Продам ТОЗ-34Р 73 р/в

Статус
Закрита.

Semen

Новачок
Укажіть будьласка довжину стволів і звуження. Є інтерес і де можна подивитись на даний апарат.
 

03vov@

Новачок
Довжина стволів 710, чок, напів-чок. Фізично знаходиться в Чернівцях.
 

4580dry

ветеран форуму
надійна команда
Прочитайте повідомлення і відпишіть.
 

Semen

Новачок
Дякую за інф. прекрасне ружжо але далековато від мене 600км Удачної продажі і з повагою
 

03vov@

Новачок
Торг буде. А за 4000 вы можете придбати щось інше а не ТОЗ-34Р 73 р/в штучний. Дякую.
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда
Есть ли на ружье ТРЕЩИНЫ в районе шейки приклада,за хвостовиком? С какой целью на ШТУЧНОМ ружье,ставили стяжку? ФОТО шейки приклада пожалуйста!
 

Гусар

Слідопит
А я думаю, що Ви цей штучник придбали у першого власника не за 5600. Так, що можете и скинути в ціні реальному покупцю. І це буде правильно.
 

03vov@

Новачок
Приклад рідний стяжку поставили зразу при придбанні рушниці щоб приклад не тріснув це їхня хвороба так мені сказав 1 власник,вибиралася ним з 10 рушниць. 1 власник мій знайомий "продав тому що купляв її на 30 річчя а вже ходити на полювання не може" тому інформація точна. Рушницю дивилися двоє експертів перед придбанням дерево рідне тріщин немає. ФОТО скину якщо хочете придбати. Це штучник безфлажковий 73 року таких безфлажкових рушниць в такому стані у нас в області залишилося 9 шт.
 

03vov@

Новачок
Шановний Гусар дякую за пораду, але за яких обставин,чому і за скільки я її купив відомо лише мені. Знижка буде але невелика. Кожна річ має свою ціну.
 

4580dry

ветеран форуму
надійна команда
Тему можна закривати, а мене поздоровити з новою покупкою!
 

gebels11

Слідопит
4580dry;149973 сказав(ла):
Тему можна закривати, а мене поздоровити з новою покупкою!
Поздравляем вас с приобритением действительно достойного девайса в своём класе оружия.Удачных выстрелов.С.УВ.GEBELS11
 
Статус
Закрита.
Зверху