Правомірність звукових приманок на полюванні

Статус
Закрита.
Що, тому нашому кОНСТИТУЦІЙНОМУ суду хтось довіряє?
Якщо ні, то чого звертатись?
Щоб виконувати ще одне неправомірне рішення? :-DDD
Каменем у нас став термін Закону звуковідтворення.
Російський аналог звуковоспроизведение
Термін звукообразование до звукових манків не підходить, дивимось фонетику. Інший термін звукоподражание(звуконаслідування) теж не витримує критики, він передбачає застосування виключно мовних звуків наприклад ку-ку-рі-ку-у. ...
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Питання вже дуже "зайорзане"на нашому форумі і немає надобності його розвивати в новій редакції,тим більше,що адмін чітко зазначив,про підготовку запиту в КСУ по цьому питанню!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
отрыщъ;24140 сказав(ла):
Що, тому нашому кОНСТИТУЦІЙНОМУ суду хтось довіряє?
А це вже не розмова для даної теми.Треба спочатку дочекатись відповіді!
 

Admin

Administrator
Команда форуму
отрыщъ писал:
Питання на рівні школи, до чого тут КС? Давайте не будемо ганьбитись на всю Україну. :-(
Словники в руки, РАЗ-ДВА!



Вы хоть раз на суде были?
Украинский юридический словарь видели ?
Ганьбитись будем на всю Україну - это если нам "зелёные" закинут обвинение с подтверждениями.
 

Дядя Вася

Слідопит
При всем моем уважении... Админ, МНЕ КАЖЕТСЯ что ВЫ жутко не правы. Духовой манок разрешен во всем мире. А что покажет наш " Самый гуманный и справедливый суд"... По мне так это действительно смешно. Нести ДУХОВОЙ МАНОК на какую то экспертизу? Не смешите. ВЫ тут все любите говорить, о том чтобы показать статью закона. ПОКАЖИТЕ мне статью , где четко указано, что ЗАПРЕЩЕНО охотиться с духовым манком. А ВАША экспертиза... прошу прощения, но на такой же манок как у ВАС я запросто получу совершенно другое трактование, независимо что скажут ВАШИ эксперты.
 
Admin;24228 сказав(ла):
Вы хоть раз на суде были?
Украинский юридический словарь видели ?
Ганьбитись будем на всю Україну - это если нам "зелёные" закинут обвинение с подтверждениями.
Був, п"ятнадцять років тому назад, як свідок.
Не бачив.
Ну і, що той словник є мірилом вся і всіх?
Що в ньому є означення термінів в яких ви спотикаєтесь?
Чи все таки мірилом є тлумачні словники мов в яких повинні орієнтуватись всі громадяни країни де середня освіта є ОБОВ"ЯЗКОВОЮ!?
За книжки!!!
Чи ви думаєте, що КС буде користуватись чимось іншим а ніж шкільними довідниками?
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
отрыщъ;24263 сказав(ла):
Чи ви думаєте, що КС буде користуватись чимось іншим а ніж шкільними довідниками?
Чим він буде користуватись це його робоче право,але прийняте законне рішення по цьому питанню буде в ранзі обов"язкового виконання !!
 

Admin

Administrator
Команда форуму
Дядя Вася;24258 сказав(ла):
А ВАША экспертиза... прошу прощения, но на такой же манок как у ВАС я запросто получу совершенно другое трактование, независимо что скажут ВАШИ эксперты.
Можно на слове словить? Получите пожалуйста экспертизу на манок.
Или будете ждать нашу?
 

Admin

Administrator
Команда форуму
Дядя Вася;24258 сказав(ла):
А ВАША экспертиза... прошу прощения, но на такой же манок как у ВАС я запросто получу совершенно другое трактование, независимо что скажут ВАШИ эксперты.
Дядя Вася;24364 сказав(ла):
Я даже такой глупостью заморачиваться не хочу.
Писали тогда зачем?
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Дядя Вася;24365 сказав(ла):
Зря Отрыщу карточку влупили, не заслужил он.
Спор спором,,а культура есть культурой и зазря никто никого в читатели не заганяет!
 

Дядя Вася

Слідопит
ТЮ!, Да разве ж то оскорбление:):)??
Могли бы предупредить для начала, а так потеряли хорошего аппонента.
Ну ладно, я не адвокат. А на как долго действует синяя карточка?
 

Admin

Administrator
Команда форуму
Дядя Вася;24388 сказав(ла):
ТЮ!, Да разве ж то оскорбление:):)??
Могли бы предупредить для начала, а так потеряли хорошего аппонента.
Ну ладно, я не адвокат. А на как долго действует синяя карточка?
Я за интересных оппонентов, если они не переходят некоторые рамки.
Кликните на синюю карточку - увидите срок действия.
 

lukscom

Мисливець
А я би ні в які суди не звертався. А то візьмуть здуру не розібравшись заборонять манки всі без розбору і втратимо таке цікаве полювання. Наші законотворці і суди такі, що краще не будити лихо, поки воно спить. Гроші тільки з нас потягнуть....засіданнь п"ять, експертиз пару...за наш рахунок проведуть... Вони (судді) як тільки "вкурять тєму" , що нас (мисливців) цікавить цей вид полювання, так відразу займуть супротивну позицію і нам доведеться щось комусь доказувати. Є презумпція невинуватості!Що не заборонено те дозволено!
ЯКЩО ХТОСЬ КАЖЕ,ЩО ДУХОВИЙ МАНОК ЗАБОРОНЕНО-ТО ХАЙ ВІН ЦЕ І ДОКАЗУЄ!!!!!! Хіба я не правий?
 

Дядя Вася

Слідопит
Спасибо. И простите за назойливость, но Вы обещали , в теме об арендаторах, что обьясните мне разницу между двумя Крымскими обществами.
 

Дядя Вася

Слідопит
Ого! На месяц, это круто:). Только вот мне думается что тогда надо половине людей карточки показывать. А как же? Ведь людей на джипах тут называют..., арендаторов - козлами и прочими, начальство УООРА так же не жалуют. Вот я например арендатор и допустим на джипе езжу по угодьям. Мне что ж относить все нелестные высказывания в свой адрес?
Вот блин, а я даже не обиделся:)
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Вы может и обиделись,раз запомнили,но не показали виду и не встапили в ненужную полемику и это существенног отличает вас от забаненного оппонента!!
 
Статус
Закрита.
Зверху