Порох СП-З-К

Varjag229

Слідопит
Доброї ночі!
Мій досвід, при 0 градусів за Цельсієм та з циліндру:
1,9 х 32 - 390 м/с
1,8 х 28 - 386 м/с
1,7 х 24 - 384 м/с

1,8 х 35 - 362 м/с
1,7 х 32 - 357 м/с
1,6 х 28 - 344 м/с
1,5 х 24 - 344 м/с
Хронограф - ProChrono PAL, батарейка в гарному стані.
Пластикова гільза 12к., 688, Е-36, зірочка, докатка BN3
Уточніть, будь-ласка, довжину та діаметр сверловки ствола.
При використанні п/к Е-36 і наважках шроту 28 та 24 г. зірка не провалена ?
П.С. У мене на 28 г. нормально закривається патрон при використанні п/к Gualandi Piston Skeet h=25 mm (на 24 г.) та "Юніпласт 24". Навіть на "Юніпласт 28" зірка провалена.
 

mpetlin

Новачок
Довжина ствола: 750 см.
Діаметр ствола: 18,4 мм
Ні, не провалена, на донце контейнеру коркову прокладку відповідної товщини.
 

Myhann

Новачок
Станком хорнади от 1,5 до 1,75 небыло провала звезды. На 24 грамма.
 

winmd

Новачок
А где он

То есть можно преобрести... А конкретно у кого???
вот у этого человека покупал в Днепре самовывозом (на Тополях обитание), все ок (цитата объявления в группе "Калибр" в Вайбере):
"СП-З-К
Вес 200гр , цена 220 грн, лучший на рынке цена - качество. Так же есть капсуля.
Навески :
24 - 1.5
28 - 1.6
32 - 1.7
35 - 1.8
Возможна пересылка
050-342-21-21"
Объявление 25 декабря, свежее. У него так же есть и СП-З и прочие пороха этого производителя, в том числе и для нарезного, капсюля, дробь. Вообщем можно обращаться.
 

Аникей

Мисливець
вот у этого человека покупал в Днепре самовывозом (на Тополях обитание), все ок (цитата объявления в группе "Калибр" в Вайбере):
"СП-З-К
Вес 200гр , цена 220 грн, лучший на рынке цена - качество. Так же есть капсуля.
Навески :
24 - 1.5
28 - 1.6
32 - 1.7
35 - 1.8
Возможна пересылка
050-342-21-21"
Объявление 25 декабря, свежее. У него так же есть и СП-З и прочие пороха этого производителя, в том числе и для нарезного, капсюля, дробь. Вообщем можно обращаться.
Я також на колектив брав у нього 10 банок минулого тижня. Все прийшло оперативно і без проблем. Доречі Якщо 10 банок то ціна по 200грн.(спзк).Не реклама!!!!!!
 

SAB

Мисливець
Хлопці вибачаюсь . Купив цього пороху ящик перед війною. Забрав посилку і на ранок вже був у ТРО міста Суми . Як він і що не маю поняття . Я маю 12 ,16,20 ,та 32 калібр . Хто знає дайте наважки на 20 та 16 калібр. Дякую. Слава Україні!!!
 

Аникей

Мисливець
Хлопці вибачаюсь . Купив цього пороху ящик перед війною. Забрав посилку і на ранок вже був у ТРО міста Суми . Як він і що не маю поняття . Я маю 12 ,16,20 ,та 32 калібр . Хто знає дайте наважки на 20 та 16 калібр. Дякую. Слава Україні!!!
Так вище в попередніх постах вже вказали тай на фото видно. В ютуб є відео по відстрілах через хронограф 12 та 16 калібру . За 20 калібр ще Не бачив.
 

GreyT

Новачок
Вітаю!
Хтось пробував на Шосткінських порошках споряджати кулі? Бо щось з Нобелівськими туго, треба підбирати якийсь альтернативний рецепт під Лайман 33 г, для бабахінгу. Може хтось має ідеї?
 

FUGAS_777

Новачок
Підскажіть якої потужності капсюдь краще підходить до цього пороху?
 

IRBIS_PL

Новачок
Пробував на 686 та сх2000 то різниці не відчув ( відстріл по 50-70 пострілів кожним в один день )
 

winmd

Новачок
Вітаю!
Хтось пробував на Шосткінських порошках споряджати кулі? Бо щось з Нобелівськими туго, треба підбирати якийсь альтернативний рецепт під Лайман 33 г, для бабахінгу. Може хтось має ідеї?
Собирал на сп-з-к пули люманы 30 и 33 грамма, навески пороха как и на дробь делал - летели норм. 50 метров в 20см кучу ложились (рука еще не набита, думаю с практикой куча будет получше)
 

Zabar Andrij

Мисливець
взагалі всі пороха для гладкостволу серії СП це піроксилінові пороха, так як і сокол, тому не такий вибагливий до точності наважки(у розумних межах звичайно), на відмінність до наприклад нітрогліцерінового Барсу
 
Зверху