Продаж та переоформлення зброї б/в.

kef

Зброяр
Таке відчуття , що це не тема про переоформлення мисливської зброї а суцільне ниття невдоволених.
Занесіть свої /корчі.труби та решту брухту в дозвільну , які вам усім так набридли із однією фразою в заяві на знищення !
Або надайте офіційну відповідь від даної служби 'дозвільна' з свого регіону про надання платних послуг в системі мвс що до переоформлення та надання інших послуг.
 

old hunter

Снайпер
Та тут дорослі всі хлопці, розберемось що робити без ........................
А то всі такі розумні, повчають, клейма ставлять.
Може краще за собою подивитись, чи все там так гаразд як здаеться.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
скористатись послугою "Все включено" в дозвільника.
цю послугу треба зробити офіційною, і всі питання вирішаться, головне, щоб психів все-таки відсіювали при проходженні заочної медкомісії:):):)
 

Altay1972

Снайпер
щоб психів все-таки відсіювали при проходженні заочної медкомісії:)
Так если применять принципиально все существующие положения, то надо отсеять еще процентов 60 всех настоящих владельцев, впрочем как и водителей... вычеркнуть нужно кроме психов еще и пьяниц, курильщиков и нюхателей, ифарктников, инсультников, диабетиков, и еще масса диагнозов которые знают специалисты и могут своим росчерком пера ограничить нам наши права...
Поэтому в целом, наверное, еще в принципе и не все так плохо... а рассуждаем и обсуждаем ситуацию мы по причине поиска идеальной модели, никто не ноет, а рассказываем о общей ситуации в нашей, так сильно затрагивающей каждого из нас, системе...и сдавать в переплавку свою "корчу" я не намерен, а поболтать с однодумцами ;)- почему бы и нет...
 

senya 2011

Мисливець
Так если применять принципиально все существующие положения, то надо отсеять еще процентов 60 всех настоящих владельцев, впрочем как и водителей... вычеркнуть нужно кроме психов еще и пьяниц, курильщиков и нюхателей, ифарктников, инсультников, диабетиков, и еще масса диагнозов которые знают специалисты и могут своим росчерком пера ограничить нам наши права...
Поэтому в целом, наверное, еще в принципе и не все так плохо... а рассуждаем и обсуждаем ситуацию мы по причине поиска идеальной модели, никто не ноет, а рассказываем о общей ситуации в нашей, так сильно затрагивающей каждого из нас, системе...и сдавать в переплавку свою "корчу" я не намерен, а поболтать с однодумцами ;)- почему бы и нет...
Певні категорії відсіются, не зараз то по закінченню терміну дії дозволу і причина не так в "корявості" дозвільної як у відсутності полювання.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Певні категорії відсіются, не зараз то по закінченню терміну дії дозволу і причина не так в "корявості" дозвільної як у відсутності полювання.
на сьогодні ми всі просто власники зброї - нарізної, гладкої - не суть. якщо полювання не буде в тому вигляді як воно було (а його не буде це точно), то будуть радикальні зміни в кількості власників і в кількості утримуваних ними одиниць і всі знамениті дорогі рушниці стануть дешевшими мінімум на 1 порядок, а всі наші този та іжі можна буде просто викинути. не буде полювання - буду тримати одну помпу, от і все. імхо звісно, але тоді всі ці моделі ЄРЗ втратять сенс, коли кількість нелегальної зброї в т.ч. бойової аж то ПЗРК та ПТРК буде на руках і її буде в десятки разів більше, ніж легальної зареєстрованої мисливської, яку тоді можна буде вважати безпечнішою за рогатку та дитячий лук, але проходити всю цю тягомотину з комісіями, платежами, фотографуваннями сейфів, рушниць, приходами дільничих чи працівниками оперативної групи чи як їх там. як завжди не з того кінця починаємо. всі зміни починаються з того, щоб зберегти корито для дозвільної, для медиків, для "марафонців" тощо і ускладнити життя кінцевому споживачу "пакращень". імхо
 

senya 2011

Мисливець
на сьогодні ми всі просто власники зброї - нарізної, гладкої - не суть. якщо полювання не буде в тому вигляді як воно було (а його не буде це точно), то будуть радикальні зміни в кількості власників і в кількості утримуваних ними одиниць і всі знамениті дорогі рушниці стануть дешевшими мінімум на 1 порядок, а всі наші този та іжі можна буде просто викинути. не буде полювання - буду тримати одну помпу, от і все. імхо звісно, але тоді всі ці моделі ЄРЗ втратять сенс, коли кількість нелегальної зброї в т.ч. бойової аж то ПЗРК та ПТРК буде на руках і її буде в десятки разів більше, ніж легальної зареєстрованої мисливської, яку тоді можна буде вважати безпечнішою за рогатку та дитячий лук, але проходити всю цю тягомотину з комісіями, платежами, фотографуваннями сейфів, рушниць, приходами дільничих чи працівниками оперативної групи чи як їх там. як завжди не з того кінця починаємо. всі зміни починаються з того, щоб зберегти корито для дозвільної, для медиків, для "марафонців" тощо і ускладнити життя кінцевому споживачу "пакращень". імхо
Згоден. Може в цьому якась суть є але трішки "глибша"
 

old hunter

Снайпер
буду тримати одну помпу, от і все.
Все більше до такої думки схиляються.
І як сказав один мій знаїомий в якого лишилась одна лушня і він давно не полюе:
"Загублю я її мабудь десь, або вкрадуть з машини...................."
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Все більше до такої думки схиляються.
І як сказав один мій знаїомий в якого лишилась одна лушня і він давно не полюе:
"Загублю я її мабудь десь, або вкрадуть з машини...................."
"втопити" ше кажуть можна
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Згоден. Може в цьому якась суть є але трішки "глибша"
https://socportal.info/ua/news/prod...-v-krivomu-rozi-zatrimano-torgivtcya-zbroeiu/

цікаво, чи вже був даний предмет в ЄРЗ чи нє? а скільки не затримано? а як потім воно все почне спливати під час рейдерських захоплень підприємств і земель...
 

senya 2011

Мисливець
https://socportal.info/ua/news/prod...-v-krivomu-rozi-zatrimano-torgivtcya-zbroeiu/

цікаво, чи вже був даний предмет в ЄРЗ чи нє? а скільки не затримано? а як потім воно все почне спливати під час рейдерських захоплень підприємств і земель...
Мав на увазі контроль власників зброї та їх облік
 

Иж-27м

Мисливець
У скільки зараз обійдеться дозвіл на придбання ще однієї одиниці гладкоствольної зброї. Хто робив зеленку?
 

senya 2011

Мисливець
Така тема, похмура та болісна для багатьох ) В той час коли з будь-якою зброєю зараз потрібно на "ТИ" більш того спонукати до придбання, тренування, використання у форсмажорних ситуаціях ,робиться все навпаки повсюди "палки в колеса" А відносно недавно "калашмати" роздавали , звичайно за необхідності! Маса питань, особливо хто зараз страшніший для країни народ чи орки ( ???
 

old hunter

Снайпер
Друзі, а хто знае може як повязані між собою ЕРЗ (Единий реестр зброї), та Едине вікно громодян (Державний сайт МВС)?
Чому питаю, бо зброю продав і в ЕРЗ вона вже на новому власнику а в Единому вікні записана досі на мене.
 

Altay1972

Снайпер
Друзі, а хто знае може як повязані між собою ЕРЗ (Единий реестр зброї), та Едине вікно громодян (Державний сайт МВС)?
Чому питаю, бо зброю продав і в ЕРЗ вона вже на новому власнику а в Единому вікні записана досі на мене.
Оказывается раньше в бумажном варианте проще было, у одного списали вычеркнули, другому вписали и ВСЕ! Ну правда еще заполняли соответствующую карточку в ИЦ...
А теперь оказывается и железо продал и не владелец уже, а оно продолжает числится в каких то базах на тебе, а в других базах на новом владельце...а при какой то проверке кто какие базы будет смотреть и какие результаты будет видеть...
Покращення в действии....ну наверное конечно немного погодя отладят систему, но придет новое время и новая реальность и снова начнем все переделывать заново, круговорот жизненных событий ...
А еще меня все время затрагивает вопрос: почему разрешение дается на три годо? чем обусловлены эти три года: справкой по здоровью, так она не дает гарантии нашего здоровья даже на послезавтра, справкой о не судимости - аналогичная ситуация как и по здоровью, завтра попал в ДТП, послезавтра получил судимость...
Я у одного разрешителя в большом городском районе как то спросил: сколько единиц на учете в районе, он ответил что более 5000 штук...получается что в год он продляет до 2000 штук, в рабочий день он (они) продляют 7 штук...а теперь прикинте примерно бюджет разрешителя, его начальноков, и государтсва в целом...соответственно продлив срок действия разрешений до 5 или 10 лет, фактически урезается своя же пайка вдвое, втрое...никому не выгодно...
 

Мишко К36

Слідопит
Друзі, а хто знае може як повязані між собою ЕРЗ (Единий реестр зброї), та Едине вікно громодян (Державний сайт МВС)?
Чому питаю, бо зброю продав і в ЕРЗ вона вже на новому власнику а в Единому вікні записана досі на мене.
IMG_20230928_110520.jpg в єдиному вікні знаходимо чат - бот , тиснути детальніше . Вибираємо зручну форму спілкування ( тг,ел.пошт тощо ) .
Ставимо питання - отримуємо актуальні відповіді.
Перевірено.
 
Останнє редагування:

old hunter

Снайпер
Переглянути вкладення 845667 в єдиному вікні знаходимо чат - бот , тиснути детальніше . Вибираємо зручну форму спілкування ( тг,ел.пошт тощо ) .
Ставимо питання - отримуємо актуальні відповіді.
Перевірено.
Дуже дякую за підказку.
Напишу , може кому ще знадобиться.
Знайшов в Телеграм чат-ботРеєстр зброї.
Задав питання.
Відповіли:

"Зброя підтягуеться зі старої бази данних. Не звертайте уваги, з часом стару базу відключать і ця зброя перестане в Вас відібражатись. Жодні невідповідності в отриманних данних через "Едине вікногромадян" не тягнуть за собою відповідальності."
 

Петрович 444

Новачок
У скільки зараз обійдеться дозвіл на придбання ще однієї одиниці гладкоствольної зброї. Хто робив зеленку?
Подав в суботу документи на отримання дозволу. Як писав вище по цінам медицина +страховка 530 грн. в Одесі. Дві оплати послуг 18грн. і 9 грн. Справка з тиру про поводження зі зброєю була, в минулому році коштувала в нас 650 грн. два фото то вже не рахую.
 

Мишко К36

Слідопит
У скільки зараз обійдеться дозвіл на придбання ще однієї одиниці гладкоствольної зброї. Хто робив зеленку?
Вся інформація є у відкритому доступі . А ще можна звернутись ( навіть зателефонувавши ) до сектору контролю за обідом зброї ( дозвільна ) .
Для отримання дозволу на придбання того ж виду зброї : заява , платіжний документ (квитанція про сплату 18 грн. ,але уточніть в своєму регіоні ) і все. Але це за умови що є дійсний дозвіл на зберігання носіння зброї того виду що маєте бажання придбати. Відповідно якщо є дійсний дозвіл , то і мед., і страхування , є дійсними.
 

Мишко К36

Слідопит
Нещодавно отримував дозвіл на придбання нарізної мисливської.
Звернувся до відділу де зареєстрована моя гладкоствольна.
Дозвіл дійсний до 24-го.
З особової справи зробив копії мед.довідки , страховки , і довідки про вивчення мат.частини зброї . Оскільки це інший вид зброї тому "навчання" попросили . Для отримання дозволу на придбання окремого виду зброї вперше , навчання ніби потрібно.В справі було , копію зробити не складно.

Пакет документів складався з : копія довідки про визнання мат.частини зброї ( навчання) , мед.довідка , поліс страхування , витяг про задеклароване/зареєстроване місце проживання , довідка про відсутність судимості ( пів хвилини через дію, завантажив і роздрукував ) , платіжний документ ( 18 грн ) , дві фотокартки 3*4.
Написав заяву , віддав пакет доків. 17 днів і дозвіл в Єдиному вікні .
П.С . Обманув ! З особової справи зробив копію вивчення мат частини зброї.
Мед. довідка оригінал і страховка оригінал були вдома. В особовій справі на гладкоствольну були копії.
Згадав , я при продовжені дозволу в 21-му році давав копії довідок ( мед , страховка ) .Оригінали лишив . Потім отримав дозвіл для ще однієї одиниці гладкої , оригінали тоді теж лишив вдома. Як знав )))
 
Останнє редагування:
Зверху