Порох NobelSPORT

huntumy

Зброяр
Підтримую, він м'яко кажучи, не дуже відповідальна людина
Тому беремо у відповідальних!
Колись з батьком займалися виробництвом дробі. Лили всяку від твердоїдої до м' якої. Трохи лишнього самі собінаврочили з твердістю. Акумулятор +кабель. Незнаю на якому пострілі на іж57 перед чоком з' явилося вздуття після пострілу 00. Тому по сьогоднішній день дотримуюсь правила, дроб повинна бути мисливською твердою певної міри. Вона повинна деформуватись а не бити по чоку як купа гравію.
 

ATIS

Снайпер
Відстріл 07.10.2020. +18
Рушниця аффініті - 0.5, сабатті - 0.5
До мішені 35 метрів ( міряв рулеткою ), до хрона 2м. Мішень 80 × 60. Шріт #5
В всіх спорядженнях пиж досилався до пороха без піджаття.
Стріляв перший постріл по мішені з аффініті, другий на швидкість, третій по мішенні з сабатті.
Gm3, 688, 1.58 × 32, біор гуаланді, зірка, докатка.
1. 384
2. 383
3. 385
IMG_20201008_184028.jpg

Шріт пластилін від Ахтирка.
 

Вкладення

ATIS

Снайпер
Осип у Сабатті гарна!
Та й взагалі - дуже добре!
І швидкість нормальна, і чудова стабільність по швидкості!
Шріт нормальний, і буде все гут. Цого потрібно трохи підприсовувати, швидкість піднімиться.
Доречі, вчора на вечірці, цим патроном вибив двійку крякових, на доволі дальній дистанції. І з цим пластиліновим шротом....
 

ATIS

Снайпер
Доречі, зі мною відстрілював свої набої знайомий. Любитель Сокола, войлока, прокладок і Двп. А, і крохмала з тальком.
Був дуже розчарований. Всі його набої на Соколі, дали швидкість від 324 до 361. Осип взагалі нікуди, як він сказав - "Жопа".
На Сільвері було два набої що показали 394 і 399. Але пороху було 2.6 на 32, віддача кінська, я в плече ще так не отримував. Бідний його іж -12. Але навіть з такими набоями полював, і непогано. Правда казав що на дальніх дистанціях підранки дістали....;)
Ще він спорядив 206s, під закрутку. То ті що були на пластику. Видали пі 400м.с., а на войлоці знову ж таки, район 350.
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Бляха муха....
Я тільки купив С7 і що тепер робити???
Зразу в топку даже не відкриваючи банку:D...ото бахне.
Буду й далі крутить на А0 і соколу.
 

ATIS

Снайпер
Бляха муха....
Я тільки купив С7 і що тепер робити???
Зразу в топку даже не відкриваючи банку:D...ото бахне.
Буду й далі крутить на А0 і соколу.
Та все буде Ок. Я баночку розстріляв по припутню, то йому не дуже сподобався. 686, 1.58 х 32, паскаль, зірка, док.
 
Бляха муха....
Я тільки купив С7 і що тепер робити???
Зразу в топку даже не відкриваючи банку:D...ото бахне.
Буду й далі крутить на А0 і соколу.
Я також купив банку на 0,5 кг С7
І дуже радий!
Мені він подобається, зайцям також!
Літом використовую інший порох - там наважки другі!
 

igor21

Слідопит
Я баночку розстріляв по припутню, то йому не дуже сподобався. 686, 1.58 х 32, паскаль, зірка, док.
Я так розумію, в цьому сезоні вдалося вийти на пристойну швидкість-осип на С7?
І в чому була причина занизької швидкості раніше?
 

ATIS

Снайпер
Я так розумію, в цьому сезоні вдалося вийти на пристойну швидкість-осип на С7?
І в чому була причина занизької швидкості раніше?
Та там і не була особливо низька, 385 це непогана швидкість. Добавка трохи пороху, сильніше піджаття його ж, підбір комплектухи, і все ;)
Патрон був з швидкістю 392 - 395, на мою думку "бомба", щось чим далі, я більше і не хочу.
 

igor21

Слідопит
Та там і не була особливо низька,..
Я про оце...
Всім привіт.:)
Вчора стрельнув трохи...
С7 688, 1,55 * 32, конт Максам А21, Зірка докатка
1. 372
2. 376
3. 378
С7 688, 1,55 * 32, рівн Обт, пробка, зірка, докатка
1. 369
2. 371
3. 372
...така ж ситуація в мого колегі, щоб розігнати до 400 - 410, від дійшов до 1.65....
Неможу зрозуміти що не так з цим С7
Проблему вирішило " сильніше піджаття" ???
 

huntumy

Зброяр
Можна і так сказати..... ;)
Справа в тому, що при спорядження набоя на станках, коли досилаеш пк цей піджим більше 10кг. Може 20кг а може і в кого 30кг. Хтось досилає до пороху, а хтось так щоб просів амортизатор.
Якось стрільнув з тоз34 набоєм з 206в. Мало рушницю з рук не вырвало.
Хлопець споряджає набої так як йому подобається. Тільки у нього набої на 3-4мм менше моїх.
 

ATIS

Снайпер
Справа в тому, що при спорядження набоя на станках, коли досилаеш пк цей піджим більше 10кг. Може 20кг а може і в кого 30кг. Хтось досилає до пороху, а хтось так щоб просів амортизатор.
Якось стрільнув з тоз34 набоєм з 206в. Мало рушницю з рук не вырвало.
Хлопець споряджає набої так як йому подобається. Тільки у нього набої на 3-4мм менше моїх.
Повністю згідний.
 

kef

Зброяр
Справа в тому, що при спорядження набоя на станках, коли досилаеш пк цей піджим більше 10кг. Може 20кг а може і в кого 30кг. Хтось досилає до пороху, а хтось так щоб просів амортизатор.
Якось стрільнув з тоз34 набоєм з 206в. Мало рушницю з рук не вырвало.
Хлопець споряджає набої так як йому подобається. Тільки у нього набої на 3-4мм менше моїх.
Про те голосно стріляє ! :D
 

ldkukr

Снайпер
Читаю и рыдаю :)
для того чтоб сжать амортизатор БиПи z2m Полностью достаточно 45-50 лб это где-то 3-3,5 кгс/см2.
Все «толковые» станки имеют динамометрический набойник, это их отличие от класса ниже или «кустарных« вообще. :)
D8333B23-72BC-46EE-82B6-CE7F56B803D6.jpeg
падение Скоростей из разных сборок на одних комплектующих не так критично, куда хуже разная скорость в самой сборке. Умение повторить стабильно один и торжеств рецепт - тоже надо уметь :)
 
Останнє редагування:

ldkukr

Снайпер
Я так і не відписав про А1SP. Споряджав на 86й кнопі,1.75×34 та 1.8×36 з Юриним дробом #1 (Охтирка) все на войлоку, то порозкидало його добре і помняло теж гарно виковирював ножем бо різкості небуло (1 діаметр за дробиною або дробина за подліцо)
сх2000 1.78х36 контейнер чедите на 34-36г. Звезда 57,5 мм 35,1м. Мишень 1х1.05м. Дробь №1 шот ссср. v1,5 - 391 м/с.
П.С. Фото не от того отстрела (кто не увидел-то не увидел :) )
войлок не самое лучшее решение. не могу найти Б/К мишени там по равномерней на 0.5ДС было . Порох хороший, осталось найти для себя правильные комплектующие.
 
Останнє редагування:
Зверху