Прицільна планка, відкрита та закрита

Статус
Закрита.

senya 2011

Мисливець
Колеги, як на рахунок прицільної планки в сучасній мисливській зброї ??? Дану інформацію вказує виробник в мануалі про зброю, чи це певного роду стандарт відповідних бредів і він давно відомий !? Можливу дану інформацію вкаже продавець (при умові що власник придбає в магазині) ?
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Колеги, як на рахунок прицільної планки в сучасній мисливській зброї ??? Дану інформацію вказує виробник в мануалі про зброю, чи це певного роду стандарт відповідних бредів і він давно відомий !? Можливу дану інформацію вкаже продавець (при умові що власник придбає в магазині) ?
При відкритій планці постріл буде йти дещо вище, і треба цілитись під ціль, це потрібно коли постріл відбувається на великій дистанції, тоді точно в ціль.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Охотник77

Снайпер
Колеги, як на рахунок прицільної планки в сучасній мисливській зброї ???
В тебе друже такі провокативні питання останнім часом))) прийшов приміряв під себе підходить взяв ,ні то не варто і заморочуватись бо дорого нинче це підстраюваться під рушницю це себе не поважати))
 

senya 2011

Мисливець
В тебе друже такі провокативні питання останнім часом))) прийшов приміряв під себе підходить взяв ,ні то не варто і заморочуватись бо дорого нинче це підстраюваться під рушницю це себе не поважати))
Інформації ж нема )))
 

Охотник77

Снайпер
Інформації ж нема )))
То трохі поділюсь)) передав мені дідо по наследству кілька радянськіх рушниць і приказував при цьому що кращих на світі немає)) я дурень звісно по молодості привикав до них як міг покі не підсказали що можна зробити ложа/ приклади під себе а коли я почав ходити по магазах і приміряти іномарочкі то зрозумів що можна обійтися без такіх хлопот як то як кажуть приміряв підійшло по розмірах і користуєшся і з першого пострілу ти вже з трофеєм,якось так)))
 
Останнє редагування:

senya 2011

Мисливець
То трохі поділюсь)) передав мені дідо по наследству кілька радянськіх рушниць по наследству і приказував при цьому що кращих на світі немає)) я дурень звісно по молодості привикав до них як міг покі не підсказали що можна зробити ложа/ приклади під себе а коли я почав ходити по магазах і приміряти іномарочкі то зрозумів що можна обійтися без такіх хлопот як то як кажуть приміряв підійшло по розмірах і користуєшся і з першого пострілу ти вже з трофеєм,якось так)))
Воно то так, але іномарок на ринку таки є а інформації - 0
 

Охотник77

Снайпер
Воно то так, але іномарок на ринку таки є а інформації - 0
Ага й до речі мені підходять тількі з високою планкою,мабуть шия за довга)) а на рахунок інфи хто шукає той знаходить ну а якщо по дискутіровать то вірно тре сюди писати)
 

senya 2011

Мисливець
Ага й до речі мені підходять тількі з високою планкою,мабуть шия за довга)) а на рахунок інфи хто шукає той знаходить ну а якщо по дискутіровать то вірно тре сюди писати)
Інфи багато було на тих ресурсах шо зараз недоступні. .... хоча якщо вже є варіант на придбання, то можна і власника підшукати та спитати що цікавить.
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
Колеги, як на рахунок прицільної планки в сучасній мисливській зброї ??? Дану інформацію вказує виробник в мануалі про зброю, чи це певного роду стандарт відповідних бредів і він давно відомий !? Можливу дану інформацію вкаже продавець (при умові що власник придбає в магазині) ?
Щось ви напутали грішне з правильним! В основному є два види планок у виробників - це низька, яка починається в рівні з ствольною коробкою і висока, яка вища за верхній рівень коробки на декілька міліметрів. А закрита, чи відкрита - це спосіб прицілювання, який мисливець обирає вже сам. Виробник одну і ту саму модель, може випускати, як з високою, так і низькою планкою, а стрілець обирає вже сам, яка йому до вподоби і яким закритим, чи відкритим способом йому прицілюватися.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
То трохі поділюсь)) передав мені дідо по наследству кілька радянськіх рушниць і приказував при цьому що кращих на світі немає)) я дурень звісно по молодості привикав до них як міг покі не підсказали що можна зробити ложа/ приклади під себе а коли я почав ходити по магазах і приміряти іномарочкі то зрозумів що можна обійтися без такіх хлопот як то як кажуть приміряв підійшло по розмірах і користуєшся і з першого пострілу ти вже з трофеєм,якось так)))
Так і в мене було і ножовкою і напільніком ці приклади пиляли- пиляли, потім зробив новий приклад під себе і все супер стало, та рушниця швидко розстрілялася(((( прийшлося нову шукати
 

Zabar Andrij

Мисливець
маю рушниці і з низькими планками і з високою, немає різниці особливо, головне, як писали вище камради, щоб підходила по вкладці, коли стріляєш в динаміці, на планку вме одно не дивишся
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

senya 2011

Мисливець
То є так) з горинталок срср взагалі нічого не підходило думаю з того що низька втоплена планка з вертикалок ще 50 на 50)))
Незовсім вірна теорія, люди такі файні дуплети роблять що навряд чи щось там не підходить. Хоча жаліються що щось не так, планка висока а якість стрільби при цьому відмінна, можливо не так комфортно як хотілося але це не заважає гарно стріляти!
 

Охотник77

Снайпер
пітч треба було змінювати
Саме так,покі нове не зробиш ну ніяк нелягали заводські вироби. Незря багато настанов деякі звучали і тут на форумі що рік два походиш з іжиком чи тулкою буде багато промахів ну терпи освоїш привикнеться)))
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
Незовсім вірна теорія, люди такі файні дуплети роблять що навряд чи щось там не підходить. Хоча жаліються що щось не так, планка висока а якість стрільби при цьому відмінна, можливо не так комфортно як хотілося але це не заважає гарно стріляти!
Тут все просто! Вся серійна зброя випускається з прикладами, для середньо статистичного стрільця! Вправному стрільцю, цього достатньо, для успішної стрільби на полюванні. В перше чергу, требе починати з самого стрільця, якщо в нього правильно поставлена стійка, чого нажаль немає в більшості мисливців, то звичайного приклада, високої, чи низької планки хватить з головою!
 

Охотник77

Снайпер
Тут все просто! Вся серійна зброя випускається з прикладами, для середньо статистичного стрільця! Вправному стрільцю, цього достатньо, для успішної стрільби на полюванні. В перше чергу, требе починати з самого стрільця, якщо в нього правильно поставлена стійка, чого нажаль немає в більшості мисливців, то звичайного приклада, високої, чи низької планки хватить з головою
То чому навіть турецьку рядову рушницю можна підібрати під себе ну накрайняк підрегулювати пластинками з комплекту і нічого не треба переучуватись і привикати?мабуть зроблена не для середньо статистичного як у срср/росії бо прийшлось переробляти під себе з десяток рушниць а точніше всі радянські.ну тепер буду знати що я поганий стрілець з неправільно поставленою стійкою)))
 
Останнє редагування:

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
То чому навіть турецьку рядову рушницю можна підібрати під себе ну накрайняк підрегулювати пластинками з комплекту і нічого не треба переучуватись і привикати?мабуть зроблена не для середньо статистичного як у срср/росії )))
Якби ви використовували логічне мислення, якщо воно у вас є, то навіть не ставили таке запитання!!! Радянська зброя - це ІЖ і ТОЗ, основні розробки якої припали на 50х-60Х, а турецька - це десятки, сотні нових компаній, які випускають зброю, взявши за основу дешевого копіювання сучасної європейської, та американської зброї. У 80х. навіть пластиковий пакет в СССР, був велика розкіш, а вам проставок захотілося)))))))))))))
 
Статус
Закрита.
Зверху