Продам ИЖ 58

Статус
Закрита.

Ruslan83

Мисливець
Продам мисливську гладкоствольну рушницю ИЖ 58 16 калібру 1969 року. Довжина ствола 730 мм,рушниця не реставрована все в оригіналі в стволах присутня сипь десь по середині ствола .Патроники не подуті, шат та інші механічні пошкодження відсутні. Дерево рідне береза Зареєстрована у Волинській обл Ціна 7000 грн Торг !контактний телефон 0974032442 Руслан. Вибачаюсь за неякісні фото!
 

Вкладення

Hovarf

Слідопит
Продам мисливську гладкоствольну рушницю ИЖ 58 16 калібру 1969 року. Довжина ствола 730 мм,рушниця не реставрована все в оригіналі в стволах присутня сипь десь по середині ствола .Патроники не подуті, шат та інші механічні пошкодження відсутні. Дерево рідне береза Зареєстрована у Волинській обл Ціна 7000 грн Торг !контактний телефон 0974032442 Руслан. Вибачаюсь за неякісні фото!
Я вибачаюсь, але мені здається, що форма врізки дерева говорить про те, що дана рушниця народилася після 1971 року. Хоча це зовсім не означає, що вона гіршої якості та не вартує вказаної ціни. Бажаю вдалого продажу.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Я вибачаюсь, але мені здається, що форма врізки дерева говорить про те, що дана рушниця народилася після 1971 року. Хоча це зовсім не означає, що вона гіршої якості та не вартує вказаної ціни. Бажаю вдалого продажу.
Цілком слушне зауваження до топікстартера!!!

 
S

Sashayu82.

Guest
Все вопросы отпадут если зделаль фото подушек стволов там будет выбит год ружья
 

Ruslan83

Мисливець
Шановні колеги рік рушниці оприділити дуже тяжко так як паспорт втрачений. Звертався за допомогою на форумі у розділі оцінки сказали що рушниця 1969 року. номер рушниці В 33942. з повагою.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Рік випуску Вашої рушниці-1972!!!!І тому підтвердження,в додаток до номеру, форма врізки колодки в ложе!!!!
 
Останнє редагування:

R3D_LiNe

Новачок
Шановні колеги рік рушниці оприділити дуже тяжко так як паспорт втрачений. Звертався за допомогою на форумі у розділі оцінки сказали що рушниця 1969 року. номер рушниці В 33942. з повагою.
Літера "В" означає що рушниця 1972 року
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Ружье 69 года однозначно,внимательно посмотрите на колодку!
От навіщо молоти чепуху,при цьому роблячи розумне лице,збиваючи людей з толку???!!Самі уважно придивіться і більше не вставляйте в теми своє розюме!!!

Рушниця топікстартера!



Ну,і порівняйте!!!

 
Статус
Закрита.
Зверху