Порох С7 , кто пользовал?

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Патрон собираете на каких комплектующих? Дело в том, что для автомата при навеске 1,15 пороха С7 автоматика работает через раз, то есть патрон слабый.
Порох С7 - пластиковый обтюратор - пробковые пыжи или ДВП - пластиковый стаканчик - дробь - звезда.
В прошлое воскресенье стреляли патронами 20-го калибра на С7, 0,95 пороха на 20 грамм дроби. У товарища п/а в 20-м калибре Ата Армс Венза, перезаражает без проблем.
 

Весрост

Новачок
Порох С7 - пластиковый обтюратор - пробковые пыжи или ДВП - пластиковый стаканчик - дробь - звезда.
В прошлое воскресенье стреляли патронами 20-го калибра на С7, 0,95 пороха на 20 грамм дроби. У товарища п/а в 20-м калибре Ата Армс Венза, перезаражает без проблем
Спасибо. Я думаю, что нюансы перезарядки связаны с особенностью моего ружья.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
На які тільки хитрощі не йдуть люди, аби тільки не купувати 12 калібр!
:)
Ну кожному своє. Були в мене 12-й ИЖ-27, МР-153, ИЖ-43, зараз маю 16-й, 28-й та 3 одиниці 20-го, чому саме в мене 20-й за основний, ну з переліченого гадаю висновки не важко зробити.
В моему випадку, я за декілька років маючи не одну одиницю зброї, прийшов до 20-го калібру, і також прийшов в 20-му
до невелеких навісок, 20-21 грамм.
 
Останнє редагування:

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда

Gayman

Мисливець
Справа в тому, що більшість людей, які ніколи не стріляли з 12 калібру, вважають цей калібр бадаючимся, тому купують рушниці меньших калібрів...
Бодаются только те ружья, которых боятся, это не зависимо от калибра)))
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Були в мене 12-й ИЖ-27, МР-153, ИЖ-43
Справа в тому, що більшість людей, які ніколи не стріляли з 12 калібру, вважають цей калібр бадаючимся, тому купують рушниці меньших калібрів...
Вибачте, трохи повторюсь, 3 одиниці 12-го, гадаю достатньо щоб порівнювати.
Не мало знайомих, які з 12-го та 16-го, особливо з 12-го перейшли на 20-й.
Але, як говорится, кожному своє. Та й тема трохи не про те). З ПОВ.
 
Панове - то був жарт!
Свої перші полювання я почав років у 14 з дідовою горизонталкою 16 калібру.
Потім мені в спадок перейшло відразу 2 рушниці 16 калібру - Зауер та ТОЗ-БМ
І десь років 8, маючи вже мисливського квитка та дозволи, я використовував ту зброю. У студентські роки...
Перші гуси, копито - все це в мене з 16 калібру!
Але як я заздрив батьку та нашим спільним колегам по полюванням - вони мали 12 калібр! Це ще в минулому тисячоріччі було!) А тоді з набоями було туго! І, коли вони закінчувалися на полюванні - друзі допомагали одне одному, позичаючи зайві набої - але набій 12 калібру ніяк не ліз у клятий 16! :cool:
І от, вже набувши чималого досвіду - я продав ті рушниці та придбав свій ТОЗ 34 12 кал., який і досі зі мною. 25 років.
Так що я - в темі!)
 

kef

Зброяр
Панове - то був жарт!
Свої перші полювання я почав років у 14 з дідовою горизонталкою 16 калібру.
Потім мені в спадок перейшло відразу 2 рушниці 16 калібру - Зауер та ТОЗ-БМ
І десь років 8, маючи вже мисливського квитка та дозволи, я використовував ту зброю. У студентські роки...
Перші гуси, копито - все це в мене з 16 калібру!
Але як я заздрив батьку та нашим спільним колегам по полюванням - вони мали 12 калібр! Це ще в минулому тисячоріччі було!) А тоді з набоями було туго! І, коли вони закінчувалися на полюванні - друзі допомагали одне одному, позичаючи зайві набої - але набій 12 калібру ніяк не ліз у клятий 16! :cool:
І от, вже набувши чималого досвіду - я продав ті рушниці та придбав свій ТОЗ 34 12 кал., який і досі зі мною. 25 років.
Так що я - в темі!)
Скажу так - було багато різних але саме довше була в користуванні однодулка Іж 18 в 12 к. Інші рік .чуть більше довше не затримувалися. Хочеться з доступного мені цінового діапазону спробувати усі старі моделі різних калібрів. Але вже тяга до цього металу згасає.
 
Охочусь с 1978 г. и пришел к выводу, что до 20 калибра надо просто дорасти, с точки зрения охотничьей культуры, охотничьей этики и т.д.. Высказываю сугубо свое мнение.
Оце так!
Вперше бачу людину, яка полює з 1 (одно!) річного віку!
Рахуємо!
Вам, згідно даних з вашого ж профілю, 44 роки.
Таким чином, народились ви у 1977 році, що знову таки підтверджує ваш профіль!
А полюєте - з 1978!
Алілуя, брат!

Мені цікаво - а що каже "охотничья этика" у такому випадку?
Я ще не доріс до такого оксюморона!
 
Останнє редагування:

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Прийшов з роботи, спорядив трохи патронів 20 калібру по класиці. С7 0,95, прокладка, пижі ДВП, шріт без стаканчика, прокладка і закрутка.
На вихідних думаю постріляю).
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Переглянути вкладення 725873
По рекомендациям производителя: 12 кал. - 1,55 х 32 гр., 20 кал. - 1,18 х 24 гр., тогда на 1 гр. дроби для 12 кал. припадает 1,55 /32 = 0,04874 гр. пороха, для 20 кал., соответственно, 1,18 / 24 = 0,04917 гр. ????. Больше для двадцатки не может быть.
Перевес в сторону 20-ки по соотношению меньше 1%. Это ни о чём.
Ответ могут дать только кривые давления/скорости.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Прийшов з роботи, спорядив трохи патронів 20 калібру по класиці. С7 0,95, прокладка, пижі ДВП, шріт без стаканчика, прокладка і закрутка.
Ну власне. Патрон 20 к., С7 0,95 на 20 грамів шроту №1, зайка ліг одразу. Стріляв і по бумазі і по трофею, тепер скажу відкрито, порох С7 дуже гарний.


 

ATIS

Снайпер
Ну власне. Патрон 20 к., С7 0,95 на 20 грамів шроту №1, зайка ліг одразу. Стріляв і по бумазі і по трофею, тепер скажу відкрито, порох С7 дуже гарний.


На першому фото, заєць схожий на неперелиняного біляка .... На двох фото один і той же заєць?
 

Виталя

Снайпер
На першому фото, заєць схожий на неперелиняного біляка .... На двох фото один і той же заєць?
Это может быть так свет упал...У меня так было с куропатками,раз сфоткал под одним ракурсом,а потом эту же фотку с другого. И получились две совсем разные фотографии.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
На першому фото, заєць схожий на неперелиняного біляка .... На двох фото один і той же заєць?
Один і той же.
Телефон новий, з режимами фото ще не розібрався.
Там якийсь режим "ломо" все в інші кольори кидає.
Ось на прикладі перепілок))))
 

Вкладення

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Зверху