Приліт птахів.

Аникей

Мисливець
Колеги вирішив відкрити тему і я думаю багатьом буде цікаво,особливо міським мисливцям ,з приводу приліту птахів із зимівлі з півночі.
Так 08.03.2021 року я особисто на Черкащині бачив шпаків.
Прошу ділитись спостереженнями хто ,яких і де птахів бачив.
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
Полтавщина - шпаки 4.03, сьогодні кружляли журавлі.
Крижень з чирками на плесах, табунцями гол 150-200 - третій день.
 

Аникей

Мисливець
Колеги вирішив відкрити тему і я думаю багатьом буде цікаво,особливо міським мисливцям ,з приводу приліту птахів із зимівлі з півночі.
Так 08.03.2021 року я особисто на Черкащині бачив шпаків.
Прошу ділитись спостереженнями хто ,яких і де птахів бачив.
Вибачте з півдня.
 

Bef

Мисливець
Рівненська- в неділю бачив на полі скошеної кукурудзи величезну кількість шпаків. І взалі останні роки їх розвелось як саранчі, об'їдають черешню за один нальот.
 
  • Like
Reactions: kef

Аникей

Мисливець
Сьогодні 14.03.2021 року жайворонка вперше в цьому році почув і побачив.
 

dubenhanter

Мисливець
"Рівненська- в неділю бачив на полі скошеної кукурудзи величезну кількість шпаків. І взалі останні роки їх розвелось як саранчі, об'їдають черешню за один нальот."[/QUOTE]

То не шпаки, то- дрозди, до речі в Англії- мисливський вид! Але шпаки з ними в зграях також є. А на наших територіях два клини журавлів бачив десь днів десять назад.
 

kef

Зброяр
Шпаки 23 .02 .21
Жайворонки перші початок березня. Зараз в ранці і вдень в полі голоса їх чути постійно .
Качки місцеві ті і так зимували тут. А перелітні в долинах на розливах сотні штук різних.
Припутні 13.03.21.
Гуси ще не летіли.
Журавлів теж не бачив.
Мали б вже бути лелеки.але ще є нічні заморозки.

Південно- східна Рівненщина.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
А в на вчора бачив клин гусей!!Летіли з шумом і гелготінням.Лелек чекаємо 19 числа.До цього числа вже і морози з снігопадами підтягуються.Природа не міняється в часі.Як було десятиліття тому,так і продовжується зараз.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Вчора також бачив двох, недалеко від траси, думав не вони але під'їхали ближче, вони).
 

Степанович 2

Снайпер
17 березня відзначається день пам’яті преподобного Герасима Йорданського. У народі Герасима називають Граківником, тому що з цього дня з теплих країв прилітають граки: “Грак на горі – так і весна у дворі”. Якщо грак прилетів, через місяць сніг зійде. Коли грак з землі хворостину підіймає – сонячне літо обіцяє. Якщо граки кричать, значить погода скоро зіпсується (скоріш за все буде дощ).
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Серая ворона сегодня утром с остервенением терзала ветку клена для гнезда. Как всегда, все у нее получилось и она, довольная, улетела восвояси. Весна точно пришла!
Слышал прямо в г.Чернигове полевого жаворонка, с утра. Гуси уже идут полным ходом, информация поступает с разных сторон. Лебеди по Днепру летят.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
На жаль! Ми зіткнулися з деякими проблемами.
Цей користувач обмежив доступ до свого профілю.
Считаю ДУРЬЮ подобные обмэжэння друг от друга на ФОРУМЕ- от КоГО прячемся на форуме??!! У нас- что ФСБ работает??!!!
Предлагаю удалить возможность "уходить в тень": или ты ФОРУМЧАНИН или...ТЕНЬ! Никому не нужная вообще.
 
Зверху