Порох СП-З-К

Igor_pol

Мисливець
По рекомендації продавця сипав + на банці 1.6г на 36г
З цим порохом справи ще не мав, не знаю як його наважити правильно.
Ясно... А серія СП(спзк, СПУ, спк димлять)


І як відчуття від пострілів? Чим стріляли? Що в стволі?
 

Igor_pol

Мисливець
Ой не знаю.... Я відстрілював спзк диму було купа) Сп не пробував)
 

FUGAS_777

Новачок
Хлопці, я вас ввів в оману, на відео був відстріл пороху з партії 27 листопада 2022 р. Порившись трохи в своїй комірці, знайшов 1 банку 27 листопада 2022 р.в., відкриваю а там такий же світлий порох. І зверніть увагу на три відкриті банки, посередині партія 27 листопада 2022, а по бокам 27 лютого 2023, як можна побачити на фото, у партіях 2023 пороху в банці менше, але при цьому вага всіх банок абсолютно одинакова.
Хотів трохи накрутити набоїв, на поросі 2023 року, а так як він "важчий" за 2022 то фіг тепер знає які наважки робити.
 
Останнє редагування:

Zabar Andrij

Мисливець
Хлопці, я вас ввів в оману, на відео був відстріл пороху з партії 27 листопада 2022 р. Порившись трохи в своїй комірці, знайшов 1 банку 27 листопада 2022 р.в., відкриваю а там такий же світлий порох. І зверніть увагу на три відкриті банки, посередині партія 27 листопада 2022, а по бокам 27 лютого 2023, як можна побачити на фото, у партіях 2023 пороху в банці менше, але при цьому вага всіх банок абсолютно одинакова.
Хотів трохи накрутити набоїв, на поросі 2023 року, а так як він "важчий" за 2022 то фіг тепер знає які наважки робити.
перевпга саме цих партій, це те, що їх можна сипати ложкою, різниці навіть в в пару десяток не відчуєш
 

FUGAS_777

Новачок
перевпга саме цих партій, це те, що їх можна сипати ложкою, різниці навіть в в пару десяток не відчуєш
Так як вона липне в станку, то тільки ложкую треба, я сьогодні віддачу не зрозумів що на 1,7г а що на 2,0г-вона одинакова. Буду робити перетест уже на "темнішій" партії 23 року.
 

Volodia Hirniak

Мисливець
Я не можу зрозуміти, сп-3к він стабільний чи ні і який він вибагливий до наважки?
 

FUGAS_777

Новачок
Я не можу зрозуміти, сп-3к він стабільний чи ні і який він вибагливий до наважки?
Він дуже стабільний в межах своєї банки, а от банка від банки може сильно різнитися, партія від партії може різнитися. До наважки не вибагливий, але портібно підбирати "для себе", можна сміливо дозувати мірками.
 

Varjag229

Слідопит
Схоже, короткий ствол не дає розігнатись жодному пороху з відстріляних.
Звуження циліндр теж швидкості не додає.
Тому, там, де у Вас 370 м/с (М688 х 1,52 г С7/29 г.) - на стволах 710-760 мм з півчоком може бути 390 м/с. ІМХО.
П.С. Роздав свої залишки СПЗК товаришам для мисливських наважок, а собі для тарілок придбав 206 V та С7 UV.
Став частіше влучати.
 
Останнє редагування:

FUGAS_777

Новачок
Схоже, короткий ствол не дає розігнатись жодному пороху з відстріляних.
Звуження циліндр теж швидкості не додає.
Тому, там, де у Вас 370 м/с (М688 х 1,52 г С7/29 г.) - на стволах 710-760 мм з півчоком може бути 390 м/с. ІМХО.
Теж такої думки, але зараз підвищу трохи наважку, з часом відстріляю з напіваатомата з циліндром та напівчоком.
 

Igor_pol

Мисливець
Капсуль... Я так вважаю що 686 дає швидкість на вазі кулі 30+г, а 688 для легких
 
Зверху