Порох NobelSPORT

Kawasaki

Новачок
...дайте пояснення, що вам дає прокладка товщиною в 0,5мм---це всього навсього товщина двох сторінок газети,фактично нічого...чи ви мали на увазі прокладку 5мм???..на всії імпортних набоях контейнери садяться прямо на порох,мало того вони ще і вільно провалюються в гільзу...одна Шостка*звезда*колись споряджала таким методом набої,щоб підняти висоту закатки,,,але та партія набоїв не відрізнялась здоровою якістю....здається то був 2009рік...
Так ,висота 0,6-0,7 мм. Козаків. Для того щоб трохи підняти висоту,щоб краще закривати зірочкою
 

Kawasaki

Новачок
Так ,висота 0,6-0,7 мм. Козаків. Для того щоб трохи підняти висоту,щоб краще закривати зірочкою
Якщо класти прокладку під пиж контейнер буде не дуже гарний патрон? Колись я дивився відео на YouTube то чоловік теж так робив як я,і я вирішив добавити щоб була краща компресія
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Колись я дивився відео на YouTube то чоловік теж так робив як я,і я вирішив добавити щоб була краща компресія
Я навіть не дивуюсь. Десь читав, що для "підвищення компресії" дехто вирубував пижі із гуми і шкіри. Дійсно, компресія підвищувалась значно. Але і рушниці розривало теж. З плачевними наслідками для стрільця.
Застосування пижа-контейнера не передбачає ніяких підкладок- прокладок під нього! Його обтюратор (низ, юбка) досилається безпосередньо на порох- все!
 

Kawasaki

Новачок
Я навіть не дивуюсь. Десь читав, що для "підвищення компресії" дехто вирубував пижі із гуми і шкіри. Дійсно, компресія підвищувалась значно. Але і рушниці розривало теж. З плачевними наслідками для стрільця.
Застосування пижа-контейнера не передбачає ніяких підкладок- прокладок під нього! Його обтюратор (низ, юбка) досилається безпосередньо на порох- все!
Ствол не розірве,хоть яку компресію туди не зроби. Розірве через неправильну кулю чи гільзу.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

север

ветеран форуму
надійна команда
Ствол не розірве,хоть яку компресію туди не зроби. Розірве через неправильну кулю чи гільзу.
А Ви постріляйте товстими гумовими пижами, а потім поділіться своїм досвідом.
Але краще цього ніколи не робіть і іншим не рекомендуйте. Бо нікого буде слухати.
 

Kawasaki

Новачок
А Ви постріляйте товстими гумовими пижами, а потім поділіться своїм досвідом.
Але краще цього ніколи не робіть і іншим не рекомендуйте. Бо нікого буде слухати.
Я клав і 2 прокладки + півтора пижа войлочних. Звичайний постріл просто більше різкий
 

Ярослав Чечен

Слідопит
Якщо класти прокладку під пиж контейнер буде не дуже гарний патрон? Колись я дивився відео на YouTube то чоловік теж так робив як я,і я вирішив добавити щоб була краща компресія
Викиньте з голови ці дурниці.....
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда

вовцюгака

Мисливець
Прокладки,клейтухи...До мінус 5÷7С заряджав пк Гуаланді і все гарно.Швидко і якісно. Клейтухи повстяні,прокладки- це вже якийсь анахроїзм))),хоча ,можливо, і має місце.
Раніше купував войлок різний,найкращий(світлого кольору) якось виадково привіз знайомий.Легкий і з мінімальним ефектом абразиву,гладенький собі.Після осалки працював не дурно з "пробкою",та шашечками на порох,але по швидкості набій був позаду якщо порівнювати з пк.
 
Останнє редагування:
:cool:
Епітафія на надгробку після подібного "релоаду":

Тут упокоєний
................................
......... - 2022


Він був зразковим чоловіком,
чудовим батьком
але поганим релоадером!
 

Ярослав Чечен

Слідопит
:cool:
Епітафія на надгробку після подібного "релоаду":

Тут упокоєний
................................
......... - 2022


Він був зразковим чоловіком,
чудовим батьком
але поганим релоадером!
Хто не знає минулого у того нема і майбутнього.........
 
Хто не знає минулого у того нема і майбутнього.........
Що це?
Якщо ви сприйняли це на власний рахунок - це ваш вибір.
Я взагалі то писав про ту маячню з вирубкою гумових чи лінолеумних пижів. Яка може привести до негативних для здоров'я наслідків!
А ви можете все це перетягувати на власний рахунок.
Я не проти!
 

Ярослав Чечен

Слідопит
Що це?
Якщо ви сприйняли це на власний рахунок - це ваш вибір.
Я взагалі то писав про ту маячню з вирубкою гумових чи лінолеумних пижів.
А ви можете все це перетягувати на власний рахунок.
Я не проти!
;) все нормально, зразу трохи не правильно зрозумів я Вас.
 
Зверху