Продам Зауэр

RAKETA

Новачок
Продам Зауэр 12кл,патронник 70,длинна стволов 720,ежектор,1949г,забоев,раковин и сыпи нет.28000грн.Киев(троещина)067-276-04-62Юрий
 

Вкладення

Rifle

Новачок
Непонятно- оценивают и в 1000 у.е. так и 20 ооо грн, может кто-то объяснит как такой ствол купить за 10 000 грн?
 

AND KOV

Снайпер
Скажіть будьласка шановний власник , а надписи на стволах зроблені якимсь місцевим гравером, чи мені здається?
 

RAKETA

Новачок
Все гравировочные роботы зделаны в ноябре 1949г.В Украине таких спецыалистов небыло и нет.
 

AID0999

Новачок
Умников как всегда)))
И цену нельзя обсуждать!?!?
Дык хоть че ни-будь да вставим!
В который раз вернемся к флуду- АНДРЕЙ , есть номер тел обсуждать и высказывать свои тупые мнения и предложения!!!
Это раздел продажи а не обсуждение оружия!
С ув. к людям Тар
 

AND KOV

Снайпер
RAKETA;95538 сказав(ла):
Все гравировочные роботы зделаны в ноябре 1949г.В Украине таких спецыалистов небыло и нет.
Я маю на увазі маркування сталі. Навіщо писати майстрам , як це набивалося спеціальними штампами. Це наводить на думку, що сталь можливо 50а, завуальована невідомим майстром.
Я задаю питанння як модератор. Ще жодного разу не бачив таких надписів на стволах ручним гравіруваннням, тому задаю питання.
 

AND KOV

Снайпер
AID0999 писал:
Умников как всегда)))
И цену нельзя обсуждать!?!?
Дык хоть че ни-будь да вставим!
В который раз вернемся к флуду- АНДРЕЙ , есть номер тел обсуждать и высказывать свои тупые мнения и предложения!!!
Это раздел продажи а не обсуждение оружия!
С ув. к людям Тар








Чим Ви невдоволені ???? У Вас з психікою не все гаразд. Навчіться спілкуватись нормально. Не будьте великим мудрецьом в своіх очах.
Питання я про надписи поставив не до Вас, це по перше.
По друге де флуд і обговорення ціни?
Не треба грати на публіку, вона сама зрозуміє все.
Жду Вашою відповіді і РУМНИХ пояснень, щодо моєі ТУПОІ думки.
Я задаю питання , щодо маркування сталі, і чекаю відповіді як модератор.
Чекаю розумноі відповіді щодо моіх дій. Якщо іі не буде ми з вами попрощаємось , а в принципі не треба. Є правила і ми ними скористаємось.

ШАНОВНІ СПЕЦІАЛІСТИ ФОРУМУ, ЩО ВИ СКАЖЕТЕ , ЩОДО НАПИСАННЯ МАРКИ СТАЛІ СТВОЛІВ ТАКИМ СПОСОБОМ?
 

AND KOV

Снайпер
Ще таке ружжо з лжекруповськими наколками продавав форумчанин Валентин. http://www.uoor.com.ua/forum/messages.php?theme=4792Це не це ружжо??? Ви знаєте такого ???
Багато зауважень іде в бік адміністраціі і модераторів форуму, щодо якості і оригінальності заявлених до продажу карамультуків.
Так що давайте будемо чесні в цьому питанні. Цей карамультук не заводського гравірування, скоріш за все його купили і загравірували десь у Німеціі,для якогось под аба полковника радянських військ у Німеччині , який сильно хотів гарне ружжо але ні чого в них не тямив так як і AID0999, то йому його намалювали побистрячку місцеві кулібіни. Гравірування до фабрики яка його випустила відношення не має, так само і надписи на стволах про так би мовити крупівську сталь. Вважаю, що це треба чітко пояснювати, а не замовчувати. ІМХО. Чи я не правий?
 

AND KOV

Снайпер
Ракетчиків всих відправляю в БАНЮ. ЗА ВСЕ ДЯКУЙТЕ AID0999ові...Він поміг мені все нагадати.
АЛЕ ПОЧЕКАЄМО ОФІЦІЙНОІ ВІДПОВІДІ.
 

AND KOV

Снайпер
Це не воно випадково???http://www.uoor.com.ua/forum/messages.php?theme=4792
По моєму шановні форумчани це воно як кажуть " ВО ВСЕЙ КРАСЕ".
Відповідайте шановний тепер всим форумчанам , ЩО ЦЕ ЗА РУЖЖЖЖ, ТАКИЙ З ГРАВІРОВКОЮ НАПИСУ СТАЛІ???
 

AND KOV

Снайпер
Чого мовчимо , ви вже другий раз заходите на форум за чей час поки я писав в вашій темі, а ви ігноруєте ? Ну тоді гудбай, чи ви телефонували Валентину і консультувалися, що сказати??? Але він так тоді в тій темі нічого путнього не відповів, нажаль.
 

RAKETA

Новачок
Клеймо фабрики Круппа ставилось на стволах ружей фирмы "Зауэр" из нержавеющей стали "Нироста" и специальной стали.Журнал охтник №3 ст25.Ребята давайте жить дружно.Торг уместен.
 

Вкладення

Зверху