Продам ІЖ-54

Статус
Закрита.

север

ветеран форуму
надійна команда
Пане Север я розумію такого плану іжак то є ваша мрія ! Уявіть що б ви його купили і .... мрія пропала б , а як дальше жити без мрії ??? Все , що не стається то до кращого !
Вашу подъ..ку оставлю без комментов, ОК?
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Ні не так. Поставив резерв - позвони.
Вы умнее всех?!
Или считаете меня таким примитивом, что я только пузыри на форуме пускаю?
П.С. Есть такое правило: не уверен-не обгоняй!
П.С. Звонить надо, по правила форума УООРа, после подтверждения резерва в теме и- не ранее того как. Или же, тогда, я уподоблюсь подобным перекупам.
П.С.С. Специально для Вас- позвоните владельцу ружья, узнайте, за какую сумму оно ушло и лишь потом давайте советы, ОК?
 
Останнє редагування:

Sahno_Bogdan

Слідопит
Пане Север це не під-ка (як Ви виразились ) це легенда форума !!!! Север і іж 54 !!! За цим дійством спостерігає увесь форум !!! Удачі Вам в пошуку достойного екземпляра і порядного продавця !!!!
 

север

ветеран форуму
надійна команда

Pavel1988

Снайпер
Короче, тема- дерьмо.
Так і ніхто не сумнівався. Склалося враження, що резерв був зроблений для дискредитації правил форуму. І таке враження склалося після вашого виходу з "парілки" бо дуже сильно після того чіплятися за них стали. Щодо резерву, якщо людина дійсно хоче придбати річ то вона і резерв в темі зробить і зателефонує, так це не про вас. Шкода що тему по іжпісятштири закриваєте, ох і епопея була хоч і утопія. Форумчани навіть ставки ставили чи купите, нажаль так і залишилися без виграшу. Проте мрія має бути мрією. З повагою!
П.С. В дискусію не вступаю, чисто моє і не тільки ІМХО.
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда

север

ветеран форуму
надійна команда
Самі ж це визнали і показали. Браво!
Молодой человек! В Вашем возрасте пора бы уже заиметь собственное право голоса, а не работать на "пристяжных".
Вы темой ошиблись: Вам - к туркам.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Прошу всех настоятельно,в теме не мусорить до выяснения ситуации...
Север поставил резерв вчера в 22.45,а последняя активность продавца на форуме вчера в 10.06.После того как продавец ответит на все заданные вопросы и будет принято решение.
 

Aleksey.81

Новачок
Прошу вибачення що не заходив на форум ,небуло можливості.Рушниця не моя, сусід попросив виставити на продаж.Завтра я у нього все виясню по поводу резерва і відпишусь.Ще раз вибачаюсь.
 

Admin

Administrator
Команда форуму
Давайте тогда решим прямо сейчас:
Мне уже самому надоели ситуации и жалобы форумчан насчёт резервов - они реально не принимаются, т.к. одновременно продают на нескольких ресурсах или вообще по телефону.
- если хочешь продавать на нашем форуме, то продавай по нашим правилам. Если супер спешка - пусть занимается продажами на других ресурсах, от этого много не потеряем.

Вопрос - за отказ принимать резерв (и соответственно потом продать ) баним на 1 месяц или навсегда прощаемся?
 

Мишко К36

Слідопит
Вопрос - за отказ принимать резерв (и соответственно потом продать ) баним на 1 месяц или навсегда прощаемся?
На мою думку, якщо відмова в резерві вперше ,то можна на місяць з видаленням теми.Другий раз -3 місяці. Третій - останній.
 

Мишко К36

Слідопит
І ще одне... за предмет сусіда, свата, брата несе відповідальність ТС
Це навідь мови нема!!
Взяли за моду ...
"Не моє,мене попросили я "виставив", дзвоніть... і таке інше". По типу я тут ні до чого.
Написав- відповідай!
 
Статус
Закрита.
Зверху