Продам ІЖ 12, 12 калібру

ostt

Новачок
Продам ІЖ 12, 12 калібру.
В відмінному стані і метал і дерево.
Довжина стволів 73 см.
Патронник 70мм
Маса 3,5 кг
Звуження чок-півчок
Ціна 500$
Територіально Львівська область.
973О6О1О5
IMG_20230115_104111.jpg
IMG_20230115_104235.jpg
IMG_20230115_104345.jpg
 
Останнє редагування:
Доброго вечера.
Знайомий зацікавився вашою рушничкою.....
Є два питання :
1) Який рік виготовлення ?
2) Можливо ось так фото глянути ?
IMG_20230723_224250.jpg
 

Ruslan83

Мисливець
Наскільки я знаю, рік випуску невідомий, а запобіжник не автоматичний.
У Вас рушниця до 1971 року якщо запобіжник не автоматичний. За наявності першої літери можна визначити рік виготовлення.
 
Це все ФІГНЯ повна !
Ну є рушниця, є не мала ціна !!!
Людина хоче купити, а інформації не дають - здогадайтесь самі !!!
Викладіть в розділ оцінки - може 200 $ дадуть, там підкажуть і рік і ціну приблизну.
Вдалого продажу коротше.
 
А може й 100 $ - бо як "великі" керівники вирішать, що полювати можливо буде тільки сталевим шротом, от і думайте, хочете продати чи ні ???
 

dersu uzala

Мисливець
У автора теми є певні труднощі з можливістю вчасно і якісно відповідати на запитання. Тому, я візьмусь йому у цьому допомогти.

Серійний номер рушниці починається на літеру "Н". Можливо, це комусь щось дасть.

У нижньому стволі десь за 5 см від зрізу, як видно на останньому фото, є в одному місці певний недолік. Що це, мені важко сказати. Можливо, пошкодження хромового покриття.

І ще одне. Неконструктивні коментарі в темі не вітаються.
 

Ruslan83

Мисливець
У автора теми є певні труднощі з можливістю вчасно і якісно відповідати на запитання. Тому, я візьмусь йому у цьому допомогти.

Серійний номер рушниці починається на літеру "Н". Можливо, це комусь щось дасть.

У нижньому стволі десь за 5 см від зрізу, як видно на останньому фото, є в одному місці певний недолік. Що це, мені важко сказати. Можливо, пошкодження хромового покриття.

І ще одне. Неконструктивні коментарі в темі не вітаються.
Не знаю наскільки правдива інформація
Screenshot_20230725-192732_Chrome.jpg
 
Навіщо флуд розводиш?
В тому "флуді" як ви виразились - є хоч якась інфа і справедливість.
Я вже десь писав та повторюсь, що навіть коли козу продають то надають максимальний обсяг інформації про товар, а тут кліщами потрібно витягувати.
І продають не козу, а зброю !
Тепер усі потроху скидають інфу, що до рушниці, а це вже інший розділ !
Що хочу сказати на завершення - не володіючи ТТХ про зброю, яка на продаж, потрібно знайти інфу або попросити знаючих і вже потім щось продавати.
Усим миру !
Продавцеві вдалого гешефту !
 
Зверху