По каким критериям выявляете мошенников на форуме или осторожность при покупке?

kostyanych4

Новачок
Добрый день. Не нашел подобной темы.

Буду очень признателен опытом покупателей и продавцов на этом форуме.

Суть в чем: при продаже вещей на этом форуме столкнулся с недоверием от покупателей. А именно: практически никто не хочет делать задаток за дорогу (при заказе наложенным платежом), я не говорю уже о полной предоплате - ссылаясь на то- что так уже их "кидали". Кстати - меня вот так тоже покупатели "кидали"- заказывали наложенным и не приходили за посылкой, и платил я два тарифа + беготня на почту несколько раз...

Вот даже мой акк- ему пару лет, есть старые темы с моим номером телефона (кстати, который не меняю более 15 лет), фото реального товара, а также - мои личные видео обзоры (с моими водяными знаками, с моим голосом на видео). Неужели этого недостаточно для анализа- что я, к примеру, не мошенник и задаток за дорогу (100-200 грн) это так много и сразу говорит о мошенничестве?

А как у вас и как вы продаете/покупаете? По каким критериям оцениваете мошенничество?
 

old hunter

Снайпер
Ви напішіть в темі Ваші умови продажу. Згідно правил розділу продаж.
Ви продавець, вам і карти в руки.
Якщо людина з якихось причин не хоче робити предоплат, хай навіть часткових, то ії право.
Значить то не Ваш покупець.
З власного досвіду скажу, що спілкування (навіть по телефону) знімає багато питань. Зазвичай.
 

kostyanych4

Новачок
Зазвичай пишу всі умови продажу. Але все- одно більшість хоче свої умови, навіть (буває) телефонують і питають- а чому не відправляю накладеним (який сенс? Все одно мої причини не змінюють точку зору покупця, а їх буває достатньо).

Може я щось не розумію і на форумі і справді продають лише накладеним (з післяплатою) і я зі своїми "хотєлками" якось відрізняюсь, чи що... Чи якщо ти форумчанин- то 100% забереш вантаж (захворів, передумав, не підійшло, не зміг забрати- бо у відрядженні, тощо...)?

Це ж всеж таки не "смітник", як той же олх...
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Пане топікстартере!!Бан існує для того,щоб понести покаранння,в вигляді лишення прав на спілкування,за якісь грубі порушення Правил форуму.А тому створення клонів акаунтів суворо карається.
 
Зверху