Приклад СКС

Статус
Закрита.

Oleghunt

Мисливець
Продам приклад СКС, горіх,лляна пропитка,фінішна пропитка воском.
додаткова інфрмація за тел.
 

Вкладення

Oleghunt

Мисливець
приклад не б/у а новий,продається в звязку зтим,що замовник залишивши завдаток "пропав" невідомо куди, тел.виключений.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Красота,робота просто супер.Мастеру долгих лет жизни и удачи в продаже .С УВ.
 

Oleghunt

Мисливець
Дякую за побажання Monya,приємно коли людина вміє відрізнити "теплу"ручну якісну роботу від "холодної механіки" копірувального станка,що в наш час рідко буває! З ПОВ.
 

Truster

Новачок
Добрий день.Сообщите пожалуйста,какая стоимость Вашего шедевра и контактный телефон.А также сможете,что-то похожее сделать на ,,Тигр,,-СВД.Заранее спасибо.мой контактный телефон 0505105197,Николай
 

Oleghunt

Мисливець
Давно не заходив на форум,чому пропав з сторінки мій конт.тел.та ціна незнаю, це питання до модератора, ціна приклада 300$, якщо надумаєте дзвоніть, тел.0502307578 мтс. 0674567657 кс, а зробити можу все, або майже все!;)
 

Truster

Новачок
Резерв снимаю.Красивая вещь,стоит красивые деньги...пока не вытягиваю.Удачной продажи.
 

Oleghunt

Мисливець
Ви пробували стрі ляти з анатомічного прикладу як на ваших посиланнях на полюванні??? Двом своїм знайомим після того як вони надивились картинок в неті (незважаючи на мої застереження)зробив анатомічні приклади, одному скс другому ко 44. Скс після постійних промахів "здався" в кінці сезону, Ко 44 витримав два сезони ,в результаті обидвом зробив "класику" з індивідульною підгонкою, все стало на свої місця ,задоволені дуже! . А взагалі у виборі прикладу потрібен індивідуальний підхід, якщо полювання з вишки, стрільба в тиру , і тд, то беріть Аля СВД, якщо ж ходові та загінні полювання то "класику" ніхто відмінити не зможе!, але перед вибором по можливості попробувати і те і те , як кажуть "почуствуйте разницу", це моя особиста думка , особисто я полюю з класичним прикладом, хоча міг би зробити для себе любий!. З пов,
 

Сергей К

Снайпер
Олег, подскажи, при покупке приклада практикуется его установка на винтовку для пробного отстрела? Или такого нету? Подскажи ещё вес твоего приклада?
 

Oleghunt

Мисливець
В моїй практиці такого небуло, тому що я не роблю приклади для широкого продажу, адже кожен приклад робиться під конкретну людину, чому продається цей приклад я вказав вище, якщо є бажання попробувати приклад -нема питання, вишлю Вам любим перевізником після грошового переводу за вартісь прикладу, в разі "непідійшов" - зворотній пересил за Ваш рахунок прикладу мені з поверненням Вам повної суми, або приїжджаєте самі, відстрілюєтесь (є можливість) і тоді беру або ні!. За 30 років практики претензій ні фінансових ні по якості до мене не було!. Вага приклада 820гр. З пов.
 

Сергей К

Снайпер
Спасибо за хорошие, ясные и практические пояснения!
Ви пробували стрі ляти з анатомічного прикладу як на ваших посиланнях на полюванні??? Двом своїм знайомим після того як вони надивились картинок в неті (незважаючи на мої застереження)зробив анатомічні приклади, одному скс другому ко 44. Скс після постійних промахів "здався" в кінці сезону, Ко 44 витримав два сезони ,в результаті обидвом зробив "класику" з індивідульною підгонкою, все стало на свої місця ,задоволені дуже! . А взагалі у виборі прикладу потрібен індивідуальний підхід, якщо полювання з вишки, стрільба в тиру , і тд, то беріть Аля СВД, якщо ж ходові та загінні полювання то "класику" ніхто відмінити не зможе!, але перед вибором по можливості попробувати і те і те , як кажуть "почуствуйте разницу", це моя особиста думка , особисто я полюю з класичним прикладом, хоча міг би зробити для себе любий!. З пов,
Пока буду определятся какой именно мне нужен приклад.
С уважением
 
Статус
Закрита.
Зверху