довжина стволів і форма дерева!!!
 

север

ветеран форуму
надійна команда
В даному випадку і однієї суттєвої ознаки більш ніж достатньо, щоб виключити 1971 рік
 

F777

Мисливець
Я вважаю шановні знавці по цих фото самі встановлять яке дольше звуження
1) В канал ствола вставляем пыж (на расстоянии от патронника 10-15см.) 2) В ствол со стороны патронника заливаем расплавленный парафин, после остывания выбиваем получившуюся колбаску, замеряем и получаем реальный диаметр канала ствола. 3) Замеряем на дульном срезе диаметр и получивший результат отнимаем от диаметра канала ствола. Пример диаметр ствола 18.5 минус диаметр на дульном срезе 17.5 равно сужение 1мм. (Чок) и т.д.
 
Останнє редагування:

Alexeyliys

Новачок
Може я чогось не розумію, але знавці тут писали що вміють читати рушниці навіть без маркування....
На викладених мною фото є маркування Чок, п/Чок, я так розумію це і є дульне звуження
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Може я чогось не розумію, але знавці тут писали що вміють читати рушниці навіть без маркування....
На викладених мною фото є маркування Чок, п/Чок, я так розумію це і є дульне звуження
Номінально так. Але у ТОЗ-34 фактичні розміри дульних звужень, повсякчас, відрізняються від зазначених. Зазвичай, чоки сильніші, ніж вказано.
 
Зверху