Порох сокіл

Статус
Закрита.

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Перший - "Сокіл" гранульований, деякий час експериментували з таким наче в 80-х. Якщо звісно то його рідна банка. По відгукам тих, хто застав і пробував - нічого особливого, тому і не пішов в свій час в великі серії.
Другий - польський порох "Сокіл", десь середина 90-х, знову ж таки по відгуках - доволі гарний порох, деякий час був на полицях магазинів. Але доволі недовгий час, потім зник, і з'явився "Тахо". Були розфасовки в таких банках як на фото, а було навіть таке, що продавали в целофанових пакетах. Мій товариш використовував деякий час такий порох, гарні враження. Візуально схожий зі звичайним "Соколом", але обережно - наважки значно менші ніж у звичайного "Соколу".
Однозначно і той, і інший порохи просрочені. Що з ними робити - то на ваш розсуд.
 
Перший - "Сокіл" гранульований, деякий час експериментували з таким наче в 80-х. Якщо звісно то його рідна банка. По відгукам тих, хто застав і пробував - нічого особливого, тому і не пішов в свій час в великі серії.
Другий - польський порох "Сокіл", десь середина 90-х, знову ж таки по відгуках - доволі гарний порох, деякий час був на полицях магазинів. Але доволі недовгий час, потім зник, і з'явився "Тахо". Були розфасовки в таких банках як на фото, а було навіть таке, що продавали в целофанових пакетах. Мій товариш використовував деякий час такий порох, гарні враження. Візуально схожий зі звичайним "Соколом", але обережно - наважки значно менші ніж у звичайного "Соколу".
Однозначно і той, і інший порохи просрочені. Що з ними робити - то на ваш розсуд.
Дякую!
 

Ярослав Чечен

Слідопит
Сокол впринцыпе и просроченый лет на 20 своих свойств не теряет (при условии нормального хранения) я использую сокол у которого срок годности истек в 1996 году. Никаких сюрпризов не было.
Но однозначно сначала проверте скорость горения пороха!!! Если все нормально то использовать можно.
Решать Вам, лучше конечно выбросить если не жалко.
 
Останнє редагування:

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Хто вкурсі з капсюлем 686 димний порох примінять можно? Чи лутше ц/б.
А ви візьміть і підпаліть димний порох і сучасний, хоча в той же "Сокіл". І побачите різницю. Як поступово горить той же порох "Сокіл", скільки секунд і як миттєво і ввесь одразу спалахує димний порох.
Не хочу спорити з Олегом. Також думаю, що сучасні рушниці витримають і нічого злого не трапиться. Але потужний сучасний капсуль використовувати з димним порохом - це не правильно і я б не радив.
 
Статус
Закрита.
Зверху